Jump to content

Esam atvērti

Pievienojies mums un izbaudi spēli. Nodrošināsim mierīgu, Lag/Ddos-free spēlēšanu.

Mickhael_Cameron

Lietotājs
 • Content count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-2

About Mickhael_Cameron

 • Rank
  Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mickhael_Cameron

  (Unban/Server) Mickhael_Cameron

  Nav problēmu, lūdzu:https://prnt.sc/sdqqya Nēssmu hakojis... kā jau teicu viss tīrs man.
 2. Mickhael_Cameron

  (Unban/Server) Mickhael_Cameron

  Informācija, uz kura tiks uzlikts liegums : Mickhael_Cameron Lai tiktu izskatīts liegums, nepieciešami divi ekrānšāvieni. Viens no spēles, otrs ar ieejas ekrānu. Sakritības tiek noņemtas, bet nepieciešams Incidenta aprakstā minēt, kāds ir interneta provaideris. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Es piedalījos mb, UN MANI KIKOJA VISLAIK spēle ārā, nezinu kapēc, un man administrators iedeva ban, par hax, bet man nau ne mazākās nojausmas kapēc, jo man nau hax. Incidenta apraksts : Mani kikoja visu laiku serveris arra, jo mans internets nau labs, un mani nobanoja administrators par hax.... Incidenta laiks: 18:20 *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, kurā redzams, ka tika uzlikts liegums : F8 Ekrānšāviņš no server Aizmirsu uztaisīt screenshot, bet man uzlika ban uz 30 dienam del hax, Pablo_Fuentes Ieejas Ekrānšāviņš:https://prnt.sc/sdqjh4 Jum mainīt tekstu. Pis ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesībuelikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 3. Mickhael_Cameron

  (Pieprasījums/Nauda)Kow Zanetti

  Nav redzams kas notiek beigās....
 4. Mickhael_Cameron

  (Sūdziba par administratoru) Omar_Fuentes

  Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: Mickhael_Cameron Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Sākās mafbizz un pretinieki bija arpus zonas uz sava par mums. admins neko nedarija, bet kad sākām šaut pa viņiem tad 3 no musejiem iejailoja, un atstaja tik 2 no mums, un iemeslu izdomāja kad kjip c-bugs. Dēļ tākad mafbizz sakuma mus iemeta omars jaila musu mafija pakasa teritoriju. Tēls, kurš pārkāpa noteikumu: Omar_Fuentes Termini, kuri tika pārkāpti : Bez iemesla jails, lai palidzetu pretiniekiem. Iespējamais apraksts par situāciju, kura redzama Ekrānšāviņos : https://prnt.sc/sd9zjj https://prnt.sc/sda5vj Incidenta laiks: 18:50 *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, URL https://prnt.sc/sd9zjj https://prnt.sc/sda4tn (redzami tikai mes 2 cietuma jo 1 izzgaja no speles) bet iejailoja 3) Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 5. Mickhael_Cameron

  Bankai iedot auto

  Takā pašlaik bankai ir tikai inkasatora automobīlis un 2 jeep ar kuriem atm vedāt, es ierosinu to kad vajadzētu iedot bankai darba auto, Baltā krāsā. Vismaz 1. Jo piemēram ja man nau pie sāniem mans privātais auto un būs tikšanās ar mēru man būs jāskrien ar kājām vai būs jābrauc ar zilo darba jeep. Ar kuru es nevēlētos lieki braukt pa pilsētu, jo ar viņu ir jāved atm un neizskatītos forši kad piemēram pie mēra ierodos ar zilo jeep. Tapēc es vēlētos bankai oldschool cars, kaut vai 1 ar kuru var braukt līderis, bet tas auto varētu būt baltā krāsā.
 6. Mickhael_Cameron

  Mazdārziņi

  Es par. Būtu jauki audzēt kartupeļus, burkānus utt. nevajadzētu ēdienu pirkt... varētu pats audzēt, un rūpēties par dārzu...
 7. Mickhael_Cameron

  [Russian Mafia] Janis_Smith

  Nesaprotu kāds sakars ir bandām, vai grove street ar russian mafiju, vai mafijām, Un tev ir pašlaik 0lvl, Nesen sāki spēlēt šo serveri, Domāju kad ir līderi vajadzīgi, bet līderim kaut ko par serveri ir jāzina, +rp ir špikots no cita pieteikuma, bet veikts paša izpildījumā, Varbūt vienkārši norakstits.Bankā kad biji uz pārunām nemācēji parādīt pasi un licences kuras pateicu tev kā rādīt. Domāju kad labāk paspēlē vel bik izproti serveri, un tad piesakies. Sorry bet pašlaik ANTI no manis. Nedomāju kad vajadzētu tevi par līderi jo nezini daudz ko, un tev ir 0lvl.
 8. Mickhael_Cameron

  [Līdera pieteikums] Kow Zanetti

  Rec. Domāju kad ir vajadzīgs Vismaz 1 mācītājs/darbinieks baznīcā. Varbūt izdosies kādu dievkalpojumu sasaukt xD. Jādod iespēja. Jakas tad varēs noņemt.
 9. Mickhael_Cameron

  Bankas apsargiem ieroči

  Ok. Paldies. Banka būs drošāka.
 10. Mickhael_Cameron

  Bankas apsargiem ieroči

  Būtu jauki ja bankas apsargiem tiktu izsniegts ierocis. Drošības dēļ. Jo piemēram kad apzog inkasatoru ar rp vai banku lai apsargam ir ar ko kaut bik aizstāvēt inkasatoru vai banku. Domāju kad būtu noderīgi ieroči apsargiem. Bet ieroča licenzes dabūtu pie pollicijas darbiniekiem kā līdz šim. Es kopā ar darbinieku/apsargu dotos pie LSPD darbinieka un lūgtu apsargam iedot licenzi. Parastiem bankas darbiniekiem ieroči/licenzes netiktu izsniegtas. Būtu jauki ja inkasatora sedētu tas kurš brauc un vismaz 1 apsargs ar ieroci un vesti bet veste jau tiek izsniegta.
 11. Mickhael_Cameron

  [Lidera pieteikums]Kow Zanetti

  Rec. Vajag dot iespēju novadīt organizāciju, un šai mafijai ir nepieciešams līderis.!
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.