Jump to content

Ķirsis

Lietotājs
 • Content count

  18
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Ķirsis last won the day on May 17

Ķirsis had the most liked content!

Community Reputation

10

About Ķirsis

 • Rank
  Member

Personīgā informācija

 • Dzimums
  Vīrietis

Recent Profile Visitors

123 profile views
 1. Ķirsis

  (Pieprasījums/Nauda)Kow Zanetti

  Biju iesaistīts šeit, tapēc lieku milzīgu nē šim, pat 500 k ir par daudz par šāda līmeņa RP. Viss sākās ar to, ka likās ka duty nobugojies vai kas, tas bija vienīgais iemesls kapēc devos uz banku, +Tu mani pasauci caur PM, ar iemeslu izņemt naudu. To varēji pats izdarīt. Ar tik lowrp komandām vienkārši nedrīkst dot 500k /me izvelk m4 un uzreiz nomaina, kas tas par sviestu? Jūs visu laiku mani forcojāt un neļāvāt RPot, visu laiku bļaustijāties lai nāku. Tavs draugs pēkšņi pasaka ka es uzspiedu to pogu, kuru acīmredzot es noerpoju, ka neredzot ar elkoni piespiedu. Bez nekāda RP to pasaka un pēctam kaut ko murgo par kaut kādu animāciju. Gribēju noerpot /embutton, bet izrādās ka interjerā nevar uzspiest to. Pēc kā tu to čali OOC insultoji nosaucot par lohu. Ņemot vērā, ka es uzpildot auto priekš ATM papildināšanas vienā somā iebāžu 1000, ir neiespējami, ka Tu savā somā iebāzi 500 pakas. Piedod, bet šis viss bija milzīgs MG, LowRP pasākums. GSG veselu stundu RPojot, ieguva daudz mazāku naudas daudzumu! Labākajā gadijumā 50000 uz visiem 4, ne miljons vai 500 tūkstoši!
 2. Ķirsis

  Signi un avatāri par brīvu.

  Signature/avatārs: Avatārs Bilde, vai tēma(Ja ir bilde, vēlāms labas kvalitātes): Ķirsīši Teksts, ko vēlies uz bildes(vai nevēlies): Nevēlos Speciāli efekti, vēlmes: Paļaušos uz Tevis
 3. Piedod, my bad ka neievēroju, vienkārši kad katru reizi nosprāgu bija tas taimeris.
 4. 1. Sen aizgājis tas laiks tādām vajadzībām, savādāk 1 vieta baigi krāšņa un viss pārējais tukšs. 2. Pietiek jau ar Casino spamu, kas daudziem cilvēkiem traucē. 3. Īsti neizpratu. 4. Nesen jau bija pasākums Alhambrā kas beidzās ar masīvu CS un DM. Bet nu par ideju tas pats kas par staciju. Tad vajag vairākās vietās nevis tikai tur. 5. Neitrāls par šo, tā jau peļņa tam biznesam liela. 6. @Baby speciāli ielika lai cilvēki liktu tiesības, jo menti nepārbauda. 7. Šim rekomendācija, jo bieži mašīnas izmētātas, cerams ka menti nebūs slinki lai tās savāktu. 8. Cik zinu sāk bugoties kaut kas baigi. Tapēc laikam anti. 9. Nopērc A klases vāģi, viss būs labi, īstā dzīvē taču arī dažreiz tačkas nevar iedarbināt, tad labāk uzlikt random laiku no 1-4 or smth. 10. Šim piekrītu, jo it īpaši kad tiec visu laiku nošauts, un tas gaidīšanas periods, + kad ir tās 30 sekundes un nolaid spēli Tevi izmet no servera, kad ieej atpakaļ tu esi iesprūdis slimnīcas interjerā. 11. Tieši tā iemesla dēļ ielika lai uzreiz netiek mafijās un bandās, savādāk bieži DM.
 5. Rekomendācija, IG vajag ārstus, tapēc go for it!
 6. Ķirsis

  Update 02.05.2020

  Noteikti janoperk dzivoklitis
 7. Ķirsis

  radio

  piekritu, savadak nav ko klausities
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.