Jump to content

Ķirsis

Lietotājs
 • Content count

  18
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2
My Favorite Songs

Ķirsis last won the day on May 17 2020

Ķirsis had the most liked content!

Community Reputation

10

About Ķirsis

 • Rank
  Member

Personīgā informācija

 • Dzimums
  Vīrietis

Recent Profile Visitors

245 profile views
 1. Ķirsis

  Signi un avatāri par brīvu.

  Signature/avatārs: Avatārs Bilde, vai tēma(Ja ir bilde, vēlāms labas kvalitātes): Ķirsīši Teksts, ko vēlies uz bildes(vai nevēlies): Nevēlos Speciāli efekti, vēlmes: Paļaušos uz Tevis
 2. Piedod, my bad ka neievēroju, vienkārši kad katru reizi nosprāgu bija tas taimeris.
 3. 1. Sen aizgājis tas laiks tādām vajadzībām, savādāk 1 vieta baigi krāšņa un viss pārējais tukšs. 2. Pietiek jau ar Casino spamu, kas daudziem cilvēkiem traucē. 3. Īsti neizpratu. 4. Nesen jau bija pasākums Alhambrā kas beidzās ar masīvu CS un DM. Bet nu par ideju tas pats kas par staciju. Tad vajag vairākās vietās nevis tikai tur. 5. Neitrāls par šo, tā jau peļņa tam biznesam liela. 6. @Baby speciāli ielika lai cilvēki liktu tiesības, jo menti nepārbauda. 7. Šim rekomendācija, jo bieži mašīnas izmētātas, cerams ka menti nebūs slinki lai tās savāktu. 8. Cik zinu sāk bugoties kaut kas baigi. Tapēc laikam anti. 9. Nopērc A klases vāģi, viss būs labi, īstā dzīvē taču arī dažreiz tačkas nevar iedarbināt, tad labāk uzlikt random laiku no 1-4 or smth. 10. Šim piekrītu, jo it īpaši kad tiec visu laiku nošauts, un tas gaidīšanas periods, + kad ir tās 30 sekundes un nolaid spēli Tevi izmet no servera, kad ieej atpakaļ tu esi iesprūdis slimnīcas interjerā. 11. Tieši tā iemesla dēļ ielika lai uzreiz netiek mafijās un bandās, savādāk bieži DM.
 4. Rekomendācija, IG vajag ārstus, tapēc go for it!
 5. Ķirsis

  radio

  piekritu, savadak nav ko klausities
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.