rebudijs

Loyal
 • Content count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

26 Excellent

About rebudijs

 • Rank
  Newbie

Recent Profile Visitors

468 profile views
 1. 3 nikus atpazīstu no visiem kandidātiem, laikam jaunā paaudze stājas atkal spēkā vai arī vienkārši jauni tēli, veciem spēlētājiem? Negribas domāt tā, dodu balsi par Madaru, lai jau pamēģina, gramatika 0, vispār nesaprotu, ko viņš raksta citreiz, bet jaunietis ar apņēmību.
 2. Alexander - Skatos pēc grupas, tad esi visai kārtīgs servera uzraugs, nevarēšu pateikt par Tevi ne ko daudz, ja nepateiksi kaut kur savu veco niku, tad citu reizi raksturošu kā nākas, bet skatoties pēc signature, tad patiešām patīk ruski da? Visu, ko varu pateikt - novēlu veiksmi servera kārtībās uzturēšanā, veiksmi Tev vajag un arī izturību, jo tikai izturīgākie tiek augstāk šeit, bet esi jau visai augstu, ir kur vēl izsisties, nepadodies un priecīgu 2018.
 3. Display Name/Profils : rebudijs Esmu reģistrējies MPSA (Var minēt arī no iepriekšējām sezonām) : No pirmās sezonas, Tu jau zini. Atsauksmes par projektu: Noteikti manas mājas, esmu to teicis šiem cilvēkiem un arī Agnesei privāti, vienmēr, kad būs vajadzīga palīdzība, tad atnākšu un pateikšu kādu vārdu topikā vai citādi. Citi mani varbūt redz citur, bet vienmēr esmu bijis lojāls šiem cilvēkiem, vairākas reizes stājies admina krēslā un turējis savu vārdu, uzturēt šeit kārtību, esmu to pierādījis un pateicos par tādu iespēju, ko esmu šeit ieguvis un reputāciju arī. Projekts feins, aktīvs, administrācija parasti savu darbu dara, cilvēki to uzlabo vairāk nekā parasti, noteikti cienu, ka vēl, kas šāds pastāv. P.S., vienkārši manas domas, vispār šādas anketas nevajag, dod tiem, kas šeit patiešām ir no sākuma, ko Tu atceries spilgtāk, kas ir palīdzējis, domājis un darījis.
 4. rest in peace my posts.