Jump to content

20.10.18 - 20:00 - 0.3.DL - San Fierro

rebudijs

Moderators
 • Content count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

14

2 Followers

About rebudijs

 • Rank
  Newbie

Personīgā informācija

 • Dzimums
  Vīrietis
 • Dzimšanas dati
  02/19/99

Recent Profile Visitors

2004 profile views
 1. rebudijs

  Uzraugi #2

  Domāju, ka man kāds šeit piekritīs, bet no visiem kandidātiem zinu tikai 2 cilvēkus, tie ir Alpins un Ibrahims par ko es atdevu savu balsi, abi jaunieši iepriekšējos laikos pierādījuši no sliktās sevi un arī no labās, ceru, ka abi mainījušies. Bet viens ko es gribētu izcelt ir tas, ka kandidātiem vismaz sava veida reputāciju vajadzētu, lai mēs par viņiem kaut cik zinātu? Varbūt ne es, jo es šeit uzturos vairs ne tik ļoti, bet tomēr citiem tak ir kaut kas par viņiem jāzin? Nesaku, ka kandidāti ir slikti, gan jau ir sava pieredze un prot darīt lietas, bet varbūt mēs varētu no 'Contact Us' vietas redzēt kādu bildi vai nezinu citējumu no katra kandidāta, ko viņš darītu servera labā un vispārīgi kā admins rīkotos sava veida situācijās. Cheers.
 2. rebudijs

  Foruma spēle - Raksturo lietotāju

  Alexander - Skatos pēc grupas, tad esi visai kārtīgs servera uzraugs, nevarēšu pateikt par Tevi ne ko daudz, ja nepateiksi kaut kur savu veco niku, tad citu reizi raksturošu kā nākas, bet skatoties pēc signature, tad patiešām patīk ruski da? Visu, ko varu pateikt - novēlu veiksmi servera kārtībās uzturēšanā, veiksmi Tev vajag un arī izturību, jo tikai izturīgākie tiek augstāk šeit, bet esi jau visai augstu, ir kur vēl izsisties, nepadodies un priecīgu 2018.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.