Jump to content

Attīsti savu tēlu šajā serverī! Pievienojies mums!

Piedalies pasākumos, iejūties barā! Esi viens no mums!

Lund

Lietotājs
 • Content count

  168
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

213 Excellent

About Lund

 • Rank
  Advanced Member

Personīgā informācija

 • Dzimums
  Vīrietis
 • Dzimšanas dati
  02/28/02

Recent Profile Visitors

4703 profile views
 1. Lund

  MAKE MPSA GREAT AGAIN

  Nē , būs tas pats , kas ar RC , ka aizies visi spēlētāji un Agnese bezcerīgi pārcels visu atpakaļ uz LS , kaut arī teica , ka to nedarīs
 2. Lund

  (Unban/Chatbox) Lund

  Mani visvairāk tracina tas , ka viņš ir kaut kāds ''VIP'' administrators un jūs pret viņu izturaties daudz labāk nekā pret visiem citiem administratoriem , kuru status ir atkarīgs no lietotāju viedokļa . Tu pats domā , ka tas ir godīgi ? Tāpēc es arī viņu necienu Tagad zinu ko tu man teiksi . Ja atvēršu vēlreiz topiku , man būs suspends ?
 3. Lund

  (Unban/Chatbox) Lund

  Vaitad taisnību nepateicu ? Neviens vēl jau projām nezin kas viņš ir un jums arī vienalga ko spēlētāji par viņu domā , tāpēc neielikāt aptaujā . Tādu attieksmi bieži varat sagaidīt , ja nekas nemainīsies un ne tikai no manis .
 4. Informācija, uz kura tiks uzlikts čata liegums : Lund Lai tiktu izskatīts liegums, nepieciešami divi ekrānšāvieni. Viens no spēles, otrs ar ieejas ekrānu. Sakritības tiek noņemtas, bet nepieciešams Incidenta aprakstā minēt, kāds ir interneta provaideris. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Incidenta apraksts : Vēlējos uzrakstīt Agnesei , ka nav tāda video kur Taylors rpo un tad sapratu , ka man ir uzmests čata bans Incidenta laiks: 18:30 Kas tika pārkāpts: Nav ne jausmas Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 5. Lund

  PĀRCELŠANĀS?

  Tas ir debīlisms . Tak nav jēgas neko pārcelt , labāk atstājat LS kamēr vēl ir tie spēlētāji . Nav jēgas no tām aptaujām , jo tie spēlētāji paši nezin ko viņi grib . Nobalsos par SF , pārcels , sāksies raudāšana , ka nebija vērts pārcelt un pazudīs spēlētāji . Tā vienmēr ir bijis un būs
 6. Lund

  Smieglīgi Gif

  Nebija smieklīgi
 7. Lund

  Charu mainīšana

  Jau kaut kad sen bija šāds ieteikums , ka tu vari mainīt charus nemaz neizejot no spēles , bet tā arī nebūs un arī iemeslu neatceros
 8. Lund

  Uzraugi #1

  Bēdīgi ir tas , ka tu tiki iekšā bez aptaujas
 9. Lund

  Uzraugi #1

  Nerunājot par šodienas atgadījumu vispār , kinda negodīgi still pret citiem . Laikam viņam kaut kāds VIP , ka Agnesei vienalga , ko par viņu citi spēlētāji domā . Dannys nevar būt admins . Slikts iespaids pēc VG laikiem palika , kad visas terras ņēma ar hakiem , cbug un šāva ārpus terras . Vismaz pamēģināji .
 10. Lund

  Uzraugi #1

  Kāpēc pieņēma whiskey pirms aptaujas ?
 11. Lund

  (Unban/Chatbox) Lund

  cik ilgi ? jkjkjkjk , piedod piedod piedod piedod piedod , luk vinsh ir ciet
 12. Lund

  (Unban/Chatbox) Lund

  tas jau bija joks , es pat nevienu neaizvainoju Aizliegta citu lietotāju aizskaršana
 13. Informācija, uz kura tiks uzlikts čata liegums : Lund Lai tiktu izskatīts liegums, nepieciešami divi ekrānšāvieni. Viens no spēles, otrs ar ieejas ekrānu. Sakritības tiek noņemtas, bet nepieciešams Incidenta aprakstā minēt, kāds ir interneta provaideris. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Incidenta apraksts : nosaucu visus mpsa speletajus par dauniem , atvainojos Incidenta laiks: 23:00 Kas tika pārkāpts: ja Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.