Lund

Loyal
 • Content count

  174
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

15 Good

About Lund

Recent Profile Visitors

651 profile views
 1. jo vinsh salty , ka nedabuja loyal , jo nespele ig , bet vini ari nespele un dabuja
 2. hey , gl & hf
 3. Nepareizā sadaļa
 4. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: Bryan Kennel Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš pārkāpa noteikumu: Christoper Tyler , Roman Ramirez Termini, kuri tika pārkāpti : traucēja terru Iespējamais apraksts par situāciju, kura redzama Ekrānšāviņos : traucēja terru , dēļ christoper nobugojās un vg save Incidenta laiks: 5:20 *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, URL (ikona:) https://prnt.sc/i0ref8 https://prnt.sc/i0rdhd Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 5. varbut vinsh no telefona ?
 6. Alex Diaz 7 484443
 7. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: Alex Diaz Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš pārkāpa noteikumu: Anthony Gonzalez Termini, kuri tika pārkāpti : ooc insult Iespējamais apraksts par situāciju, kura redzama Ekrānšāviņos : hz Incidenta laiks: 4:15 *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, URL (ikona:) https://prnt.sc/i0a0ag Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 8. Ja tu tiec jail par kādu sodu , kāpēc , lai tu tiktu sodīts no citiem chariem arī ? Nope
 9. Nepaliec nekaunīgs , tev ir 3k uz konta , ej strādāt domes darbos un pelni naudu :/ Btw tev screenā NonRP lol
 10. Nevarēšu vairs pāri ūdenim lidot pa to rampu
 11. https://prnt.sc/hz3slx Attieksme no topoša helpera , ideāli .
 12. Liels paldies par unban , atvainojos par sastrādātajām cūcībām , tas vairs neatkārtosies , var tc .
 13. Informācija, uz kura tiks uzlikts liegums : Alex_Diaz Lai tiktu izskatīts liegums, nepieciešami divi ekrānšāvieni. Viens no spēles, otrs ar ieejas ekrānu. Sakritības tiek noņemtas, bet nepieciešams Incidenta aprakstā minēt, kāds ir interneta provaideris. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Incidenta apraksts : Izveidoju dažus debīlus sludinājumus un uzreiz paķēru banu ... Vai tiešam tā bija tik liela problēma , ka uzreiz jābano ? Man tas šķita mazliet smieklīgi un es vienkārši biju nogarlaikojies , es neko offensive nerakstīju arī un es pat atvainojos , bet oh well ... Incidenta laiks: 7:10 pm *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, kurā redzams, ka tika uzlikts liegums : URL (ikona:) F8 Ekrānšāviņš no servera : https://prnt.sc/hz341r Ieejas Ekrānšāviņš: https://prnt.sc/hz34k6 Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.