Jump to content

R0stik

Lietotājs
 • Content count

  32
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4

About R0stik

 • Rank
  Advanced Member

Personīgā informācija

 • Dzimums
  Vīrietis

Recent Profile Visitors

412 profile views
 1. R0stik

  Mpsa Uzlīmes!

  priekshkam ????
 2. R0stik

  NRG-500 | IZLOZE by PUMPKIN GANG

  1 costa legend 2. nezinu 3.
 3. 90 Costa Legend numuru nezinu
 4. R0stik

  komediju vs sausmenes fani

  sausmenes jo serveris ir liela sausmene
 5. R0stik

  (Sūdzība par administratoru) Zahlin Wither

  Zahlins labakais admins!
 6. R0stik

  Audi vs BMW fani

  BMW e36. kā arī tiešam stulbs topiks.
 7. R0stik

  (Sūdzība par spēlētāju) Costa Legend

  oof, mēs runājam visi DC un man pateica,lai parbaudu apakšu,jo mēs visi ZINAM , kad parasti sēdi kā piepe un bugo terras.
 8. es par Dev1 jo nedmo, bet Porters garigi slims ir ieksh ig , jo visu laiku hujnu vaara
 9. piepis jebalu, tu neesi te iesaistīts. pasuka wiz khalifa melno sardeli
 10. pielieku ari savus https://streamable.com/gbbu6 (iespējams) video ir redzams jordanam auto cbug. https://streamable.com/78asv nepievēršat uzmanību čatam , jo aizsvīlos
 11. R0stik

  Parādi savu desktop.

  https://prnt.sc/oxovhf
 12. Rec,pret citu viedokļa ahuneijs čalis esi. Piekrītu,jo pie pieteikuma piestrādāts ir. GL!
 13. R0stik

  (Sūdzība par spēlētāju) Kim Orn / Robert BradBury

  bļed tajās vietās visu laiku bugojas terras. Baigais filmetajs,topovijs speletajs.
 14. Tātad,Sveiki,šovakar izdomāju uztaisīt pamacību , kā ielikt c-hud iekš samp, jo man liekas tas ir ļoti bieži uzdotais jautājums. Tātad,šeit būs daži smuki c-hudi - 1. (https://gamemodding.com/en/gta-san-andreas/graphic/46323-perfect-c-hud.html) 2. (mājaslapa ar daudz c-hudiem https://gtaxmods.com/files/huds) 3. (https://gamemodding.com/en/gta-san-andreas/graphic/52963-interesnyy-c-hud-by-samphack.html) 4.(https://gamemodding.com/en/gta-san-andreas/graphic/66019-hud-ballas.html) Es domāju, ka būs jau pietiekami daudz c-hudi. Ķersimies pie pamācības. Pamācība. Tātād, ja Jūs lādējat c-hudu no gamemodding.com, tad obligāti spiežat ''nolādēt ar failiem'' nevis ''autoinstalāciju'', jo tas var sačakarēt visu. Ielikšana ir pa visam vienkāršā - Nolādējiet piemēram pirmo c-hudu. Tad Jums būs šada winrar mapīte (https://prnt.sc/oxej0n) ,kuru atverat vaļā. Pēctam būs tur iekšā vēlviena vēl divi folderi uz kuriem vienkārši spiežat ātri 4 peles klikšķus. Tad jums parādīsies daudz faili (https://prnt.sc/oxek6e), tad Jūs ātri atverat Gta San Andreas mapīti atsevišķi un arlabo peles klikšķi paturat un nokopējat c-hud failus ar zilo rāmīti (https://prnt.sc/oxekj4) , tad pārnesat failus uz GTA San Andreas mapīti un tos iekopējas iekšā. Pēctam parādīsies šāds lodziņš un spiežat to , kas atzīmēts ar sarkano svītru (https://prnt.sc/oxem2w), pēctam Jums atkal atvērsies vēlviens lodziņš un tajā no sakūma pirmo atzīmējat sarkano četrstūri un pēctam otro ar sarkano svītru. (https://prnt.sc/oxemml), un tad jau jums atvērsies pēdejais lodziņš uz kura atkal atzīmējam pašu pirmo sarkano četrstūri un pēctam spiežam otro ar sarkano svītru. (https://prnt.sc/oxenft) Pēctam Jums faili ieliksies mapē un izbaudat c-hudu. Viss izskatīsies kā vajag,bet mape nebūs melna, bet parasta deafault'a izskatā tikai taisnastūra veidā. Ceru ka kādam palīdzēju, ja gribi pateikt paldies tad vienkārši uzspiežat +rep, jo es tiešām centos visu salikt,lai nebūtu lieku jautājumu. Paldies,ka izlasīji!
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.