Jump to content

24.10.18 - 20:00 - 0.3.DL - San Fierro

stuart.

Lietotājs
 • Content count

  77
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

258 Excellent

About stuart.

 • Rank
  Advanced Member

Personīgā informācija

Recent Profile Visitors

3817 profile views
 1. stuart.

  Paniekojos!

  nav kur citur postot tapec te raksta kko
 2. stuart.

  [INT MAP] Small Interior mapping

  tads gudrs. cilvekam var ari pateikt kas ir jauzlabo vai nokritizet, nevis “suds , neinterese, suuds tads”. tadel ari dala cilveku aiziet, jo izliekot kko sanem uzdirshanu.
 3. stuart.

  [INT MAP] Small Interior mapping

  wtf heiteri. Kapēc lai viņš nevarētu viņu parādīt arī te? Kā tik cilvēks izliek savu veikumu (kuru ganjau ilgi taisīja) , nav jāapmēta viņu ar heitu.
 4. stuart.

  PĀRCELŠANĀS?

  Tika izteikta ideja par to, un tika izveidota aptauja , lai pārliecinātos vai spēlētāji to grib.
 5. stuart.

  PĀRCELŠANĀS?

  Vai ir nepieciešama pārcelšanās uz citu pilsētu? Izsakiet savu viedokli šajā tēmā, veiciet savu balsojumu par kādu no piedāvātiem variantiem.
 6. Malacis. Slēdzu.
 7. stuart.

  Uzraugi #2

  Žēl, bet neviens neatbilst. Pareizi Agnese teica. Daži labi nupat teica, ka projektā spēlētāju viedoklis ir mazsvarīgs, ka otrs projekts ir labāks un tml. Es neticu, ka daži no tā saraksta varētu laboties un mainīt savu attieksmi, ja to nevarēja izdarīt pēdējās piecās (?) reizēs kad tika dota iespēja. Vienmēr beigas bija vienas. Par dažiem vispār dzirdējis neesmu, bet viens no viņiem vispār neizprot RP kā tādu. Dažs labs vienmēr spēlē par divām komandām, divkosīgs. Nezinu, nevienu neredzu administratora amatā, pagaidām.
 8. stuart.

  ADMINISTRĀCIJAS NOVĒRTĒŠANA

  Kā jau iepriekš, tiek veidotas tādas aptaujas, lai noskaidrotu administratoru produktivitāti, atbilstību amatam , kļūdas un lietas, kuras kādam konkrētam administratoram būtu jālabo savā darbā. Mums ir svarīgi uzklausīt Jūsu viedokli, tāpēc veiciet savu balsojumu, kā arī izsakiet savu viedokli, novērtējiet administrācijas darbu. Argumentējot.
 9. stuart.

  Ieteikums [Los Santos Customs]

  Sazinies ar mani vai ar @Alexander par laikiem, kad esi pieejams, lai varētu atveidot situāciju, kurā transportlīdzekļi tiek iegūti. Uzņem ekrānšāviņus vai nofilmē situācijas, pēc kā ievieto tās šeit. Pēc atveidošanas tie tiks uzlikti Jums. @Priede
 10. stuart.

  Nesasveicienos, bet uzmanības trūkums.

  Aaa. 😪 Dažās vietās manas domas norāvi no mēles, ka pat nejauki. 🙄 stay focuuseeed
 11. stuart.

  Čaf.

  daaaammmmmnnnnn loooooooove. Prieks , ka esi atpakaļ. 😁
 12. stuart.

  Foruma spēle - Raksturo lietotāju

  @CIFFON Laikam, ka kopā sākām administrēšanas gaitas. Labi atceros , ka skaties GOT. Liecies tas , kurš spēj izteikt konstruktīvu viedokli vai kritiku, kas šobrīd ir retums. Nekādas sliktās īpašības izteikt nevaru, bet , varbūt, ka vienkārši neatceros.
 13. stuart.

  [Foruma spēle] Tavs desktops!

  Tu vēl to par messy sauc? https://prnt.sc/izf1uh
 14. stuart.

  Līderu saraksts

  LĪDERU SARAKSTS VALSTISKĀS ORGANIZĀCIJAS. Los Santos Dome : Alexander Semenov Los Santos Police Department : Billy_Mitchel Los Santos Hospital: Anastasia_Semenov UZŅĒMUMI Los Santos Customs: Archie_Wolf Mini Casino: Tony_Soprano Los Santos Ziņas: - Atkritumi un Apstrāde: John_Avery Los Santos Banka: Atty_Pain NELEGĀLIE GRUPĒJUMI / UZŅĒMUMI Nelegāls grupējums "Grove Street Gang" : Manuel_Howan Nelegāls grupējums "Florencia 13" : - Nelegals grupējums "The Ballas Gang" : Maxim_Jostkiy Nelegals grupējums "Los Santos Vagos" : Andrew_Murphy Nelegāls grupējums "Varios Los Aztecas" : Andrew_Williams (Pirkts) Nelegālā organizācija "La Cosa Nostra" : Wilsons_Tomatos [1/3 wp] Nelegālā organizācija "Русская Мафия" : Kyrie_Campbell Nelegāla organizācija "Jamaican Yardies" : Fernando_Santiago Nelegāla organizācija "Medellín Cartel" : Blake_Snow , James_Zelts (Pirkts)
 15. Ieteikums tiek apstiprināts un tiks realizēts pie nākamā atjauninājuma.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.