Jump to content

Attīsti savu tēlu šajā serverī! Pievienojies mums!

Piedalies pasākumos, iejūties barā! Esi viens no mums!

stuart.

Moderators
 • Content count

  73
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

258 Excellent

About stuart.

 • Rank
  Advanced Member

Personīgā informācija

Recent Profile Visitors

3705 profile views
 1. Sveicināti, tavs pieprasījums uz organizācijas līdera amatu tiek noraidīts. Kā iemesls varētu būt tas, ka bieži maini organizācijas, kas nav labs rādītājs. Neuzrunāja arī iesnieguma daļa pieteikumā, tie punkti ir diezgan garām, maigi sakot. Dome ir nopietna organizācija, un ,lai to vadīt ir jābūt nelielai izpratnei par valdības darbu. Iesaku tev pārliecināties par to, vai šī organizācija tev tik tiešām atbilst , un vai tava interese tās vadīšanā neizdzisīs pēc dažām dienām. Paldies par tavu pieteikumu, veiksmi nākamreiz.
 2. stuart.

  [Mini Casino]Ben_Husky

  Izsaki viedokli par kandidātu, tas ir svarīgi. Esi servera uzraugs , un vienaldzībai pret organizāciju vadītājiem nevajadzētu būt. Autor, aizpildi visus nepieciešamos laukus , lai varu izskatīt. Nepilns.
 3. Sveicināti, tavs pieprasījums uz organizācijas līdera amatu tiek noraidīts. Runājot par iemesliem, tad varu minēt, ka mani neuzrunāja pats iesniegums, kas ir pieteikuma ļoti būtiska daļa. Nav pievienots arī nekas pielikumā (RP), kaut arī tagad pastāv iespēja attēlot kādu situāciju serverī. Piestrādā arī pie biogrāfijas , pielabo vecumu, jo tavs tēls ir pārāk jauns , lai kandidētu par štata prezidentu. Ja tu ievērosi savus mīnusus un labosi tos, tad droši varēsi pieteikties vēlreiz ar lielāku iespēju, ka tiksi pieņemts. Paldies par tavu pieteikumu , veiksmi nākamreiz.
 4. stuart.

  PĀRCELŠANĀS?

  Tika izteikta ideja par to, un tika izveidota aptauja , lai pārliecinātos vai spēlētāji to grib.
 5. stuart.

  PĀRCELŠANĀS?

  Vai ir nepieciešama pārcelšanās uz citu pilsētu? Izsakiet savu viedokli šajā tēmā, veiciet savu balsojumu par kādu no piedāvātiem variantiem.
 6. stuart.

  (Sūdzība par administratoru) xavier

  12 stundu laikā nebūs labots - tiks slēgts.
 7. stuart.

  (Sūdzība par administratoru) xavier

  Aizpildi normāli sūdzību. Pusi nesaprotu.
 8. stuart.

  (Sūdzība par administratoru) Moderators stuart.

  Amm, lol. Man dienas sajuka, noņemšu brīdinājumu. Man legit likās, ka tas vakar vakarā bija.
 9. stuart.

  (Sūdzība par administratoru) Moderators stuart.

  Tas taču vakar bija.
 10. stuart.

  (Sūdzība par administratoru) Moderators stuart.

  Brīdinājums Tev par dubultpostu, kuru ierakstīji pats savā tēmā. Un noteikumos teikts, ka pacelt savas tēmas var pēc 24 stundām. Tēmu tu uztaisīji šonakt 00:12 , kas nav diennakts. http://prntscr.com/kixxic
 11. stuart.

  (Sūdzība par administratoru) Daphne Logtaisītāja

  Servera noteikumos ir skaidri rakstīts, ka C-BUG ir aizliegts. Tas tev būtu jāzin. Liegums paliek.
 12. stuart.

  Uzraugi #2

  Žēl, bet neviens neatbilst. Pareizi Agnese teica. Daži labi nupat teica, ka projektā spēlētāju viedoklis ir mazsvarīgs, ka otrs projekts ir labāks un tml. Es neticu, ka daži no tā saraksta varētu laboties un mainīt savu attieksmi, ja to nevarēja izdarīt pēdējās piecās (?) reizēs kad tika dota iespēja. Vienmēr beigas bija vienas. Par dažiem vispār dzirdējis neesmu, bet viens no viņiem vispār neizprot RP kā tādu. Dažs labs vienmēr spēlē par divām komandām, divkosīgs. Nezinu, nevienu neredzu administratora amatā, pagaidām.
 13. stuart.

  ADMINISTRĀCIJAS NOVĒRTĒŠANA

  Kā jau iepriekš, tiek veidotas tādas aptaujas, lai noskaidrotu administratoru produktivitāti, atbilstību amatam , kļūdas un lietas, kuras kādam konkrētam administratoram būtu jālabo savā darbā. Mums ir svarīgi uzklausīt Jūsu viedokli, tāpēc veiciet savu balsojumu, kā arī izsakiet savu viedokli, novērtējiet administrācijas darbu. Argumentējot.
 14. stuart.

  (Unban/FORUM) Alpins

  Nebūs. Iemeslu es tev pateicu. Vairāk piedošanas nebūs.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.