Jump to content

San Fierro - ver. 0.3.DL

FEFE

Moderators
 • Content count

  84
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

257

About FEFE

 • Rank
  Advanced Member

Personīgā informācija

Recent Profile Visitors

4135 profile views
 1. (Situācija: Iesnieguma iesniegšana)
 2. Nu ja vārdu nomainīsi , tad būsi uz pārbaudes laiku. Un ja spēsi normāli novadīt.
 3. Visus laukus aizpildi.
 4. FEFE

  Pieteikums uz domes līdera amatu no Akus'a.

  Pēc pirmā pārkāpuma noņemšu. :0
 5. FEFE

  (Sūdzība par administratoru) Vladimir_Semenov

  4. līmeņa administratoram pēc fakta nav jāņem pierādījumi par cietumsodiem. Bet šeit tev cietumsods ir piešķirts patiesi.
 6. FEFE

  Paniekojos!

  nav kur citur postot tapec te raksta kko
 7. FEFE

  [INT MAP] Small Interior mapping

  tads gudrs. cilvekam var ari pateikt kas ir jauzlabo vai nokritizet, nevis “suds , neinterese, suuds tads”. tadel ari dala cilveku aiziet, jo izliekot kko sanem uzdirshanu.
 8. FEFE

  [INT MAP] Small Interior mapping

  wtf heiteri. Kapēc lai viņš nevarētu viņu parādīt arī te? Kā tik cilvēks izliek savu veikumu (kuru ganjau ilgi taisīja) , nav jāapmēta viņu ar heitu.
 9. FEFE

  PĀRCELŠANĀS?

  Tika izteikta ideja par to, un tika izveidota aptauja , lai pārliecinātos vai spēlētāji to grib.
 10. FEFE

  PĀRCELŠANĀS?

  Vai ir nepieciešama pārcelšanās uz citu pilsētu? Izsakiet savu viedokli šajā tēmā, veiciet savu balsojumu par kādu no piedāvātiem variantiem.
 11. FEFE

  Uzraugi #2

  Žēl, bet neviens neatbilst. Pareizi Agnese teica. Daži labi nupat teica, ka projektā spēlētāju viedoklis ir mazsvarīgs, ka otrs projekts ir labāks un tml. Es neticu, ka daži no tā saraksta varētu laboties un mainīt savu attieksmi, ja to nevarēja izdarīt pēdējās piecās (?) reizēs kad tika dota iespēja. Vienmēr beigas bija vienas. Par dažiem vispār dzirdējis neesmu, bet viens no viņiem vispār neizprot RP kā tādu. Dažs labs vienmēr spēlē par divām komandām, divkosīgs. Nezinu, nevienu neredzu administratora amatā, pagaidām.
 12. Kā jau iepriekš, tiek veidotas tādas aptaujas, lai noskaidrotu administratoru produktivitāti, atbilstību amatam , kļūdas un lietas, kuras kādam konkrētam administratoram būtu jālabo savā darbā. Mums ir svarīgi uzklausīt Jūsu viedokli, tāpēc veiciet savu balsojumu, kā arī izsakiet savu viedokli, novērtējiet administrācijas darbu. Argumentējot.
 13. Sazinies ar mani vai ar @Alexander par laikiem, kad esi pieejams, lai varētu atveidot situāciju, kurā transportlīdzekļi tiek iegūti. Uzņem ekrānšāviņus vai nofilmē situācijas, pēc kā ievieto tās šeit. Pēc atveidošanas tie tiks uzlikti Jums. @Priede
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.