Jump to content

Toretto-

Lietotājs
 • Content count

  77
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Toretto- last won the day on December 25 2019

Toretto- had the most liked content!

Community Reputation

20

1 Follower

About Toretto-

 • Rank
  Scania V8 <3

Personīgā informācija

 • Dzimums
  Vīrietis
 • Dzimšanas dati
  01/06/00
 • Kontaktinformācija
  Sit pa stabu

Recent Profile Visitors

384 profile views
 1. Toretto-

  Nākamais solis.

  Es esmu visam par, galvenais lai tiek veidota lomu spēle. Ja tiks veidota lomu spēle, tad arī būs kas to veido.
 2. Toretto-

  Nākamais solis.

 3. 1. Lieks. 2. Lieks. 3. Noderētu. 4. Lieks, jo daudziem ir nomutotas server skaņas. 5. Lieki, mafijām mierīgi varētu atstāt tos laikus, kas ir tagad. 6. Lai cilvēki būtu, noteikti vajadzētu kaut ko saistītu ar nelegālajām organizācijām, bet var arī tam visam klāt pielikt kādu izklaidi/eventu. 7. 7-10, neesmu saskāries kad mani kickotu. 8. 0.3.7. 9. Atvēršanās ir bijušas daudz, ja runa ir par pēdējo, tad esmu kopš pēdējās.
 4. Toretto-

  (Bug) Pazuda tuning.

  Nē, gluži līdz 05:00 nepaliku, izgāju ātrāk. Varbūt tam ir kāds sakars, kad reizē veic tehnisko apskati transportam, bet nu maz ticams. Bet paldies.
 5. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz kļūmi: Slavik Toretto Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš atklājis kļūmi: Slavik_Toretto Iespējamais apraksts par kļūmi: Vakar vakarā uztūnēju savu auto, uzliku nos, diskus, krāsu, pie reizes vēl izgāju tehnisko apskati. Šodien no rīta puses iegāju online, tūnējums nebija saglabājies, palikusi bija tikai melnā krāsa, ko uzliku. Pat uztaisot fixcar, nekas nemainās. Varat droši paskatīties servera log failos, kad es neesmu auto ne pārdevis un vai vispār esmu tūnējis. Pierādījumu kad tūnēju man nav, jo nedomāju kad būs šāda lieta. Kļūmes noveršanas laiks: 10:00 apmēram. *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, kurā iespējams redzama kļūme : Nebūs.
 6. Toretto-

  Pievienot /en komandu.

  Dūmus nevar ieslēgt. Pat spamojot 2x.
 7. Toretto-

  POTW #1 – Balsošana.

  Ja es būtu pamanījis, ka te ir POTW, tad būtu piedalījies. Bet tā balsoju par 4. darbu.
 8. Toretto-

  Update 02.05.2020

  noice
 9. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz kļūmi: Slava Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš atklājis kļūmi: Slava Toretiks Iespējamais apraksts par kļūmi: Nestrādā lidmašīnu fixcar, kad aizbrauc uz lidostu, uzejot uz fixcar checkpoint, uzspiežot fixot ļopeni, nekas nenotiek. Kļūmes noveršanas laiks: Šodien. *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, kurā iespējams redzama kļūme : Nav vajadzīgs. Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 10. Toretto-

  Pievienot /en komandu.

  Nu nezinu vai derēs, jāskatās.
 11. Pievienot komandu ./en, priekš lidmašīnām/helikopteriem, lai nevarētu tos iedarbināt ar 2. Jo piemēram Stunt lidmašīnai uz cipara 2 ir sarkani dūmi, tādā veidā tos nevar ieslēgt.
 12. Toretto-

  Aptauja/atsaukmes par administrāciju

  Kapēc nevar nebalstot par nevienu sliktāko? Man it kā ir palīdzējuši daudz maz visi, neteiktu kad kāds ir slikts.
 13. Toretto-

  Līderis Diltons Bariss

  Anti, lieki atbildi uz postiem. Ja iedosi izgāzt ar tanku, tad ielikšu rec.
 14. Rec, vajag līderus, lai vecinātu šeit lomu spēli. Pieteikums labs, lomu spēli pats arī māki un saproti.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.