Jump to content

Esam atvērti

Pievienojies mums un izbaudi spēli. Nodrošināsim mierīgu, Lag/Ddos-free spēlēšanu.

_Surnix ULU_

Lietotājs
 • Content count

  20
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4

1 Follower

About _Surnix ULU_

 • Rank
  Member

Personīgā informācija

 • Dzimums
  Vīrietis
 • Dzimšanas dati
  08/14/99
 • Kontaktinformācija
  dc ICEBG#8530

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. _Surnix ULU_

  Alexander par adminu

  Kur citur lai raksta kā ne tikai ieteikumos XD
 2. _Surnix ULU_

  Alexander par adminu

  Iesaku lai serveris būtu labāks Alexander_Semenov jādod atpakaļ admins jo varu teikt tikai to pašu labāko ! Visi kas ar mani rakstat #Alexanderadmin un cerēsim kad mūsu Alexandrs būs atpakaļ !
 3. _Surnix ULU_

  Vincents Mormoa [armija]

  protams kad šo organizāciju pilnveidos ceru kad šis pieteikums nebūs aizmirsts
 4. _Surnix ULU_

  Vincents Mormoa [armija]

  Bet pieteikums ir pieņemts ? ja jā es varu pagaidīt līdz organizāciju pilnveido.
 5. Informācija par spēlētāju, kurš piesakās uz līderi valsts organizācijā: ClintonC Vincents_Mormoa East Los Santos 28.08.2019 Iesniegums Teksta lauks, kurā aprakstīsiet kāpēc, kā jums ienāca ideja galvā, kamdēļ, kādus uzlabojumus vajadzētu, kas nepieciešams, ieteikumi, u.c. Es pamanīju ka armija meklē Ģenerāli un kā zinot ar savu pieredzi domāju pieteikties. Tas man nav nekas jauns un domāju būtu labs priekš šī amata. Vēlos aizstāvēt šo valsti un it īpaši Los Santos no jebkādiem draudiem un ļaunuma kas nāk tās ceļā. Trennēt jauniešus nākotnei lai aizstāvetu valsti un tās godu. (Ja nepieciešams) Pielikums: URL (ikona:) ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Par Tēlu (OOC) Informācija par esošo situāciju: Tēls, uz kura tiks uzlikts līderis: Vincents_Mormoa Maza tēla biogrāfija (5-10 teikumi) : Vincents piedzima 1999 gada 17. Jūnijā Los Santos jeffersona slimnīcā pulkstens 04:26. Vincents bija parasts zēns. Vincents zaudēja tēvu 13 gadu vecumā. Vincenta māte bija viesmīle naktsklubā ,,ALAHAMBRA''. Šī iemesla dēļ māte mājās bija reti. Vincenta negāja labi skolā tāpēc pēc 9. klases devās uz armiju tēva pēdās. No arijas aizgāja 2016 gadā un pārvācas atpakaļ uz mājām Los Santos. Vincentam atgriežoties māte ar sakrāto naudu nopirka viņam mazu privātmāju uz dzimšanas dienu kurā Vincents vēl dzīvo. Iespējamais apraksts par situāciju, kura norisinās Ekrānšāviņos: Vincents uzraksta pieteikumu uz Ģenerāļa amatu armījā. Darbības laiks: HH:MM *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, kurā veicat darbību (Situācija: Iesnieguma iesniegšana) : URL (ikona:) ja grafika sūdīga tad restartejiet video Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 6. _Surnix ULU_

  Baznica Zack_Escobar

  Anti, jo neēsi īsti aktīvs šajā serverī tapēc noteikti ari nebūsi aktīvs kamēr būsi līderis.
 7. tici tiksimies atrak neka tev šķiet
 8. nejau mes raudajam un skrejam prom kad mums ar vepu pavicinaja gar degunu jo tu bez sava gang neko nevari
 9. tev ir pieradijumi ka Bruno rakstija pm ? noteikti ka ne so tas bija dm bez iemesla pieņemšanas laikā
 10. un kā tad ar uzbrukumiem AUA pieņemšanu laikā ???????
 11. _Surnix ULU_

  [Banka] Wade Doil

  Te ir rec spesi vadit org ari no 2k14 gl vecit
 12. _Surnix ULU_

  Banu Apelācija Lewis

  Kur tur bija aim ?
 13. _Surnix ULU_

  Banu Apelācija Lewis

  Informācija, uz kura tiks uzlikts liegums : ClintonC Lai tiktu izskatīts liegums, nepieciešami divi ekrānšāvieni. Viens no spēles, otrs ar ieejas ekrānu. Sakritības tiek noņemtas, bet nepieciešams Incidenta aprakstā minēt, kāds ir interneta provaideris. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Es piedalījos zonas apkarošanā priekš Grove Street Gang Incidenta apraksts : Es aizstāvēju savu gang zonu kad mani nobanoja par auto cbug un aim Incidenta laiks: 19:00 *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, kurā redzams, ka tika uzlikts liegums : URL (ikona:) F8 Ekrānšāviņš no servera : Ieejas Ekrānšāviņš: https://files.fm/u/3gswskd2 Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.