Jump to content

papifear

Lietotājs
 • Content count

  38
 • Joined

 • Last visited

My Favorite Songs

Community Reputation

6

3 Followers

About papifear

 • Rank
  Advanced Member

Personīgā informācija

 • Dzimums
  Vīrietis
 • Dzimšanas dati
  04/26/01

Recent Profile Visitors

2381 profile views
 1. papifear

  (Unban/Server) Drake_Kingsley

  nelietoju, man 2 cleo skripti ir un tie pasi ir fps boost un widescreen fix es daudz par to kaa tas stradaa nesaprotu bet varu pateikt ka tiesi pa to konkreto zemes celu man ta krava baigi svarstas un taja videoklipa man vina pat vienu bridi noakejas nost, bet es labi atceros ka man vina nekad taja vieta nenokrita so man nedaudz liekas ka iespejams tam adminam kas filmeja bija pasam slikts pings
 2. Informācija, uz kura tiks uzlikts liegums : Drake_Kingsley Lai tiktu izskatīts liegums, nepieciešami divi ekrānšāvieni. Viens no spēles, otrs ar ieejas ekrānu. Sakritības tiek noņemtas, bet nepieciešams Incidenta aprakstā minēt, kāds ir interneta provaideris. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Incidenta apraksts : Neko daudz nevaru pateikt, YouTube strīmoju kā spēlēju serverī un pēkšni bans, gribēju prost zināt par ko banned yknow. Incidenta laiks: 20:01 *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, kurā redzams, ka tika uzlikts liegums : URL (ikona:) F8 Ekrānšāviņš no servera: http://prntscr.com/oz9dfe (neuzņēmu skrīnu kad nobanoja, ir tikai šitais no strīma replay) Ieejas Ekrānšāviņš: http://prntscr.com/oz9dyg (nez kpc nerada ban message, vispar nesavienojas) Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 3. rec, good idea, logiski
 4. papifear

  voice chat

  saubos ka diez ko labi stradatu bet butu reali odzina rec
 5. papifear

  [Foruma spēle] Tavs desktops!

  7/10 vareji ikoninas sakartot https://imgur.com/a/sXmOBZH
 6. papifear

  Dažas dziesmas

  Dziesmās parasti dzied, šī ir vienkārši mūzika. Bet ir diezgan neat tbh
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.