Kaliforņa

Lietotājs
 • Content count

  237
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

52

4 Followers

About Kaliforņa

 • Rank
  Advanced Member

Servera tēla informācija

 • Vārds, Uzvārds
  Degveli Kaliforn
 • Tēla gadi
  27
 • Tēla gadi
  0

Recent Profile Visitors

381 profile views
 1. dažas sekundes no LCN dzīves....
 2. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: J. Kaliforn Informācija par spēlētāju, kurš pārkāp noteikumus: Spēlētāja tēls: Vance_Lachie Termins, kurš tika pārkāpts: hax (brauc caur sienām.... ) Situācijas apraksts: sekojām čalim, kurš mistiski izbrauca cauri akmens žoga.... Incidenta laiks: 20 :00 -21:00 *Pielikums - Pierādījumi : URL (ikona:) (Pārbaudiju vai tas ir iespējams.... man taka nesanāca..... ) Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 3. Da bļe tu katrā pieteikumā met anti tikai tāpēc, ka tev bail zaudēt zonas. Es tev labprāt dotu rec, bet tu nezini, kas ir RP. es varu atrast 4 video, kur uztaisi RP avoid, ignorē un vēl visādus sūdus par tevi. esmu slinks, lai katru reizi mestu sūdzību....... ļoti ļoti vāja rekomendācija, jo bandām vajag līderi, ceru mainīsies, kad dabūsi līderi.....
 4. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz vēlmi iegūt lietu: Degveli Kaliforn Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš vēlās iegūt ieroci: Degveli Kaliforn // Ballas Gang /warehouse Iespējamais apraksts par situāciju, kura norisinās ekrānšāvienos: pārkrāmēju 150 ieroču materiālus un aizvedu uz hood noliktavas. Darbības laiks: 15:00 *Pielikums - Ekrānšāviens no servera, kurā veicat darbību : URL (ikona:) Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 5. rec.
 6. ok. http://prntscr.com/h0jbg2 bet nē nopietni beidz būt pussy un nāc on. tev bail no manis ?
 7. Viņš mani nodemoja. mani biedri mani atrieba. tas, ka vakar mēs nesapratāmies nav man tagad jāieriebj Neuzskatu, ka šis ir DM. DM būtu, ja viņš vienk būtu braucis prom un mēs būtu šāvuši viņu nost. Bet neesmu admins. vēlos dzirdēt citu ad domas.
 8. Varu piemetināt to, ka sākumā čalis man uztaisija CP pēc kā devos šim mahu pielabot, kad atkāpos, šis mani nosit, jo bija man low hp, pēc tam mans biedrs nošāva viņu. http://prntscr.com/h0iz1s
 9. rec, pieteikums labs, RP māki, gramatika perfekta.
 10. labais.
 11. labais, laigan es gandrīz visur tur biju, es ar prieku izlasiju 2x situācijas norisi. ))
 12. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: D. Kaliforn Informācija par spēlētāju, kurš pārkāp noteikumus: Spēlētāja tēls: Andy_Forest Termins, kurš tika pārkāpts: aims iespējams Situācijas apraksts: PB 1v1 pašaudījāmies.... ( Lūdzu nepiekasās pie mana cbug, es ar Cbug iesildos priekš cīņas.... ) Incidenta laiks: 23:00 *Pielikums - Pierādījumi : URL (ikona:) http://prntscr.com/h0b5dc Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 13. tavs pēdējais signs liek aizdomāties vai tiešām esi īstais cilvēks uz PD... Lab rec, RP patiktu, ja būtu video formā.... bet ir labi. pieteikums nū varēja kaut cik būt labāks.... Bet galvenais pieņems kaut kādus cilvēkus, kuri dzenas pakaļ par katru sīkumu ņem tādus, kuriem nav pieredze, ar tiem ir viss jautrāk ))
 14. Ja bail zaudēt mony Rush, tad tā pasaki Nejauc iekšā Cintaru.
 15. rec. aiz šī profila sēž normāls erperis, kurš vienmēr ir troļojies. pieteikums ir labs, erpē māki. lai veias.))