Spriditis.

Lietotājs
 • Content count

  105
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About Spriditis.

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 01/01/17

Servera tēla informācija

 • Vārds, Uzvārds
  Spriditis Wood
 • Tēla gadi
  69
 • Tēla gadi
  0

Mood

 • Damned
 • Currently Feeling nozaga mežu
 1. to 3, na viss no sākuma būs jadar tad.
 2. labi, vārdi
 3. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: Vārds_Uzvārds Informācija par spēlētāju, kurš pārkāp noteikumus: Spēlētāja tēls: Jayden_Gonzalez Termins, kurš tika pārkāpts: DM Situācijas apraksts: Sit Incidenta laiks: Šodien *Pielikums - Pierādījumi : https://failiem.lv/u/9j99y44n#/ https://failiem.lv/u/dct4bz8u#_ Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 4. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: Vārds_Uzvārds Informācija par spēlētāju, kurš pārkāp noteikumus: Spēlētāja tēls: Jimmy_Lopez Termins, kurš tika pārkāpts: RP, /do nav čats 2x /do čats Situācijas apraksts: /do čats Incidenta laiks: šodienu *Pielikums - Pierādījumi : https://failiem.lv/u/cv6fjaaz#/ https://failiem.lv/u/2rdvvppz Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 5. Joptvaij, ja zinātu tādu Edel IG, tad sūdzība nebūtu.
 6. nezinu tādu Edel ig.+ tas ka zinātu, tad sūdzība nebūtu, lol
 7. @Debess tgt tu atdzini ka tev lika mani dm, tad tev ir dm+mg???
 8. pierādijumi ir?, jo ig neviens nezin ka mani sauc, tikaij es.
 9. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: Vārds_Uzvārds Informācija par spēlētāju, kurš pārkāp noteikumus: Spēlētāja tēls: Edel_Favel Termins, kurš tika pārkāpts: MG, nezinamu cilvēku apazīst Situācijas apraksts: IC,čats, pec viņas dm. Incidenta laiks: šovakaru *Pielikums - Pierādījumi : https://failiem.lv/u/7uvv6q92#/ Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 10. IG Vārds Uzvārds: Spriditis_Wood Komanda(Red/Blue): RED Vai vēlies būt komandā ar kādiem draugiem, kuri jau ir pieteikušies?(IG Vārdi): -
 11. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: Vārds_Uzvārds Informācija par spēlētāju, kurš pārkāp noteikumus: Spēlētāja tēls: Max_Johnson Termins, kurš tika pārkāpts: OOC INS. Situācijas apraksts: Čats Incidenta laiks: šodien *Pielikums - Pierādījumi : https://failiem.lv/u/byyfcc77#/ Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 12. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: Vārds_Uzvārds Informācija par spēlētāju, kurš pārkāp noteikumus: Spēlētāja tēls: Tobias_Rizzeli Termins, kurš tika pārkāpts: DM, prominādē Situācijas apraksts: zivju ķeru un saku ņem puķes, šiš sāk sist Incidenta laiks: Šodien *Pielikums - Pierādījumi : https://failiem.lv/u/uqhhddy6#/ Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 13. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: Vārds_Uzvārds Informācija par spēlētāju, kurš pārkāp noteikumus: Spēlētāja tēls: Nezināms 441981 Termins, kurš tika pārkāpts: CS.DM. ar Masku Situācijas apraksts: Viņš šauj ka uz kāpu uz moci un tad bēgu prom, viņš seko un šauj pa mani Incidenta laiks: Šodien *Pielikums - Pierādījumi : https://failiem.lv/u/tvaaggdy#/ Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 14. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz vēlmi iegūt lietu: Vārds_Uzvārds Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš vēlās iegūt tēla izskatu: Spriditis_Wood Iespējamais apraksts par situāciju, kura norisinās ekrānšāvienos: Biju atmaldījies, gāju pa misenēm un atradu jaunās drēbēs, "Domās, joptvaij būšu tagat betmens" un tad velku to virsur Darbības laiks: Šodien pa dienu Skin id 79 *Pielikums - Ekrānšāviens no servera, kurā veicat darbību : https://failiem.lv/u/xfnmnffb#_ Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 15. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: Vārds_Uzvārds Informācija par spēlētāju, kurš pārkāp noteikumus: Spēlētāja tēls: Amaru_Ramirez Termins, kurš tika pārkāpts: Cardm Situācijas apraksts: Sit pa mašīnu. Incidenta laiks: Šodien *Pielikums - Pierādījumi : https://failiem.lv/u/2hcq24e9#/ Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.