Jump to content

Esam atvērti

Pievienojies mums un izbaudi spēli. Nodrošināsim mierīgu, Lag/Ddos-free spēlēšanu.

ItzMurgz

Lietotājs
 • Content count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About ItzMurgz

 • Rank
  Newbie

Personīgā informācija

 • Dzimums
  Vīrietis

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. ItzMurgz

  (Sūdzība par spēlētāju) Ballas Geeng | #2

  Curts jau kārtējo reizi pasūdzas adminiem kā 12 gadiga meitene. Wohoo
 2. Informācija, uz kura tiks uzlikts liegums : Login Lai tiktu izskatīts liegums, nepieciešami divi ekrānšāvieni. Viens no spēles, otrs ar ieejas ekrānu. Sakritības tiek noņemtas, bet nepieciešams Incidenta aprakstā minēt, kāds ir interneta provaideris. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Incidenta apraksts : Krch gāju pirkt mahu banānu parāvu. Incidenta laiks: 20:08 *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, kurā redzams, ka tika uzlikts liegums : URL (ikona:) F8 Ekrānšāviņš no servera : https://failiem.lv/u/v4jd7d8v#/view/sa-mp-009.png Ieejas Ekrānšāviņš: https://failiem.lv/u/4cz89qmp#/view/sa-mp-010.png Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 3. ItzMurgz

  (Unban/Server) Troy_Pierce

  Informācija par esošo situāciju: Prosta spēleju vienkārši izbano. Incidenta apraksts : Hz Incidenta laiks: 01:29 *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, kurā redzams, ka tika uzlikts liegums : URL (ikona:) F8 Ekrānšāviņš no servera : file:///C:/Users/darbi/Documents/GTA San Andreas User Files/SAMP/screens/sa-mp-003.png Ieejas Ekrānšāviņš: file:///C:/Users/darbi/Documents/GTA San Andreas User Files/SAMP/screens/sa-mp-004.png
 4. ItzMurgz

  (Riffa +1 ) Vid

  Wtf?
 5. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš pārkāpa noteikumu: Adam_Eve Termini, kuri tika pārkāpti : RPavoid Iespējamais apraksts par situāciju, kura redzama Ekrānšāviņos : Karoch meginajam apzagt un vins izvairijas no rp aizbrauca prom. Incidenta laiks: apmeram ap 15:21. *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, URL (ikona:) file:///C:/Bandicam/bandicam 2019-08-11 15-21-38-548.mp4 Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.