Jump to content

20.10.18 - 20:00 - 0.3.DL - San Fierro

Atjauninājumu Ziņojums - 17.10.2018

Crosby

Lietotājs
 • Content count

  92
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

209

6 Followers

About Crosby

 • Rank
  Advanced Member

Personīgā informācija

 • Dzimums
  Vīrietis
 • Dzimšanas dati
  11/29/00

Recent Profile Visitors

1209 profile views
 1. Crosby

  PĀRCELŠANĀS?

  Vajag 0.3Dl versiju tādām izklaidēm.
 2. Crosby

  PĀRCELŠANĀS?

  Serverī nav tik daudz spēlētāju, kapēc Jūs visu laiku kaut kur pārvācaties, bijām LS, atnāk hansens pasaka, ka vajag uz RC. Pārceļ uz RC. Atliek back LS, atnāk Jānis un saka, ka vajag SF. Es arī Andri pazīstu.
 3. Crosby

  lspd

  Lielāki burti tur nebija?
 4. Crosby

  MĒBELES

  Man vispār ir traki, nolieku ledusskapi, televizors pazūd.
 5. Crosby

  Meklēju modifikācijas

  @candancE , ja tev ir LSRP forums tad https://forum.ls-rp.io/viewtopic.php?t=521045 tie ir ieroču modi, man patīk, diezgan labas kvalitātes, ja nav tad uztaisi foruma profilu un tad jau redzēsi.
 6. Crosby

  Gaidāms serverī...Update/Informācija

  Serverī ir iespēja nopirkt jaunus ieročus - Sniper, Grenade, Molotov. Protams to vērtība ir OP, bet ja tiks roleplay'ots, kā viņus iegūst, varēšu iedot dropa veidā un lētāk. Tagadējā cena ir 10 Sniper lodes 300 000 $ (300k $). Uzlieciet sniper 250 hp vēderā un 300 galvā, jo reāli sniper rifle ņem cauri visiem armor un šis ierocis ir šausmīgi dārgs tapēc vajag, lai ar vienu šāvienu varētu nošaut.Zinu, ka LSRP šis ierocis arī maksā kaut kur 150-250 k varbūt vairāk, not sure, bet damage ir 500 hp galvā, tur kopā vienam cilvēkam max hp ir 250 ar visu armour, 100 ap un 150 hp.Kājās arī ir 250 hp liels damage, visur, kur iešaut= death. @Baby
 7. Crosby

  Nesasveicienos, bet uzmanības trūkums.

  Nu kaut kā tā. Ā, un pawno iemācījos un vēl kinda mācos, tapēc, ka Juris atmeta ar roku un es negribu, lai projekts mirst. ty. Kinda sad.
 8. Crosby

  Ieteikums PD

  1) Policijai vajag ielikt shield, armour un helmet attachmentus. 2) Būtu labi, ja enforceram uzliktu 10'000 hp, priekš rp, kā ir arī LSRP, jo Enforcer ir bruņu auto, kuru nevar sašaut un to varētu izmantot, kā aizsegu. enforcer (id 427) 3) Uzlikt šiem abiem auto 5'000 health fbitruck (id 528) swatvan (id 601)
 9. Crosby

  [Spēle] Sagrauj cita vēlmes

  Nebūs, jo jūs nemākat uzvesties un uzcelsiet kaut ko neglītu uz Alhambras jumta, tas nebūs labi. Es vēlos iegūt ķieģeli.
 10. Pirms tu noliec barjeru, tu vari editot tās pozīciju. Tu uzraksti /rbcreate un tad tev izmetas editošanas lodziņš.
 11. @Baby Runājot par to somu, soma būs ar funkcijām vai arī bez, jo daudzi sūdzas par to, ka to somu paslēps and shit...
 12. Crosby

  Foruma spēle - Raksturo lietotāju

  @!overretarded Nu var sadzīvot, ja nenokaitina.Ja tiek nokaitināts tad cauri ir.Overall mierīgs pacans.
 13. Kāds sakars, kapēc, lai policisti čītotu ieročus, neesi biki stulbs?
 14. Crosby

  Mana modloader mapīte.

  Paldies par acconta paroli puiss,visus kikoju ārā a šie nesaprot.
 15. Te bildes no ig. @Reksis noderēs. http://www.bildites.lv/a/sjyke6um#j933tkcu https://failiem.lv/u/3ddad9ps P.s neviens no modiem nepieder man un visas autortiesības patrur to īstie īpašnieki,
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.