Jump to content

Crosby

Lietotājs
 • Content count

  118
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

234

6 Followers

About Crosby

 • Rank
  Advanced Member

Personīgā informācija

 • Dzimums
  Vīrietis
 • Dzimšanas dati
  11/29/00

Recent Profile Visitors

1638 profile views
 1. Crosby

  Hi.

  Kur Las Barankas un tas apgabals, labi rec. Neuzmet man atkal granātu. @deadass Labāk uztaisi, ka ieročus var atkal taisīt un noņem tos no warehouse.
 2. Crosby

  (Sūdzība par spēlētāju) Nonrpē čitajozas

  Nu redzi, nevar jau zināt, ja nav ieroči, ja tēmētu ar ieroci, tad policists gan dotos prom.
 3. Crosby

  (Sūdzība par spēlētāju) Nonrpē čitajozas

  Viņam ar ieroci tēmēja?
 4. Crosby

  (Sūdzība par spēlētāju) Nonrpē čitajozas

  Kā kāds dzīvē zinātu, ka Jūs esat mafijā? Mafijas bosi vispār neko nedara un viņi netiek iesēdināti, viņi tikai pasūta lietas, kas citiem jādara. Jums uz pieres rakstīts: Ķīniešu mafija?
 5. Crosby

  (Sūdzība par spēlētāju) Nonrpē čitajozas

  Jums loģiskā domāšana ir kā pīlēm. Pienāk čalis uzvelkā, saka mentam, lai brauc prom, atnāk otrs čalis uzvelkā un nošauj mentu. Policists nebija viņu teritorijā un, kur loģika prosta teikt, lai brauc prom. Viņš mierīgi stāvēja. Dzīvē neviens civilais policistam nevar pavēlēt , lai brauc prom, jo ja tur būs kaut kas dīvains, viņš izsauks backup. @rebudijs jail him, pierādijumi ir, jo takš viss ir skaidrs. Tēloja lielos mafīniekus un nošāva policistu bez iemesla. Prosta neaizbrauca prom, otrs saka, lai piš mentu nost, čatā ir redzams, ka nav pietiekams iemesls. Apakšā tas ir teksts no CMNTS Sanāk, ka ments nemīž un 2 mafijozo dirš virsū un viņu beigās nošauj, tas nav normāli? Tas tieši ir normāli, palasiet stāstus un filmas par mafijām, redzēsiet ar ko tās nodarbojas!
 6. Ne vienmēr vajadzētu piekrist adminstratora teiktajam. http://prntscr.com/ld9wg2

  1. ZERO

   ZERO

   why do good girls like ba-ad guys?

 7. Crosby

  Ieteikums!

  Tajos laikos, kad mpsa.lv atradās redcounty tur bija milzīgs dzīvoklis or motelis, huj viņ zin.
 8. Crosby

  Ieteikums!

  1. Sūds 2. Var, bet ja nemaldos, tad RC arī bija tāds motelis, kur pat nevarēja ieiet iekšā un noīrēt, teica, ka būs, a huj. 3. Jā
 9. Crosby

  (Sūdzība par administratoru) Cortes_Delakrus

  11 klase, sākumā noskaidro lietas līdz galam, nav mana problēma, ka esi tik stulbs, sākumā raksti un pēc tam dari.
 10. Crosby

  (Sūdzība par administratoru) Cortes_Delakrus

  Dauni, es neesmu John Bro, tu esi brain dead. 2016.gadā RCRP spēlēju, atpisies pidar. Otro dienu neesmu on.
 11. Crosby

  (Sūdzība par administratoru) Cortes_Delakrus

  Tavs serveris ir zemā reputācijā, visiem pohuj par to PD sastāvu ir vai nav, neviens neraud, lai invite atpakaļ. Protams, es esmu vainīgs, ka nevarēju rpot, jo man iešāva galvā un aizbrauca. Sāku prosta dmot, man neaizveras, biju pilnīgi calm. Zinu, kā vadīt un, kā strādāt policijā, neviens nenāk PD, lai rpotu, bet, lai šaudītos. #Getyourshittogether. Jā zinu, kas ir IC un, kad var šaut. Neesmu stulbs, comunity in general ir shit un nav iemācīts, kas ir respekts. Lai arī banu ls-rp ir viegli apiet gandrīz neviens to nedara, jo viņi respektē komūnu. LSRP nav neviens ajail. Pilnībā saprotu, ko daru, nevis rpoju 3h, kā izņemu naudu no bankas, būtu Arti klausijusi. Man nekas nevērās ciet, dmoju, jo nahuj tos draudzīgos. Tavs serveris ar LSRP nav saistīts. Kādu sirdu un dvēseli, varbūt ir laiks to saprast, kas te notiek, lasīt ar jāmācas. Jā, Latvija, troļošana ir viens, bet rpošana vispār kaut kas cits, kā tu vel neesi sapratusi, ka tavā serverī neviens neies un neattēlos augstākā veida rp. (Iepriekšējais posts.)
 12. Crosby

  (Sūdzība par administratoru) Cortes_Delakrus

  Jā, Latvija, troļošana ir viens, bet rpošana vispār kaut kas cits, kā tu vel neesi sapratusi, ka tavā serverī neviens neies un neattēlos augstākā veida rp. Laba ideja par ceļiniekiem, neaizmirsti Omegu un NATO karavīrus. @Goddess
 13. Crosby

  (Sūdzība par spēlētāju) Tito_Collin

  Nejauc IC tu atdzīvojies, tas neko nemaina. Es uzrakstiju, lai live, jo gribējām tev limo zagt, bet manējie jau aizbrauca, PK, ja jau tevi ACC piecēla, nevis ar rp.
 14. Crosby

  (Sūdzība par spēlētāju) Tito_Collin

  Šis jaunietis izgāja caur slimnīcu tapēc PK, tas nozīmē, ka RK'oja mūs.
 15. Crosby

  (Sūdzība par administratoru) Cortes_Delakrus

  Kā taser var būt glocks? M4 ir RPG?
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.