Jump to content

Attīsti savu tēlu šajā serverī! Pievienojies mums!

Piedalies pasākumos, iejūties barā! Esi viens no mums!

Crosby

Lietotājs
 • Content count

  89
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

209 Excellent

6 Followers

About Crosby

 • Rank
  Advanced Member

Personīgā informācija

 • Dzimums
  Vīrietis
 • Dzimšanas dati
  11/29/00

Recent Profile Visitors

1114 profile views
 1. Crosby

  PĀRCELŠANĀS?

  Serverī nav tik daudz spēlētāju, kapēc Jūs visu laiku kaut kur pārvācaties, bijām LS, atnāk hansens pasaka, ka vajag uz RC. Pārceļ uz RC. Atliek back LS, atnāk Jānis un saka, ka vajag SF. Es arī Andri pazīstu.
 2. Crosby

  (Unban/Chatbox) Crosby

  Bet to nesaka citi, īpašniece pati pārdod. Cilvēkiem ir iespēja iegādāties līderi, tas ir jāpastāsta visiem, lai būtu vairāk līderi un vairāk Agnesei Kalmanei nauda, kalnā varēs uzkāpt.
 3. Informācija, uz kura tiks uzlikts čata liegums : Crosby Lai tiktu izskatīts liegums, nepieciešami divi ekrānšāvieni. Viens no spēles, otrs ar ieejas ekrānu. Sakritības tiek noņemtas, bet nepieciešams Incidenta aprakstā minēt, kāds ir interneta provaideris. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Incidenta apraksts : Es uzrakstu, ka 10 eiro par organizāciju ar visu, vietu, automašīnām, visu. 15 eiro nav nekā, pilnīgi jauna organizācija. Pajautāju lietotājam:Cik support, 30? Viņš teica, ka cenas mainas. Incidenta laiks: Tikko Kas tika pārkāpts: Negodība Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 4. Šim komunismam ir jābeidzas, visi par jaunu polistisko iekārtu!

 5. Crosby

  lspd

  Lielāki burti tur nebija?
 6. Crosby

  Reputācijas sistēma

  Man bija apmēram 180 posti un 200 like.
 7. Crosby

  MĒBELES

  Man vispār ir traki, nolieku ledusskapi, televizors pazūd.
 8. Es, kā valsts amatpersona vēlētos, ka visus šos nekompitentos MPSA.LV adminstrātorus atlaistu , piemēram, Pablo Fuentes, kas rakstijis, ka man ir jā Rp'o sekas, ja ietriecos stabā, /do Netika draumēta gūta Madaram.Puiši, nāksies mācīties un pazīt terminus, Jūs pat nezinat, kas ir IC.

 9. Crosby

  (Sūdzība par spēlētāju) LSPD #2

  Kungi, kā Jūs sienā iemūrējāt 9000 ammo un kur Jūs dabujāt tik daudz.
 10. Crosby

  (Unban/Server) degveli kaliforn

  Mēs tevi ķērām, tu iekāpi mentu buletā un mani nošāvi ar stāvošu DB.
 11. Crosby

  (Pieprasījums/Nauda) Ray_Malcon

  Tak /putaway var to sniper, bet nevar ielikt stock wall.
 12. Crosby

  (Pieprasījums/Nauda) Ray_Malcon

  Komanda nav pieejama, nevaru /putaway, nevaru /putgun. Paņem to sniper caur datubāzi un iedod 300k.Es eju ārā no šī profila, lai nepapistu sniper, gaidu naudu.
 13. Crosby

  (Pieprasījums/Nauda) Ray_Malcon

  Naudas līdzekļu pieprasījums. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz pieprasījumu: Ray_Malcon ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par situāciju: Naudas līdzekļu pieprasījumu veica: Ray_Malcon Iespējamais apraksts par situāciju, kura veikta ekrānšāviņos: Nopirku sniper rifle un tas ir useless, es gribu atpakaļ savus 300 k, vari ņemt to sniper, bet es gribu naudu back, prosta mani nošaus un sniper papisīsies, nevar ne /putgun, ne /putaway Pieprasāmā naudas summa : 300 k @Damaged *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, kurā redzama darbība / Teksta fails/Log : URL (ikona:) http://bildites.lv/a/cdb5agg7#khp9hcb6
 14. Es neesmu Daniel Crosby, sorry, esmu Ray Malcon
 15. ((Nu es biju domājis, kā Los Santos Valdība, bet nu labi, izlabošu))
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.