Crosby

Lietotājs
 • Content count

  118
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

58 Excellent

4 Followers

About Crosby

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

424 profile views
 1. Haki negāja,tapēc pazuda,nevarēja savus aim izmantot,uzliks hakeri būs back.Hack jau ir arī uz jaunās versijas,bet ne tik daudz.
 2. Es neļāvu sevi fotogrāfēt ,es meiģināju apspriest lietas.
 3. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: Rihards Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš pārkāpa noteikumu: Liam Fuentes Termini, kuri tika pārkāpti : MG Iespējamais apraksts par situāciju, kura redzama Ekrānšāviņos : Vakar mani nošāvā escobārs pēc,kā man sanāca pk.Šodien Liam atnāk un par mani sūdzas,ka es viņu gribēju arestēt.Prikols jau ir tāds,ka tas ir mg,ja pats bija iesaistīts,par līķi pasūdzējās?Es viņam saku cut,jo es tak nomiru a,ko šis,pohuj viņam.Escobārs ar viņu aizmuka. Incidenta laiks: *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, URL (ikona:) http://www.bildites.lv/a/mtyjpevb#qnr5k2dn Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 4. Jā,paldies,nahuj visu to ooc hujņu,beidzot varēšu erpot,paldies saulīt.
 5. Man nepaies,jo perm,es tak teicu par pepsi un kolu.
 6. @BABY es ļoti atvainojos,bet iedod man lūdzu unmute.
 7. Informācija, uz kura tiks uzlikts čata liegums : Crosby Lai tiktu izskatīts liegums, nepieciešami divi ekrānšāvieni. Viens no spēles, otrs ar ieejas ekrānu. Sakritības tiek noņemtas, bet nepieciešams Incidenta aprakstā minēt, kāds ir interneta provaideris. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Incidenta apraksts : Uzrakstiju,ka iešu rīt pepsi un kolas un bums,tiku noņemts no iespējas rakstīt.Man vaig noņemt šo mute,jo tomēr visiem ir runāt brīvība. @BABY Incidenta laiks: Nezinu, Kas tika pārkāpts: Nezinu.
 8. Informācija, uz kura tiks uzlikts čata liegums : Crosby Lai tiktu izskatīts liegums, nepieciešami divi ekrānšāvieni. Viens no spēles, otrs ar ieejas ekrānu. Sakritības tiek noņemtas, bet nepieciešams Incidenta aprakstā minēt, kāds ir interneta provaideris. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Incidenta apraksts : Uzrakstiju,ka iešu rīt pepsi un kolas un bums,tiku noņemts no iespējas rakstīt. Incidenta laiks: Nezinu, Kas tika pārkāpts: Nezinu. Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 9. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: Rihards Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš pārkāpa noteikumu: Anastasija_Semenova Termini, kuri tika pārkāpti : Nemāk izskatīt nevienu sūdzību,jailo par nepareiziem iemesliem,nepareizi izsakās sūdzībās.Pēc 2 ss,kur ir tas,ka aaron ir tur ar ieroci un otrs ss,kur ir prosta,kas novāca izspriež,ka tas ir Dm. Iespējamais apraksts par situāciju, kura redzama Ekrānšāviņos : N/A Incidenta laiks: N/A 1.Sūdzība liek ņemt pierādījums par ic kill,aaron nesniedza pierādījums tapēc jail. 2.Sūdzība aizliedz braukt ooc hoodos,kas ir idlewood motelis ic,kur ir ooc mahas n shit.Es tur biju ic.Tālāk var redzēt sūdzībā,kā atbild uz komentāriem. *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, URL (ikona:) Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 10. Es atvainojos,bet par ic kill nav jāņem ss.
 11. Mafijām jau nebūs.
 12. Nekas tur slikts nav,jā reālistiski.
 13. Neredzu neko tur stulbu,handguns nav tik stipri rl,kā sampā,viņiem ir tik liels damage,jo visi nevarētu pēc būtības dabūt m4.
 14. Ar to vien nepietiek varbūt viņam ir kāds ic iemesls ar ss ir ļoti grūti pierādīt dm.