Jump to content

Esam atvērti

Pievienojies mums un izbaudi spēli. Nodrošināsim mierīgu, Lag/Ddos-free spēlēšanu.

Atpisies

Lietotājs
 • Content count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2

About Atpisies

 • Rank
  Newbie

Personīgā informācija

 • Dzimums
  Vīrietis
 • Dzimšanas dati
  02/08/02
 • Kontaktinformācija
  Nav

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Atpisies

  (Unban/Server) Kilo_Yosef

  Informācija, uz kura tiks uzlikts liegums : Kilo_Yosef Lai tiktu izskatīts liegums, nepieciešami divi ekrānšāvieni. Viens no spēles, otrs ar ieejas ekrānu. Sakritības tiek noņemtas, bet nepieciešams Incidenta aprakstā minēt, kāds ir interneta provaideris. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Incidenta apraksts : Lēkāju ārā no plastikas rūpnīcas un mani nobanoja par "haki" Good one mate. Incidenta laiks: 02:07 *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, kurā redzams, ka tika uzlikts liegums : (ikona:) F8 Ekrānšāviņš no servera : http://prntscr.com/osbof3 Ieejas Ekrānšāviņš: http://prntscr.com/osbp2r Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 2. Atpisies

  (Sūdzība par spēlētāju) Patrick Star / Degveli Kaliforn

  @Baby Kādi joki? Tie nav nekādi joki. Ja jau aimeriem aizstāvība ir tas ka hosts ir antarktīdā. Tad jau es varu skraidīt ar speed+silent+wall+rapid+vēl kkādas huiņas ko atradīšu. Un ja mani nobanos, tad atnāc atpakaļ uz šo topicu un atceries ka hosts ir antarktīdā. Un tie nav haki.
 3. Atpisies

  (Sūdzība par spēlētāju) Patrick Star / Degveli Kaliforn

  @Baby Nu lab, tad ja es lidoju un ja man nobano pa surfly tad zinat ka tas nebija haks. Es lidošu, jo hosts ir antarktīdā! Un ja es palieku neredzams, tad tas pats.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.