Mike

Lietotājs
 • Content count

  21
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-14 Bad

About Mike

 • Rank
  Member

Personīgā informācija

 • Dzimums
  Vīrietis
 1. Mike_Clain 6 07.01.2018
 2. Mik Clain 5lvl 07.01.2018
 3. Mike Clain 5 06.01.2018
 4. Anti, daudz sūdus vāri))
 5. 02.01.2018 = A. Klases izvēlētā In-Game māja 03.01.2018 = Sandking 04.01.2018 = Burrito 05.01.2018 = Forum Custom Grupa 06.01.2018 = Free Custom N/Z + Paintjob 07.01.2018 = Infernus . Mike_Clain Spēles Līmenis, LVL:1
 6. . 01.01.2018 = 100K In-Game 03.01.2018 = Sandking 04.01.2018 = Burrito 07.01.2018 = Infernus Vārds_Uzvārds, Tēls:Mike_Clain Spēles Līmenis, LVL:1
 7. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: kksnk Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš pārkāpa noteikumu: Roman_Ramirez Termini, kuri tika pārkāpti : NonRP Iespējamais apraksts par situāciju, kura redzama Ekrānšāviņos : Calis NonRP /frisk bija ari ka DM tik aizmirsu uznemt. Incidenta laiks: redzes ss *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, URL (ikona:) Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 8. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: elvis Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš pārkāpa noteikumu: Guillermo_Rodriguez Termini, kuri tika pārkāpti : AIM, Cbug Iespējamais apraksts par situāciju, kura redzama Ekrānšāviņos : Atzist ka bez Aim un cbug nevar. Incidenta laiks: Redzes ss *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, URL (ikona:) Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 9. Mhm vari dirst tik ar meru Jeb Gudri dirst nav malku cirst
 10. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: elvis Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš pārkāpa noteikumu: Guillermo_Rodriguez Termini, kuri tika pārkāpti : DM CS Iespējamais apraksts par situāciju, kura redzama Ekrānšāviņos : zog rudu , gaida kad beigsies slots lai vr savakt . pats pirksu un vins skaa ka "vina" ruda esot. Incidenta laiks: ss redzams *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, URL (ikona:) Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 11. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: Smithie Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Taisam wepus atbrauc divi vagosi viens aizbrauc uz terru otrs paliek un demo !! Tēls, kurš pārkāpa noteikumu: Guillermo_Rodriguez Termini, kuri tika pārkāpti : dm. Iespējamais apraksts par situāciju, kura redzama Ekrānšāviņos : redzams ka vins stav uz paugstinajuma un sauj mani nost ka ari pm ko vinam sutiju! Incidenta laiks: SCREENOS REDZES. *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, URL (ikona:) https://prntscr.com/hqxfbb https://prntscr.com/hqxfjm https://prntscr.com/hqxg14 Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 12. Archie no chat loga panem ss kur erpoji !
 13. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: Smithie Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: DM RG HOODA! Tēls, kurš pārkāpa noteikumu: Archie_Wolf Termini, kuri tika pārkāpti : Dm Iespējamais apraksts par situāciju, kura redzama Ekrānšāviņos : Redzams ka Archie stav uz jumta un, bez emocijam ber pa manim! Incidenta laiks: Screenos redzes. *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, URL (ikona:) https://prntscr.com/hqh791 https://prntscr.com/hqh7xj Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 14. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: Smithie Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš pārkāpa noteikumu: Enriko_Diesel Termini, kuri tika pārkāpti : AIMS,WH,C-BUG Iespējamais apraksts par situāciju, kura redzama Ekrānšāviņos : Calitis staiga no vienas uz otru pusi nu ka jau ar deagl tikai teme pilnigi taisni un novac 100% aimbots!! P.S pac atzinas ka lieto aimu screena redzams!! Incidenta laiks: Screenos redzes. *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, URL (ikona:) https://prntscr.com/hpn4py Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.