Rufus

Lietotājs
 • Content count

  164
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

30 Excellent

1 Follower

About Rufus

 • Rank
  Advanced Member

Personīgā informācija

 • Dzimums
  Vīrietis
 • Kontaktinformācija
  WhatsApp/Skype/PM 😋

Recent Profile Visitors

685 profile views
 1. Display Name/Profils :Rufus Tagadējais Vārds_Uzvārds :Omar_Cross Iepriekšējie Vārdi_Uzvārdi : John_Anderson,Jānis Ikers Smieklīgākais moments MPSA :Paša sākuma mēs vispar RP nemācējām ar Nauris Vitolins (Micheal Yose). Mes skatijamies ka citi erpo un gājām admin Echo_Westbrook zagt riepas. Viņš mūs dzenāja pa visu LS. Kā ari tad kad mes nopirkam pirmo auto. Atstājam iedarbinātu uz ceļā. Viens nospēra un aizpisa prom. Pirmajā orga kurā es biju Slimnīca es taisīju sūdus. Mixoju,Atstāju visus auto on,Nonrp live un CS. Tagad esmu daudz reiz uzlabojies. Lielāka pateicība ir bījušajam adminam Omar. Viņš man iemācīja pirmos RP skillus. Esmu reģistrējies MPSA (Var minēt arī no iepriekšējām sezonām) : Tieši 1.septembri 2017.gada Atsauksmes par projektu:Ļoti labs projekts. Šeit ir ko darīt un @Damned vienmēr iznāk ar jauniem un intresantiem update. Favorite admins: @Kaliforņa @CoDY* @StiivijsAtdodat admin @Bembists. *Uz telefona uzrakstīju uz atro* LOVE MPSA
 2. WTF neasmu nevienu Bandinieku redzējis ar vestēm? A kapēc viņi nevarētu atrast tas vestes??
 3. Sveiki! Es izdomāju uztaisīt izlozi.Jo gribās iedot sava mīļākā projekta spēlētājiem kautko. Lai piedalītos jums vaig lejā ierakstit. *IG niku *IG lvl *IG telefona numuru. 1.vieta. Freeway mocis. 2.Vieta. B.klases māja. Uzverētājs būs zināms 17.01.2018
 4. Omārs ar savu nesen nopirkto dronu nobildēja skaistu bildi.
 5. TC es atradu!
 6. Jā man arī tāda paša problēma ir. @Damned
 7. Sveiki! Es meklēju Freecam modu priekš Screenshotiem. Bet es nevaru tādu normālu atrast. Varat iemest linku uz kādu?
 8. Pec RR 5:00 būs.
 9. Mmh helperim vaidzētu pamācit spēlētajus nevis vienkārši fuck off.
 10. Omar_Cross 8877
 11. REC Padarīsi kazino great again pazīstot tevi un sakarīgs čuvaks GL
 12. Informācija par spēlētāju, kurš piesakās uz līderi Valsts organizācijā: Omar_Johnson John Anderson Los Santos,Dzīvoklis 10.01.2018,19:05 Iesniegums Tā es vēlos pieteikties par Montgomery autoskolas Vadītaju. Jo Montgomery autoskola ir vienīga visā Red County Štatā. Tagad autoskola ir ļoti nolaista un viss ir salauzts. Nav neviens normāls cilvēks kas vēlās vadit šo sūdu bedri kas te ir izveidojusies. Tādēļ es vēlos visu šeit uzlabot. Kā ari cilvēkiem vaig vietu kur aiziet nolikt savu vadītaja apliecību. Pieredze man ir un man ir motivācija visu uzlabot! (Ja nepieciešams) Pielikums: URL (ikona:) ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Par Tēlu (OOC) Informācija par esošo situāciju: Tēls, uz kura tiks uzlikts līderis: John_Anderson Maza tēla biogrāfija (5-10 teikumi) : Džons ir dzimis 1988.gadā Montgomery pilsētā. Viņa tēvs bīja nezināms bet māte bija dzērāja. Dzimšana bija negaidīta. Viņam nebija nekā ne gultiņa ne ēdiens. Tapēc drīz vien viņu paņema bērnu namā. Bet viņam tur nepatika daudzi viņu abižoja. Atri viņu paņema ļoti bagāta ģimene. Viņu ģimene ātri pieņema. Ta kā viņs bīja vienigais bērns ģimene viņam bīja viss. Viņš neapmeklēja nekādu parasto skolu. Bet viņu mājas mācīja paša māte. Viņš bija ļoti priecīgs bērns. Draugi viņam nebija daudz bet bija. Pēc mācību pabeigšanas 1990 gadā. Viņu aizveda uz Mercedes salonu lai izvēlas savu pirmo auto kas bīja Mercedes Benz W126 420SEL. Viņs ar to brauca ļoti uzmanīgi. Tādēļ viņu viņa vectēvs kurš bija Autoskolas vadītajs uzaicināja uz pārunām. Viņu pieņema darbā un viņš labi sapelnījas un nopirka savu pirmo moci ar kuru viņs vēl noprojām braukā. Bet viņu atlaida jo nāca jauns Vadītājs. Viņs apbrauca apkārt visai amerikai. Bet tagad cenšas tikt par autoskolas vadītaju un padarīt viņu atkal idealu Iespējamais apraksts par situāciju, kura norisinās Ekrānšāviņos: Džonu aptur policija un saprot kad ir beigusies vadītaja apliecības termiņš. Viņš aizbrauc uz autoskolu izlasa kad meklē vadītaju un tad uzzvana uz CSDD telefona numuru. Viņi sarunā tikties klubā kur viņu pieņem darbā. Darbības laiks: ap 10 min. *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, kurā veicat darbību (Situācija: Iesnieguma iesniegšana) : URL (ikona:) http://www.bildites.lv/a/yysjw4v4#bgavcbxr Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 13. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz kļūmi: Mafijozo Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš atklājis kļūmi: Vladimir_Banks Iespējamais apraksts par kļūmi: Es saņemu PD bet man tas garāžas nodoklis parādas kad man vispar nav garāža. Kļūmes noveršanas laiks: 21:00 *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, kurā iespējams redzama kļūme : URL (ikona:) http://www.bildites.lv/a/tenvvjbr#yrz6v5zc Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 14. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: Omar_Johnson Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš pārkāpa noteikumu: Omar_Cross Termini, kuri tika pārkāpti : Nonrp live Iespējamais apraksts par situāciju, kura redzama Ekrānšāviņos : Es lieku sign un redzu kad viņs iedod Monty_Forest naudu un bez rp /live Incidenta laiks: 18:10 laikam *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, URL (ikona:) http://www.bildites.lv/a/m6dzvbac#75bxuhzs Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.