Jump to content

Attīsti savu tēlu šajā serverī! Pievienojies mums!

Piedalies pasākumos, iejūties barā! Esi viens no mums!

ЯUFUS

Lietotājs
 • Content count

  143
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

48 Excellent

6 Followers

About ЯUFUS

 • Rank
  Advanced Member

Personīgā informācija

 • Dzimums
  Vīrietis
 • Dzimšanas dati
  05/03/04
 • Kontaktinformācija
  WhatsApp/Skype/PM 😋

Recent Profile Visitors

3986 profile views
 1. ЯUFUS

  Manas domas par 0.3DL

  Vaig DL un Red County!
 2. ЯUFUS

  PĀRCELŠANĀS?

  Nu es 100% par Red County. Man tur tiešam patika. Bija ko erpot un LS ir vnk tik boring palicis. Visos serveros LS. SF tāda dīvaina pilsēta, man tur nepatik. Cerams ka būs Red County.
 3. ЯUFUS

  MPSA MEETUP 25 AUG.

  Kur tieši būs meetup?
 4. ЯUFUS

  Uzraugi #1

  Nu visi ir labi. Bet došu savas balsis Billy,Elliot,Cody,Oliver,William un Juan. Danny 100% nevaig
 5. Anti, neredzu rp tapēc rekomendācīju tev ar. (Peace)
 6. ЯUFUS

  Sveiki no Odze's

  Sveiks. Lai veicās komūna.
 7. ЯUFUS

  MPSA MEETUP 25 AUG.

  Ja Pēteris bus tad es ar
 8. ЯUFUS

  Vai jums šķiet...

  Pisies trolli. Bļe ja tu uzvedies kā galīgs pidars tad adminam ir kaut kas jādara! 🖕🏽
 9. Tēla izskata maiņas pieprasījums. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz pieprasījumu: polis ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par situāciju: Tēla izskata pieprasījumu veica: Leo_Cross/ LSPD Iespējamais apraksts par situāciju, kura veikta ekrānšāviņos: Leo veikalā nopērk ''TIWA'' kreklu, Degveli bikses un HEAL ''Pēterītis'' kurpes. Pieprasāmā izskata vizuālais izskats vai ID : 223 *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, kurā redzama darbība / Teksta fails/Log : URL (ikona:) http://www.bildites.lv/a/sefn6z2s#cwmsyagd
 10. ЯUFUS

  (Pieprasījums/Nauda) Igor_Satko

  Ok.
 11. ЯUFUS

  Whatsapp grupele

  Cancer.
 12. ЯUFUS

  Mašīnām neons

  Rēč. Izskatās ļoti smuki. Protams -ka 100% bugotos bet tā pat vaig. Jo piemeram Car Show varētu smuki izskatīties.
 13. ЯUFUS

  Foruma spēle - Raksturo lietotāju

  @caponijs man šķiet losis. Kuram trūkst uzmanības.
 14. ЯUFUS

  (Pieprasījums/Cits) Igor_Satko

  Pieprasījums Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz pieprasījumu: polis ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par situāciju: Pieprasījumu veica: Igor_Satko Iespējamais apraksts par situāciju, kura veikta ekrānšāviņos: Igors konstotē ka viņam nozagts telefons. Iet sūdzēties par zādzibu un atsakās no motēļa. Igors bankā paņem kredītu un atrod māju. Uzzvana pārdevējam un nopērk to. Pieprasāmās lietas: Viena D Klases māja. Vai vienkārši 32k. Pats nopirkšu tad. *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, kurā redzama darbība / Teksta fails/Log : URL (ikona:) http://www.bildites.lv/a/vxh63vyn#sf357jre (Skatīt no pēdēja)
 15. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: Login Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš pārkāpa noteikumu: Frenk_Frenkenshtain Termini, kuri tika pārkāpti : DN,CS Iespējamais apraksts par situāciju, kura redzama Ekrānšāviņos : Vienkārši atteicu dot kapeiku, tas izvelk no somas Deagle un sāk šaut stacīja. Incidenta laiks: 9:39:38 *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, URL (ikona:) Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.