Jump to content

Esam atvērti

Pievienojies mums un izbaudi spēli. Nodrošināsim mierīgu, Lag/Ddos-free spēlēšanu.

jeanofer

Lietotājs
 • Content count

  167
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

jeanofer last won the day on April 27

jeanofer had the most liked content!

Community Reputation

54

4 Followers

About jeanofer

 • Rank
  Advanced Member

Personīgā informācija

 • Dzimums
  Vīrietis
 • Dzimšanas dati
  10/23/02

Recent Profile Visitors

703 profile views
 1. jeanofer

  Update 02.05.2020

  labs
 2. jeanofer

  Aptauja/atsaukmes par administrāciju

  depends. Gan jau ka nav, bet nu cik zinu LVRP parasti atšķir. Daudzi iet uz MTA jo tur ķip nav visas tas terras n shit un viņi pierod tur.
 3. jeanofer

  Aptauja/atsaukmes par administrāciju

  Vienkārši ignore būtu labākais. Ir taču visādi citi konkurenti, kā playhard un visi tie lvrp. Uz turieni gan jau arī daudz iet.
 4. jeanofer

  Aptauja/atsaukmes par administrāciju

  taisniba jau tev ir, attieksmei no management ari ir svarigi. Bieži sanāk, ka leslijai kkas notiek un viss serveris zina, cik ļoti heito otru komunitiju vai piemēram, ka atkal mpsa dead. Bet nu aijjj, labi ka ir kas spēlē
 5. jeanofer

  Aptauja/atsaukmes par administrāciju

  all good, nebija doma uzdirst. Es prost izteicu viedokli, ka neuzskatu, ka jataisa šādas aptaujas. Prost japieņem administratorus, uz kuriem ir uzticība un tos kuri reāli vēlās. Un tad strikti viņus jāvēro. Vienkārši pašlaik problēma, ka daudziem daudz ko atļauj un administratori nesaprot tieši - kāpēc viņi vispār adminē. Katram administratoram vajadzētu uzdot basic jautājumus vismaz. https://prnt.sc/s7041f - šeit piemēram, paņēmu no lsrp, jo vienkārši patīk, tā sistēma, kā viņi noskaidro tos savus ''testerus''. Šeit vienkārši jautājumi, kas būtu svarīgi managementam manuprāt. - Kāpēc vēlies kļūt par administratoru iekš mpsa? Kāpēc tu būtu labāks administrātors par citiem? Vai tev ir bijušas kādas problēmas ar citiem administrātoriem vai mūsu mpsa.lv spēlētājiem iepriekš? Ja esi iepriekš ticis adminjailots, tad pastāsti par ko un kāpēc. Vai piedalies un spēlē citos projektos? ( Šis būtu labs jautājums, kas jums dotu informāciju - vai spēlētājs piemēram spēlē tur kaut kadu jobanu samplv vai ko citu un jums palīdzētu uzzināt, cik labs administrators un dedicatots viņš būtu projektam. ) - Cik ilgi spēlē mpsa ( šis jautajums palīdzētu uzzināt, cik viņš daudz pārzina mpsa komandas n shit. ) - Cik ilgi spēlē samp un roleplay pašu par sevi? - Kādi ir tavi lielāki mīnusi tavā raksturā? - Tas uzzinātu, cik kandidāts būtu labs kā admins. Vienkārši daži basic jautājumi, kas palīdzētu, nekā vienkārši uzreiz pieņemt. Pēc tam pačekojat cik stabilas atbildes un tad secinat tālāk no viņiem. Manuprāt labs ieteikums un palīdzēs tikt galā pašam managementam ar administratoriem, nekā likt tur spēlētājiem prasīt, kam lielakoties ir liels heits tāpat pret dažiem administratoriem, jo viņus vienkārši soda. LSRP tu vispār gandrīz neko nezini par adminiem, jo ar viņiem nav saskarsme, vienigi kad tevi soda principā, bet nu tur cita sistēma, jo tur arī ir testeri.
 6. jeanofer

  Aptauja/atsaukmes par administrāciju

  katru sezonu tiek izveidoti šitie debīlie topiki. Jums laikam nekad vel nav sapartne nākusi, ka viņi nekad nelīdzēs, bet vienkārši rada heitu pret administrāciju, kurš labāks kurš sliktāks. Nu tas ir galīgs sviests. Sliktāks labāks? Tas nav janovērtē fucking spēlētājiem, administrācija nav kaut kadi saeimas deputāti, bet tas ir janovērtē pašiem īpašniekiem un galvenajai administrācijai kurš ir labs administrators un kurš nav. Vienkārši skujmi. Pieņem kaut kur vienu cilvēku administrācija un nākošajā dienā mauc jau augšā šādu topiku, cik ilgi ir MPSA sezona vaļā? Pat mēneiss nav un jau mauc kurš labs un kurš slikts administrators. Man personīgi nav neviens no viņiem pazīstams, bet vienkārši mans viedoklis ir, ka šī ir debīla sistēma ka noteikt kaut ko.
 7. jeanofer

  Laimīgu 2020. gadu!

  Nu veiksmi, iegriezīšos, jo nu ticu, ka varam atnākt atpakaļ!
 8. Nu jā, vajadzētu tomēr vārdam uzvārdam būt krieviskam, un tēlam arī, ja tomēr piesakās krievu mafijai.
 9. jeanofer

  Robs Uz Armiju!

  Anti, nolaidīsi armiju.
 10. jeanofer

  Zack_Escobar uz Triadiem

  Nopietni? Tu esi LSPD pašlaik lmao un vel melnais. http://prntscr.com/p1bubv
 11. jeanofer

  CCTV

  Rekomendācija, ļoti noderētu LSPD.
 12. jeanofer

  (Sūdzība par spēlētāju) Vyacheslav Alexeyev

  Gribu, teikt ka @モㄥ∨工ち lamuvārdi vai slikti vārdi pret tevi nav iemesls, lai kādu nošautu. Tas ir ļoti slikts iemesls, jo tu nekad dzīvē, kad tevi kāds par lohu nosauca, nenošautu nevienu vai nenogalinātu, lai arī kāds tu būtu. Tādos gadījumos var uzbrukt, iesist, ja tu roleplayo asu tēlu, kā piemēram mafijā. Ja, tavuprāt viņš caur /f čatu kominicēja un izmantoja to, kā iemeslu lai tevi nogalinātu, tad tu vari ielikt attiecīgos pierādijumus, jo pašlaik neredzu nekādus pierādijumus par MG pazīmēm. Tas, ka @Linčs tevi nošāva ārstam priekšā, nenozīmē, ka tas uzreiz ir CS, tas pirmkārt bija gang rajons, jeb El Corona. Un viņš šāva no tāluma. Viņš arī ir mafijnieks un ja tu viņa draugu tikko sašāvi, viņam neinteresēs, ka tur ir - ārsts tev blakām. Nepietiekami pierādijumi šajā gadījumā, līdz ar ko nepatiesa sūdzība. TC.
 13. jeanofer

  Kaden_Williams

  Kad bija vecais līderis, tagad tikai basic informācija tiek paskaidrota OOC, viss notiek IC, vairs nelietojot mikrofonus.
 14. jeanofer

  Kaden_Williams

  Neder varbut, ir nepieciešams noroleplayot to ar komandām un protams Taviem biedriem, līdzīgi, lai nebūtu Out Of Character programmas iekļautas.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.