Archie

Lietotājs
 • Content count

  17
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutral

About Archie

 • Rank
  Member
 1. Bet es ar to nedomaju ka tu netisam izskapi pats vainigs es izmanotju izdevibu
 2. Es editoju netisam permit iemetu pliku.
 3. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: Login Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš pārkāpa noteikumu: Cody_Strow Termini, kuri tika pārkāpti : Nepaties Jails Iespējamais apraksts par situāciju, kura redzama Ekrānšāviņos :Mani panama calis masina un pielika ieroci pie galvas vins izkapa ara un es ar rp ataisiju durvis izspapu un izvilku deagl un sasavu vinu vins mani ielika jail par RPAvoid Incidenta laiks: *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, URL (ikona:) http://prntscr.com/ht2shw Un gribetu lai vins ielik savu video ieksa seit komentara Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 4. Tu mani uzkudij nau mana vaina ka pats sac kko mani aizvainot RL Kautvai tu mani nemaz neesi saticis un redzejis Te SS kur ir redzams kad viņs mani aizvaino kad neesu atistijies utt http://prntscr.com/hsmn51 Par šādu max 2 dienas var dabut banu neviz kautkadu nedeļu vai divas.
 5. 6. Archie Wolf Novelu viesiem Priecīgus Ziemīšus un laimigu jauno gadu lai izdodas vis kas iecerets !!
 6. https://imgur.com/a/OuzBp Mūsu vienošanās ir gan OOC ,gan IC Viensotram palīdzam , gan ar terram , gan ic roleplay sitacijam (zadzibam,ieroču un narkotiku pardošanā utt. )
 7. Tiwa atļāva mums starp bandām ally Es VG esmu ar RG Un es ka dabuju zonu es to adevu Rifai,Tiwa par to neko neteica.