Jump to content

janis specialists

Lietotājs
 • Content count

  16
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-4

About janis specialists

 • Rank
  Member

Personīgā informācija

 • Dzimums
  Vīrietis
 • Kontaktinformācija
  racija

Recent Profile Visitors

308 profile views
 1. Lauma Cross. Atbalstu. bus rp ,mos naksu uz jums, ja spelesu mpsa xd
 2. janis specialists

  [Casino] Kevin_Darkmen

  anti, izmeta no kopperiem, braucu garām, Tu tik bļauj "mauka". Autists Tu esi.
 3. es būšu labs, unbano no čata. es jūtos vientuļi. :(

  1. rebudijs

   rebudijs

   Pēdēja reize, ja vēl lamāsies, tad no čata atvadīsies uz ilgu laiku!

  2. Kaliforņa

   Kaliforņa

   list tev dirsa netaisos, bet atdod man ari čatu !

 4. janis specialists

  [Dome] Giussepe Masseria

  anti, wannabe calis, atceros to situaciju, kad saka mentam ,lai iet prom. kurs nahuj ta teiktu? wtf.. jums tur swat atbrauktu un savaktu jus aiz rikles. nepatic tu man, "velams uzlikt paatrinajumu" - luk, var redzet, ka nav piestradats pie pieteikuma, jo pat video nevareji uzlikt paatrinajumu. tas ir 1min darbs, lai ieliktu muziku, uzliktu paatrinajumu. lmao
 5. rebudij, kur mans cats? :((

   

  1. Kaliforņa

   Kaliforņa

   ja vins dirsis virsu tikai tad kad otrs block lista

 6. janis specialists

  Angel Pine?

  Ja visu pārceltu uz Angel Pine, tad es ar mieru te spēlēt. Tad vismaz sastaptu cilvēkus. San Fierro ir viena liela drūma pilsēta. Būtu interesantāk, ja VISS būtu Angel Pine. Nav vajadzības no 10 cilvēkiem uz visu lielo SF. ES PAR.
 7. janis specialists

  (Unban/Chatbox) Kadikis2

  UNBAN!!! nekavejoties unban, preteji izbanosu jus visus
 8. janis specialists

  (Sūdzība par spēlētāju) Nonrpē čitajozas

  XDDDDDD
 9. janis specialists

  (Unban/Chatbox) fricitis

  Informācija, uz kura tiks uzlikts čata liegums : fricitis Lai tiktu izskatīts liegums, nepieciešami divi ekrānšāvieni. Viens no spēles, otrs ar ieejas ekrānu. Sakritības tiek noņemtas, bet nepieciešams Incidenta aprakstā minēt, kāds ir interneta provaideris. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Incidenta apraksts : Apraksts nu es izteicu savas domas cata neko neierakstot ,jo nevelejos ,lai tieku izbanots, bet man vajadzeja kaut ko ierakstit blautuve un es ierakstiju tris reizes pec kartas vai cetlas un tiku banots!!!!! Incidenta laiks: diena pec haloviniem Kas tika pārkāpts: nekas Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 10. janis specialists

  (Unban/Server) Vitaly_Ivanovic

  Jā, bet tur nav prasīts, lai atsūti laiku, tur ir prasīts, lai uzraksti. Un kā dabūji screenshot ejot in-game? Kaut kā jau dabūji, kaut vai bez F8, bet dabūji! Nestreso. Vairāk neatbildēšu.
 11. janis specialists

  (Unban/Server) Vitaly_Ivanovic

  Es tur biju, izsaucu adminu. Es Tev 3-5min centos IC, gan OOC kaut ko paprasīt, jo biju ieradies uz licenču pārbaudi. Tu ignorēji, izsaucu administratoru un tad arī neatsaucies. Ja saki, ka 3-5min, tad melo Tu. Mēs pat vēl gaidījām Tevi, bet Tu neko neatbildēji. Un ja Tu nezini incidenta laiku, tad nebiji nekādā tualetē, jo atnāktu pie datora un redzētu tad visu, ka esi banots, arī laiku redzētu. Nemelo. Nav screenshotu, itkā biju paņēmis, nezinu kur pazuda. Pats jau pierādīji to, ka Tu nebiji uz tualeti aizgājis ar incidenta laiku. Bans patiess, domāju. @Vladimir
 12. janis specialists

  (Sūdzība par spēlētāju) Akus_Pirad

  Es nelūdzos unbanu.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.