ExPlan

Lietotājs
 • Content count

  43
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13

About ExPlan

 • Rank
  Advanced Member

Servera tēla informācija

 • Tēla gadi
  0
 • Tēla gadi
  0
 1. Labi izmetīs viņus no baznīcas,tas jau neko nemainīs,tāpāt turpināsies dmošana,tādus banot vajag un miers .
 2. Rec.jo pieteikums diezgan normāls,cerams nenolaidīsi SAPD,pie aktivitātes piestrādā.
 3. Antirekomendācija,kur tā loģika puis? Mēs nēesam sūdu bedrē,lai ar latviešu vārdu iet meksikāņu bandā.
 4. Pagaidām ANTI,taisi PK būs REC. Rekomendācija,PK uztaisīts.
 5. Rekomendācija,jo tiešām esi sakarīgs,kā arī pats biji bg pacēli.
 6. Rekomendācija,jo sākšu ar to kad niks ir piemērots ķīnas mafijai,pēc kā arī diezgan intresansts storijs .
 7. Rekomendācija,visu pateica iepriekšējie.
 8. Jāiesūta darba intervijas aplikācija 48 stundu laikā, pēc apstiprināta CV saņemšanas. (( Izņēmumi OOC problēmas, brīdināt iepriekš )) DONE jānorāda jums vēlamais intervēšanas datums/laiks. (( Vēlams ne ilgāk par vienu nedēļu no momenta, kad esat pieteicies uz interviju )) 18.10.17 20:15 Jābūt gatavam intervijas laikā sniegt atbildes uz vairākiem teorētiskiem pārbaudījumiem. DONE
 9. Tā man patīk kad runā,nevis vislaik ko atmaskas meklēt.
 10. :DDD Varēji izdomāt ko orģinālāku.
 11. Lieta nav par ko vai kas tev pirmajā vietā vai nav,ja tev nav laika tad naxujam tu piesakies par līderi joptvaj? 1-3 terras? Vakar papisi vienu terru un ieguvi 1 un arī ienāci pa visu dienu 1 reizi un tikai uz terru un tad atkal nerādies 2 dienas.Ej vēl uzraksti sūdzību mīkstais par OOC INSULTu,ja tev būtu galīgi pie vietas šitā sūdziba,tad tu nerakstītu puika.Proti,to uzreiz visi sāka rakstīt,jo pateicu tavu maziņo plānu,kad gribi lai vairāk naudiņas kontiņā iet tāpēc nenāc ON? Es izaugu,laiks tev izaugt.
 12. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: Taylor Schmith Informācija par spēlētāju, kurš pārkāp noteikumus: Spēlētāja tēls: Grove street gang Termins, kurš tika pārkāpts: - Situācijas apraksts: Tātad lieta tāda,kad GSG vairs nenāk on,vai nu ienāk uz terrām un arī reti.Viņi pievākuši kautkā visu LS un vairs on nenāk,OFFILINE SPAM arī nav,manuprāt tā nav godīgi,kad jācieš citām bandām,kā manai un riffām tas pats,tas skaitās ka moneyrush,rēāli nauda iet kontiņā un paši ON nerādās.Es vēlos lai viņiem noņem tās teritorijas,tad jau parādisies ON,vai arī uztaisīt Teritoriju rr. Incidenta laiks: HH:MM - *Pielikums - Pierādījumi : URL (ikona:) MAPE GTA Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 13. Tātad man ieteikums ir tāds,kad var BANDĀS OFFILINE SPAM,kad var spamot kaut vai neviena no bandas locekļiem nav IG,tā bandas būtu aktivāk manuprāt.
 14. Rekomendācija,piekrītu varētu jebkur,būtu mentiem ko darīt.
 15. Rekomendācija,pie biogrāfijas varēji piestrādāt,bet nu katram ir jādod iespēja.