Harry_Nathan_Reynold

Lietotājs
 • Content count

  27
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutral

About Harry_Nathan_Reynold

 • Rank
  Member

Personīgā informācija

 • Dzimums
  Vīrietis
 • Dzimšanas dati
  01/04/00

Recent Profile Visitors

224 profile views
 1. Nu labi, lai jau paliek, ja jau Agnesei mierīgāka sirds.
 2. Es pateicu *spēlē grūtajam* un es kā zinu, tas nav nekāds komūns vai kas tāds, kas būtu cienīgs reklāmai. Tik pat labi, sūdubedre ir vēl lielāka reklāma.
 3. Informācija, uz kura tiks uzlikts čata liegums : Harry_Nathan_Reynold Lai tiktu izskatīts liegums, nepieciešami divi ekrānšāvieni. Viens no spēles, otrs ar ieejas ekrānu. Sakritības tiek noņemtas, bet nepieciešams Incidenta aprakstā minēt, kāds ir interneta provaideris. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Incidenta apraksts : Nu ar Candance skaidrojāmies par OOC čata izņemšanu un es ar viņu nereklamēju nevienu serveri. Tā bija tīri SA:MP un MTA salīdzināšana un parasta saruna. Nesaprotu, kāds ir iemesls vienmēr šiem čata liegumiem? Es, personīgi, nesaskatu nekādu foruma noteikuma pārkāpumu vai kaut kādu serveru reklamēšanu, vai arī šī servera apsmiešanu/nodiršanu. Es savā ziņā, izsaku serverim komplimentu par to, ka serveris labs, bet spēlētāju bāze nav pietiekama, tapēc arī cilvēku nav. Incidenta laiks: 18.48 Kas tika pārkāpts: Nekas netika pārkāpts. http://prntscr.com/i1af2o http://prntscr.com/i1ahy5 Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 4. Dzēst ārā šo topicu.
 5. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: Login Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš pārkāpa noteikumu: Vārds_Uzvārds Termini, kuri tika pārkāpti : Bez pamatojuma foruma čata bans Iespējamais apraksts par situāciju, kura redzama Ekrānšāviņos : Nu ar Candance skaidrojāmies par OOC čata izņemšanu un es ar viņu nereklamēju nevienu serveri. Tā bija tīri SA:MP un MTA salīdzināšana un parasta saruna. Nesaprotu, kāds ir iemesls vienmēr šiem čata liegumiem? Es, personīgi, nesaskatu nekādu foruma noteikuma pārkāpumu vai kaut kādu serveru reklamēšanu, vai arī šī servera apsmiešanu/nodiršanu. Es savā ziņā, izsaku serverim komplimentu par to, ka serveris labs, bet spēlētāju bāze nav pietiekama, tapēc arī cilvēku nav. Incidenta laiks: 18.48 *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, URL (ikona:) http://prntscr.com/i1af2o http://prntscr.com/i1ahy5 PS. Es jau labāk neizteikšos, bet Jums tas šķiet normāli likt šos liegumus bez iemesla, tīri par to, ka "Ai, man šis cilvēks besī, nepatīk. Jānahranizē būs."
 6. 21. gs. Viss ir iespējāms mazā laika sprīdī. Šis tāpat neapturēs troļus no to izdarībām. Ideja ir laba, bet tāpat nepalīdzēs.
 7. Līdz Madara līmenim vēl tālu Nākamais būs NonRPeris pa dzīvi
 8. Pilnīgs trash
 9. Notika konkurss, es uzvarēju. Tad atnāk TP pie Alexandra Blake`s un vienkārši pasaka, ka neieskaita uzvaru. WTF, kāds tam ir iemesls? Pēctam runājot ar Blake un cenšoties rast attaisnojumu manai uzvaras neieskaitīšanai, tas pasaka argumentu - Mēs nemaz neteicām, lai Jūs sākat meklēt vai START komandu, ka drīkst meklēt... Es esmu uz dirsas tāpēc, ka visas trīs reizes nemaz neteicāt, ka var sākt...
 10. Esmu UNjailots... Necieņa. ļoti liels arguments, tu nevinnēji tāpēc, ka mēs neteicāt frāzi - sākat, meklējāt utt..
 11. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: Harry_Nathan_Reynold Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš pārkāpa noteikumu: Blake_Snow Termini, kuri tika pārkāpti : CARDM Iespējamais apraksts par situāciju, kura redzama Ekrānšāviņos : Vienkārši es atrodu objektu divas reizes un otrajā reizē Blake_Snow atnāc TP un ar savu TP uzspridzina auto. Tālāk vienkārši bez iemesla mani ieliek JAIL, principā, nepatiess JAIL... Incidenta laiks: 19.04 *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, URL (ikona:) http://www.bildites.lv/a/22rpazya#hqt3b48h Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 12. REC, ļoti noderīgi tas būtu!
 13. Īsti neatceros. Kad tev bija pēdējais pritons?