Harry_Nathan_Reynold

Lietotājs
 • Content count

  26
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutral

About Harry_Nathan_Reynold

 • Rank
  Member

Personīgā informācija

 • Dzimums
  Vīrietis
 • Dzimšanas dati
  01/04/00

Recent Profile Visitors

169 profile views
 1. Nu labi, lai jau paliek, ja jau Agnesei mierīgāka sirds.
 2. Es pateicu *spēlē grūtajam* un es kā zinu, tas nav nekāds komūns vai kas tāds, kas būtu cienīgs reklāmai. Tik pat labi, sūdubedre ir vēl lielāka reklāma.
 3. Informācija, uz kura tiks uzlikts čata liegums : Harry_Nathan_Reynold Lai tiktu izskatīts liegums, nepieciešami divi ekrānšāvieni. Viens no spēles, otrs ar ieejas ekrānu. Sakritības tiek noņemtas, bet nepieciešams Incidenta aprakstā minēt, kāds ir interneta provaideris. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Incidenta apraksts : Nu ar Candance skaidrojāmies par OOC čata izņemšanu un es ar viņu nereklamēju nevienu serveri. Tā bija tīri SA:MP un MTA salīdzināšana un parasta saruna. Nesaprotu, kāds ir iemesls vienmēr šiem čata liegumiem? Es, personīgi, nesaskatu nekādu foruma noteikuma pārkāpumu vai kaut kādu serveru reklamēšanu, vai arī šī servera apsmiešanu/nodiršanu. Es savā ziņā, izsaku serverim komplimentu par to, ka serveris labs, bet spēlētāju bāze nav pietiekama, tapēc arī cilvēku nav. Incidenta laiks: 18.48 Kas tika pārkāpts: Nekas netika pārkāpts. http://prntscr.com/i1af2o http://prntscr.com/i1ahy5 Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 4. Dzēst ārā šo topicu.
 5. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: Login Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš pārkāpa noteikumu: Vārds_Uzvārds Termini, kuri tika pārkāpti : Bez pamatojuma foruma čata bans Iespējamais apraksts par situāciju, kura redzama Ekrānšāviņos : Nu ar Candance skaidrojāmies par OOC čata izņemšanu un es ar viņu nereklamēju nevienu serveri. Tā bija tīri SA:MP un MTA salīdzināšana un parasta saruna. Nesaprotu, kāds ir iemesls vienmēr šiem čata liegumiem? Es, personīgi, nesaskatu nekādu foruma noteikuma pārkāpumu vai kaut kādu serveru reklamēšanu, vai arī šī servera apsmiešanu/nodiršanu. Es savā ziņā, izsaku serverim komplimentu par to, ka serveris labs, bet spēlētāju bāze nav pietiekama, tapēc arī cilvēku nav. Incidenta laiks: 18.48 *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, URL (ikona:) http://prntscr.com/i1af2o http://prntscr.com/i1ahy5 PS. Es jau labāk neizteikšos, bet Jums tas šķiet normāli likt šos liegumus bez iemesla, tīri par to, ka "Ai, man šis cilvēks besī, nepatīk. Jānahranizē būs."
 6. Klausās, pilnīgi saspiedies. Esmu pret. RP serveros /b čats jeb OOC čats ir nepieciešams tikai un vienīgi, lai sazinātos ar administratoru pārpratumu, noteikumu pārkāpšanas situācijās. OOC čats atvieglo administratoru dzīvi, kurā var sazināties ar vairākiem cilvēkiem reizē un katram nebūtu jāraksta /pm. Lai sazinātos ar cilvēku par OOC lietām ir jāizmanto /pm vai arī /do komandas RP situācijās. Atslābstat, šis neko neuzlabos kā būs, tā būs un cilvēki izmantos to OOC čatu. Tāds ir tas latviešu RP. Cilvēki, vienkārši, to nespēj saprast.
 7. 21. gs. Viss ir iespējāms mazā laika sprīdī. Šis tāpat neapturēs troļus no to izdarībām. Ideja ir laba, bet tāpat nepalīdzēs.
 8. Atvainojos, bet, pats saproti, tavs nickname visu izsaka. Serverim tiek uzbrukts visu laiku ar spambotiem un šadi bijušie spēlētāji kā - Betmens, Tasvaldis, Pēteris, u.c trollē serveri. Es diemžēl banot viņus nevaru tāpēc, ka man pieejas tam. Patiešām, atvainojos, ja es tevi izkickoju. Tie nosauktie cilvēki maina nickus un tā sānāca, ka tieši tu ar viņiem nāci iekšā. Neko darīt, vari nākt serverī.
 9. Līdz Madara līmenim vēl tālu Nākamais būs NonRPeris pa dzīvi
 10. Pilnīgs trash
 11. Tā ir 6.klase. Vecīt, manuprāt, tad sāk kārtīgi dresēt latviešu valodā gramatiku. Tāda, kāda viņam ir tagad, ir vienkārši briesmīga. Tā pat nav atbilstoša 13 gadiem. Es viņam par šo uzrakstīto dotu ne vairāk par 9 gadiem.
 12. Pilnīgs murgs.Labi, ka es šeit nepiedalos. Pilnīgi jau sabījos, ka ieraudzīju manu vārdu, bet brīnumainā kārtā tā cilvēka uzvārds bija Raynold
 13. Es reāli nesaprotu, kur vēl var būt tik bēdīga gramatika? Kas tu ar raksti ar kājām? BTW, piekritīšu Agnesei. Tevi atpazīs pēc tavas gramatikas, ja vien šis bija speciāli domāts tā uzrakstīt. Pilnīgs trollis.
 14. Notika konkurss, es uzvarēju. Tad atnāk TP pie Alexandra Blake`s un vienkārši pasaka, ka neieskaita uzvaru. WTF, kāds tam ir iemesls? Pēctam runājot ar Blake un cenšoties rast attaisnojumu manai uzvaras neieskaitīšanai, tas pasaka argumentu - Mēs nemaz neteicām, lai Jūs sākat meklēt vai START komandu, ka drīkst meklēt... Es esmu uz dirsas tāpēc, ka visas trīs reizes nemaz neteicāt, ka var sākt...
 15. Esmu UNjailots... Necieņa. ļoti liels arguments, tu nevinnēji tāpēc, ka mēs neteicāt frāzi - sākat, meklējāt utt..