rascals

Lietotājs
 • Content count

  55
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

70

4 Followers

About rascals

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 03/24/99

Recent Profile Visitors

911 profile views

Mood

 • Cool
 • Currently Feeling cool
 1. e ahuel mani nepienemt vards Sendijs uzvards Gandons vecums 29 dzivesvieta Pienava hobiji skatiities pornhub jusu rakstura ipasibas esmu loti draudzigs cilveks ludzu novertejiet savu rolplay limeni (0/2) 2/2 vai jus varat runat pa telefonu kad spelejat? zvani uz faksa aparaatu kads jums ir operators ( loti liels pluss bus, ja jums ir zelta zivtina )? AMIGO vai jums ir normala cilveka balss nevis kaut kada sika mudaka? man nav balss luuzuma cikos jus dzen gulet? kad admins liek iet gulet, tad es ari eju gulet vai jus spelejat alkohola reibuma? vienmer, skaidra nekad nespeleju sito speeli vai jus esat gatavi ciesam attiecibam ar sarmiti utuli? es neesmu gejs, bet nauda ir nauda vai jums ir samaksats elektribas rekins par pagajuso menesi ( nevelos, lai sarezgita situacija kadam atsledz elektribu ) ? dziivoju kojaas ludzu atsutiet foto ar savu jebalniku
 2. yo
 3. rec, loti labs cilveks ar lielam rp zinasanam
 4. still better love story than twilight
 5. Noteikumu nezināšana neatbrīvo no soda. Jā, Tavs garais "xDD" izstaipīja čatu pa visu forumu.
 6. Es ipasos gadijumos lieku cata banu, esmu redzejis Tevi catojam, bet noteikumus Tu nepaarkaap. Neesmu Tevi banojis.
 7. Ja šī būtu Tava pirmā reize, tad vēl tiktu piedots, bet šī nav ne pirmā, ne pēdējā reize, kad Tu čatā izmanto lamuvārdus. Iemācies rakstīt bez tiem.
 8. https://prnt.sc/gaj0il Tā ir aizvainošana. Kārtībai forumā jābūt, aizliegts izmantot necenzētus vārdus.
 9. Es Tevi banoju pēc 3 teksta, kādēļ lai es viņu banotu pēc 1 teksta? Kāda vēl huiņ*, provocēšana? Tas, ka atbalstu Latvijas basketbola komandu, tiek uzskatīts par provokāciju? Kaut kas nedzirdēts.
 10. Arī Tu sāki ar šo - https://prnt.sc/gaj02c , tikai atšķirībā no lietotāja @Ryans* , Tu turpināji apsaukāties, kamēr viņš beidza. Tu man liki aizp*sties, es to noignorēju, bet tā kā Tu turpināji lamāties, nācās Tevi sodīt.
 11. Ieteiktu pārlasīt noteikumus.
 12. Pārāk liela visatļautība, tika apvainoti arī administratori. Termins, kurš tika pārkāpts: auTSM - galīgi nepareizi izpildīts punkts. https://prnt.sc/gaj0il https://prnt.sc/gaj02c https://prnt.sc/gaizts
 13. 7/10