Jump to content

24.10.18 - 20:00 - 0.3.DL - San Fierro

Wiliams

Lietotājs
 • Content count

  69
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

111 Excellent

2 Followers

About Wiliams

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

687 profile views
 1. Wiliams

  PĀRCELŠANĀS?

  SF izklausās interesanti, varētu pamēģināt.
 2. Wiliams

  Uzraugi #2

  Daži ir tādi, kurus es vispār nezinu vai arī ieguvuši sliktu reputāciju manās acīs, te pieminēšu tikai tos, par kuriem nobalsoju pozitīvi. Giuseppe_Balboni - bija admins arī iepriekš, darīja savu darbu labi, viss kārtībā. Sakarīgs čalis, spēs darīt savu darbu labi arī turpmāk. Cody_Strow - par tevi it kā šaubos, bet nu labi, ielikšu "Jā", it kā neesi izcēlies baigi nekādīgi, taču esi diez gan aktīvs, redzu tevi serverī bieži, var jau iedot vēl iespēju. Xavier_Butler - nu biji tu helpers, baigi neizcēlies tajā amatā, taču biju ievērojis, ka bieži iesasties dažādās roleplay situācijās, esi diez gan draudzīgs. Alpins_Detoho - sakarīgs, taču cerams, ka neuznāks kaut kādi melnie un nesavārīsi sūdus ar to adminu, taču tevi labprāt vēlētos redzēt šajā amatā. Billy_Cockins - arī sakarīgs, iesaistās rp situācijās, vakar vēl specoju. Patīk cilvēki, kas cenšas kaut ko darīt, izmantot servera funkcijas, kas ir domātas spēlētājiem, taču daudzi tās nenovērtē. Carlos_Escobar - ja pareizi atceros, arī tu esi bijis uzraugs iepriekš, bet varbūt kaut ko jaucu. Neesi ar neko baigi izcēlies, taču došu iespēju, varbūt kaut kas labs sanāks. Nathan_Porter - tieši tas pats, kas ar liar. Iesaisties roleplay situācijās, centies pacelt to roleplay līmeni, tā arī turpini, ja iegūsi uzrauga amatu, jo nu, ir divu veidu uzraugi - tādi, kas tikai velta laiku savam amatam un tādi, kas arī pa vidam kaut ko rpo, iesaistās pasākumos. Ibrahim_Chotka - nu oldschools, atceros no FBI laikiem. Biji kaut kur pazudis, taču laikam jau esi atpakaļ, ja piesakies uz šādu amatu. Labprāt vēlētos redzēt tevi atpakaļ. Neliela piebilde par Corlinni - nekādā gadījumā nevēlos redzēt viņu uzrauga statusā. Nobanoju vienu no Corlinni bandas par hakiem, uzreiz sūtīja mani nomirt, utml. Nav vajadzīgi šādi cilvēki kā servera uzraugi, kas vispirms apvaino administrāciju un pēc tam cenšas pielīst un tikt augstāk. Protams, ir arī vairāki tādi, kas tā ir darījuši, spriežot pēc Agneses rakstītā, taču, manuprāt, tie cilvēki ir sakarīgi un spēs laboties, aizmirstot pagātni.
 3. Wiliams

  ADMINISTRĀCIJAS NOVĒRTĒŠANA

  Kāpēc lietotājs nevar aprakstīt pilnībā visus, ja viņš tā vēlās? Varbūt viņam ir par katru kāds teikums ko pateikt, kurš liedz viņam izteikt savas domas?
 4. Wiliams

  Sveiki no Odze's

  Hello .
 5. Šo ideju varētu realizēt, ja serverī būtu 3x vairāk policistu, tad, varbūt, būtu jēga no šīs organizācijas.
 6. Wiliams

  *Ieteikums* (Ruda/Lodes)

  Viennozīmīgi pret to, ka jāpamazina metāla skaits vienam ierocim. Ieročiem vajadzētu sistēmu, kurā vēl grūtāk viņus dabūt, lai mazinātos ikdienišķie gadījumi serverī.
 7. Wiliams

  Mašīnām neons

  Vajadzētu vēl pacelt visam tuningam cenas un šo likt arī par dārgu naudu. PJ maksā 25k, nu tad šo pa kkādiem padsmit.. tūkstošiem vajadzētu kā minimums.
 8. Wiliams

  Foruma spēle - Raksturo lietotāju

  @keizels pirmo reizi redzu tevi, nezinu ko pat teikt.
 9. Wiliams

  Iesniegums [Bounty Killer]

  Nekas šāds nav vajadzīgs un arī netiks ieviests.
 10. Wiliams

  Join GarCika lit stream

  forsi
 11. Wiliams

  Jauna funkcija ķūnētavā!

  Varētu vienkārši pievienot pie /phone - servisi. Savādāk tur čist ir tā, ka caur /pm viss tiek sarunāts, tad kaut kāds pielietojums lielāks būtu telefonam vismaz .
 12. Wiliams

  Vai vajag /iznas atpakaļ?

  Neredzu jēgu šai komandai.
 13. Wiliams

  Moose ir back? I guess.

  Veiksmi turpmāk, čau!
 14. Bet kā tad visi varēs no policijas aizbēgt, tā taču ierasta lieta? Viennozīmīgi bākas lielumu vajag pamazināt, nedaudz tuvāk rl.
 15. Wiliams

  Ieteikums par veikalu darbu!

  Nav vajadzības neko te mainīt, ja nu vienīgi to, ka par darba pabeigšanu iedod uz pusi mazāku samaksu, tas moneyrushing līmenis šobrīd ir ļoti augsts serverī.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.