cholo

Lietotājs
 • Content count

  16
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6

About cholo

 • Rank
  Member
 1. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: Christopher_Xiong Informācija par spēlētāju, kurš pārkāp noteikumus: Spēlētāja tēls: Rifa, VLA Termins, kurš tika pārkāpts: Citas terras iejaukšanās. Situācijas apraksts: Īsāk sakot, Rifa sadarbojās ar VLA terras laikā. Tajā pašā laikā, VLA biedrs veica Car Ramming. Incidenta laiks: N/A *Pielikums - Pierādījumi : URL (ikona:) https://imgur.com/a/lUzVz Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 2. Tagad vajadzētu iet. EDIT: Video tiks ielikts jauns, par cik video tika flaggots par audio.
 3. To mēs zinām, bet pati lieta ir tāda, ka viņš ieslēdza telefonu un pēkšņi ieradās šie cilvēki. Es gribētu redzēt no Mike puses pierādijumus, kas liecina, ka viņš ir nevainīgs šajā situācijā. Tas bija jau pēc visa notikuma, kad tikām nogalināti iekš fermas.
 4. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: Christopher_Xiong. Informācija par spēlētāju, kurš pārkāp noteikumus: Spēlētāja tēls: Mike_Kennedy, James_De_Bruyne, un vēl trīs policisti. Termins, kurš tika pārkāpts: MG, NONRP. Situācijas apraksts: Braukājot cauri pilsētām, meklējam savu nākamo upuri. James iekāpa vienkārši mūsu bagažniekā un viss sākās. Aizvedām uz konkrētu vietu. Esot bagažniekā, viņš ieslēdza telefonu, kas likās diezgan dīvaini. Izkāpām no auto un teicām lai kratās ārā, vienlaikus uz viņu tēmējot ar ieroci. Pēc kāda brītiņa piebrauca Alfreds Dzērve. Viss saistībā ar viņu tika noskaidros. Viņš tur gadijās nejauši. Pēc neilga brītiņa, aiz būdelēm piebrauca Mike Kennedy un vēl trīs policisti un uz mums atklāja uguni. Kapēc ir aizdomas, ka viņi ir draugi? Pārsvarā manāmi kopā iekš viena auto, braukājot apkārt un vārot visādus sūdus. Nezinu kā viņi zināja kur mēs braucam, jo braucot uz vietu mēs skatijāmies apkārt, pārliecinoties, ka neviens nav mugurā. Mans galvenais jautājums ir šāds. Kā Mike Kennedy zināja, ka esam šajā konkrētajā vietā un šo policijas ekipāžu nogādāt uz attiecīgo vietu? Es gribētu redzēt jebkādus pierādijumus, lai attaisnotu viņus no šī iespējamā servera pārkāpuma. Incidenta laiks: 17:04 *Pielikums - Pierādījumi : URL (ikona:) (Šis screenshots ir domāts, lai redzētu, ka Mike un James arī ir saistības pēc notikušā, kopā. Video bija redzams, ka Mike laupīšanas laikā no PD mašīnas skrēja ar Deagle. Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 5. Par to, ka mums iepriekš šāvi un mēs tevi nošāvām pierādijumu nav, bet kā tu vari izskaidrot, ka tu čatā esi ierakstiji ''es ar jums lol''?
 6. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: Christopher_Xiong Informācija par spēlētāju, kurš pārkāp noteikumus: Spēlētāja tēls: Alfreds_Dzerve Termins, kurš tika pārkāpts: Būtībā RK, NONRP, DM, CS, GF, MIX. Situācijas apraksts: Būtībā, Dzerve iepriekšēji bija izteicis dažādus ļoti noniecinošus un negatīvs komentārus par mums un mūsu rasi. Mēs izdomājām viņam sekot, līdz ar ko viņš to pamanija un sāka bēgt. Mēs redzot, ka viņš ir uzsācis bēgt izdomājāt atklāt sevi un uzbļaut lai apstājas, jo gribējām parunāt. Patiesībā tikai aplaupīt. Viņam neapstājoties, es izvilku ieroci un gribēju pāršaut riepas. Viņa iemūkot iekš pilsētas, beidzot apstājās. Viņš izleca ārā no auto un tam blakus stāvēja ar Deagle. Mums to redzot, trim cilvēkiem esot bruņotiem iekš auto izlecām ārpus auto. Kamēr kāpjot ārpus auto, viņš atklāja uguni. Mēs trim atklājot pretuguni, nogalinājām viņu. Nezinu kapēc viņš vispār atklāja uguni vai pat ņēma ieroci rokā, ja bijām mašīnā četri un bija vēl potenicionāli trīs vēl bruņotas personas neskaitot mani. Nogalinot viņu, mēs devāmies ārpus pilsētas uzpildīt degvielu. Dzērve ietriecās iekš mums un izkāpa no sava auto un nekavējoties verbāli aizskāra mūs. Mēs viņu nogalinot, neatceroties nesapratām par ko viņš runā. Redzot fonā braucot divām ekipāžām, mēs atkāpāmies. Dzērve atklāja uguni uz mums līdz ar PD, kas kāpa ārā no auto. Varbūt redzēju sakarību kapēc PD atklāja uguni, jo laikam biju meklēšanā,bet ko vairs. Šī ir sūdzība par pašu Alfrēdu. Alfrēdam tiekot nošautam, viņš pa IC čatu paziņoja, ka viņš esot ar viņiem. Tas vien var pierādīt, ka bija gatavs mūs fiziski ietekmēt līdz ar policiju. Incidenta laiks: 14:55 apmēram. *Pielikums - Pierādījumi : URL (ikona:) Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 7. Tika labots topikus un papildināts prasītais.
 8. Sākumā domāju, ka būs interesants stāts. Tiku pusceļa un sapratu, ka biju uz dirsas. Sen šitā nebiju smējies.
 9. Nemainīgi no kur tev tā nauda stāv. Noteikums ļoti pareizs un atbilstošs šim serverim. Mazinās serverī lielu CS.
 10. Es personīgi domāu,ka šādu lomu spēli nav iespējams atveidot. Tā visticamāk prasītu vairākas dienas vai pat mēnesi. Tu nelikumīgu grupējumu (šajā gaidjumā bandu) nevar iziveidot viens. Ir nepieciešami biedri, kā arī iepriekšējs kontakts ar tiem un savi iemesli un iespaidi kapēc ir nonākts līdz šādam secinājumam. Lai cilvēki varētu spēt gūt labāku priekšstatu pār manu lomu spēli, es vienkārši atveidoju parastu situāciju, ko gandrīz jebkurš cilvēks mūsdienās darītu.
 11. Šis ir domāts tā, jo ir spēlētāji šeit, kas tīri ir tikai tapēc, lai braukātu ar skaistu auto. Visu ieguldīto laiku viņi patērē lai krātu naudu. Ja tu šim spēlētājam atņemsi naudu, viņš vienkārši aizies. Tas ir viens piemērs. Ja nebūs limitācijas zagšanai, cilvēki visu laiku kādu centīsies aplaupīt. Līdz ar to, tiks veikti lieli noteikumu pārkāpumi. Jo ļoti šaubos, ka tu reālajā dzīvē visu laiku tikai aplaupīsi cilvēku ik pēc 10 vai 15 minūtēm.
 12. Mana vaina. Biju kontaktējies ar moderātoru, teicu lai nomaina. Tikko tik pats pamaniju, ka ir iespējams to pašam izdarīt.
 13. Informācija par spēlētāju, kurš piesakās uz līderi Maf/Gang: cholo Informācija par esošo situāciju: Tēls, uz kura tiks uzlikts līderis: Christopher_Xiong Maza tēla biogrāfija (5-10 teikumi) : Kristofers ir dzimis 1995. gada 20. februārī, Los Santos. Kristofera vecāki ir divu Kambodžiešu imigranti, kuri devās jaunas dzīves meklējumos uz Ameriku, civilkara laikā. Aiz viņu imigrēšanas iemesls bija pavisam parasts un vienkāršs. Piespiedu kārtā, sakarā ar zemajām algām un nepiemērotajiem dzīves apkstākļiem. No sienām loboties krāsai nost, caur griestiem pilot ūdenim, viņi beidzot to saprata. Kaut kas ir dzīvē jāmaina. Jādodas labākos dzīves apstākļos. Imigrējot iekš San Andrejasas, štats viņus izmitināja ārpus pilsētas, sakarā ar tā laika politisko stāvokli valstī, kurš bija pret imigrantiem, kā arī citas rases pārstāvjiem. Tēls, kurš būs aizvietotājs Maf/Gang: Tyrone_Smith Iespējamais apraksts par situāciju, kura norisinās ekrānšāvienos: Parasta, bāra apmeklējumsk as ievilkās dēļ spēlu automāta. Darbības laiks: 0:40 *Pielikums - Ekrānšāviens no servera, kurā veicat darbību (Situācija: Maf/Gang izveide) : URL (ikona:) Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.