MemberY

Lietotājs
 • Content count

  92
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3

About MemberY

 • Rank
  Advanced Member

Servera tēla informācija

 • Tēla gadi
  0
 • Tēla gadi
  0

Recent Profile Visitors

245 profile views
 1. Nop viņam bail zonas papist
 2. Cik ātri dabuji adminu tik ātri arī papisīsi viņu
 3. Kāds bļe nolamātu ar galvu slims esi?Viņš mūsu galveno nosita + viņš bija mūsu hood un nebrauca prom tāka mes varejam DM
 4. Informācija par administratoru, kurš iesniedz sūdzību: John_Johnson Informācija par adminitratoru, kurš pārkāp noteikumus: Spēlētāja tēls: Nick_Cantwell Termins, kurš tika pārkāpts: Nepaties Jail Situācijas apraksts: Tātad atbrauca čalis uz mūsu hood prasija lai pieņem banda viņu atteica sāka sist nost Degveli un es viņu paņemu vienkārši atšāvu.Kur tika pārkāpts termins DM?ja viņš bija mūsu hood nošauts Incidenta laiks: 17:25 *Pielikums - Pierādījumi : URL (ikona:)https://failiem.lv/u/57qqtkx7#/ Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 5. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: John_Johnson Informācija par spēlētāju, kurš pārkāp noteikumus: Spēlētāja tēls: William_Rutherford,Peter_Collaghan,Nezinams 632140 Termins, kurš tika pārkāpts: DM Situācijas apraksts: Atbraucu pakaļ draugam pie tūnētavas tad piebrauca menti un sāka DMot Incidenta laiks: 15:50 *Pielikums - Pierādījumi : URL (ikona:) Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 6. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: John_Johnson Informācija par spēlētāju, kurš pārkāp noteikumus: Spēlētāja tēls: Jimmy_Falkons Termins, kurš tika pārkāpts: DM meginajums Situācijas apraksts: Čalis iekāpj mašīna prasa lai es invitoju bandā pateicu ka neivitošu un izkāpu no mašīnas viņš arīizkāpa un sāka mani sist beigās piebrauca ments un neko nejautājot sāk šaut Incidenta laiks: 13:20 *Pielikums - Pierādījumi : URL (ikona:) Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 7. Tātad ieliku jaunu c-hud bet viņam rādās balts kubiks virsū ko darīt lai to noņemtu? https://failiem.lv/u/f9qw5yy9#_
 8. Atbalstu teritoriju rr
 9. Rec,vajag kādu līderi lai var normāli pakarot
 10. Tu bla netikai krievus savi nost pajol tu ari mani bla noosavi ar savu dargo Carlos_Escobar
 11. Protams kurs jau nu te melo
 12. Wow calis prost izkapj un saka maksa un ieprieks vins mani ir dmojis dienzel tos video esmu izdzesis
 13. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: Vārds_Uzvārds Informācija par spēlētāju, kurš pārkāp noteikumus: Spēlētāja tēls: Linards KApurkede Termins, kurš tika pārkāpts: DM Situācijas apraksts: Ilgi man vel sūdzības jāmet? Incidenta laiks: HH:MM *Pielikums - Pierādījumi : URL (ikona:) Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.