candancE

Lietotājs
 • Content count

  449
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

candancE last won the day on April 29

candancE had the most liked content!

Community Reputation

225 Excellent

About candancE

 • Rank
  Advanced Member

Personīgā informācija

 • Dzimums
  Vīrietis
 • Dzimšanas dati
  07/13/02
 • Kontaktinformācija
  skype / teamspik

Recent Profile Visitors

3794 profile views
 1. candancE

  Ieteikums Mein Kraft serverim,kas to uzlabotu!

  Citi izklaidējas ar lavas liešanu arī
 2. candancE

  Ieteikums Mein Kraft serverim,kas to uzlabotu!

  Tas bija mazs ieteikums no manas puses kā dabūt adminu kubos, ar to,ka es gribu lai man iedod adminu mc nekas nenotiks, just saying.
 3. candancE

  Ieteikums Mein Kraft serverim,kas to uzlabotu!

  Uzreiz uzvilkās čalis,ka kaut ko negatīvu pasaki par viņu topiku.:D Es hz kas tur par biomu, ja nav clay un ir ūdens tad smiltis tu vari ez atrast. Tāpēc vajag sasaukt normālus cilvēkus spēlēt,neviens kad mēs spēlējām neko negrifoja. Lai iemet factions then
 4. candancE

  Ieteikums Mein Kraft serverim,kas to uzlabotu!

  Cik atceros mpsa neveidoja kaut kādu frakciju serveri,bet gan parastu survivalu. Hvz kas ir tie regioni pirmo reizi par viņiem dzirdu, no play pc lol. Es tevi nepazīstu,bet adminu ir jādod kādam sakarīgam cilvēkam, nevis es vēlos adminu.... Es vēlos debesskrāpi piemēram.Raksti tai blondinei pm lai tev dod adminu, kādu normālu pieteikumu or smt. Tu domā shopu? essentialos kas ir ? Roc pats, saku mpsa veidoja uz surival bāzes.
 5. tu vel admins? rekomandacija jo stivijs teica ja
 6. candancE

  Ieteikumu čupa

  "Vaidzētu likvidēt lietas kuras var izmantot tikai piem no 3lvl. Jo jauniņie vēlās spēlet pilnvērtīgi. Piemēram mans draugs Tom4iks ir sācis spēlet bet nevar izmantot /ad /ctrunk un dažas vel. Tas ir tā stulbi. Kā ari es piemēram vēlētos sākt visu no sākuma izdzēšot savu main tēlu, man jadabut atkal limenis vai izmantotu iespējas." Par to varētu izveidot atsevišķu sadaļu kur varētu pieprasīt līmeņa paaugstinājumu,jo tu esi pierādījis,ka neesi trollis or smt, savādāk nāks troļļi un pisīs tev smadzenes. Par paneli varbūt. Udens nav iespējams manuprāt. Pārejais nav vajadzīgs.
 7. candancE

  [Montgomerry tuning] Atteikums

  ne, bus cita
 8. candancE

  [Montgomerry tuning] Atteikums

  nez jautā īpašniecei
 9. candancE

  [Montgomerry tuning] Atteikums

  man ir dzive tu pussij
 10. Tātad atsakos no Montgomerry Tuning līdera tiesībām. Sakarā ar OOC lietām, mazāk pievērsīšos spēlei un tā,pa retam ieeju iekšā jo diži laiks vairs nav ieiet. Diža jēga jau no tā līdera arī nav, maz ir kas iet spēlē. Paldies kas deva man iespēju vadīt šo amatu, novadīju diezgan ilgi, ja nemaldos no kaut kāda februāra tiešām biju līderis jau. Paldies maniem biedriem kas ar mani tunēja un manam panelim! Bija forši vadīt tunētavu, rilly iesaku pamēģināt, laba nauda nāk.
 11. candancE

  Ieteikums serverim

  ieteikums atdot man admin
 12. candancE

  [Foruma spēle] Sinonīmi

  Kickbokss funk gejs
 13. candancE

  08.04.2018

  Paldies!
 14. candancE

  Mpsa Trailer - Born Ready

  Manuprāt labākais treileris ko esmu redzējis par lomu spēli, kaut kā piesaista iet un spēlēt,piesaista rpot,TAS ENB <3. Iesaku novērtēt šo ieskatu ar labām atsauskmēm,jo pie viņa tika veltīts ļoti daudz laika un smieklu gan Kartingi izpalika? Labais,man patīk.