Jump to content

24.10.18 - 20:00 - 0.3.DL - San Fierro

candancE

Lietotājs
 • Content count

  95
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

candancE last won the day on September 9

candancE had the most liked content!

Community Reputation

1 Neutral

About candancE

 • Rank
  Advanced Member

Personīgā informācija

 • Dzimums
  Vīrietis
 • Dzimšanas dati
  07/13/02
 • Kontaktinformācija
  skype / teamspik

Recent Profile Visitors

4387 profile views
 1. candancE

  Paniekojos!

  Stīvij neklausies tajos mudakos kuri te kaut ko dirš. Normāli samontēts, slīpi arī gāja smuki taču skatoties video es uzreiz sāku domāt vai tik slīpi dzīvē var mašīnu sagriest un slīdēt un izdomāju kad nevar. Tāpēc vienīgi tas nepatika, driftu cenšos pielīdzināt ar realo dzīvi, kā mašinas slīd un tā tādas drifta spēles tikai spēlētu teiksim tā. Gaidīšu nākamos video.
 2. candancE

  Madars nomira no ūdeņa

  Jāsarīko bēres!
 3. candancE

  Meklēju modifikācijas

  Paldies!
 4. candancE

  Meklēju modifikācijas

  Sveiki MPSA lietotāji, meklēju pāris modifikācijas lai būtu patīkama spēlēšana,ceru,ka kādam šeit vismaz būs kaut kas no tā ko es meklēju. Tātad es meklēju gta sa izskatu kā gta v tikai tās modifikācijas vēlams lai nebūtu high end jo man kompis nav stiprs, teiktu low pc ar intel hd graphics. Mani neinterese enb taču vairāk interesē teksturas kuras nebūtu diezgan "smagas" lai kompis var pavilkt teiksim kaut ko šādu, tikai ne tik traki tā lai low pc var pavilkt : nākamais būtu gta v animācijas,huds,ieroči un skini kādi no gta v mp skiniem. Un noteikti kas priekš manis būtu aktuāli tas ir šis gta v menu,lai kā viņu pareizi nosaukt izskatās kaut kā šādi: http://prntscr.com/k2gm9i . Mašinas pagaidām nebūtu tik svarīgi,var jau kādu paku arī iemest,bet mašinas man nav tik būtiski. Varbūt šiet ir kāds kuram nav ko darīt un vēlas pakrāt karmas punktus,paldies!
 5. candancE

  [Sasveicināšanās] CIFFON

  Filmu Fury esi redzējis ?100%,ka esi. Kā patika? Mana mīļākā filma šobrīd. Sveiks,zināma pieredze JS man arī ir,bet aizgāju prom, apnika, instruktori nebija labie un tā. Itkā jau arī doma bija maukt uz LNAA,bet redzēs.
 6. candancE

  Gaidāms serverī...Update/Informācija

  Žēl par to passwep,jo tas palīdz dažādās situācijās, varbūt tu var kaut ko izdomāt? Par pārejo nice.
 7. candancE

  Čaf.

  Tie LCN laiki. Varēji vēl pierakstīt romantisko stāstu kā mēs iepazināmies Pieņemsim kad es tevi nepazīstu - Čau, lai veicas komunā
 8. candancE

  čau no Kane

  ej gulēt
 9. candancE

  Ieteikums Mein Kraft serverim,kas to uzlabotu!

  Citi izklaidējas ar lavas liešanu arī
 10. candancE

  Ieteikums Mein Kraft serverim,kas to uzlabotu!

  Tas bija mazs ieteikums no manas puses kā dabūt adminu kubos, ar to,ka es gribu lai man iedod adminu mc nekas nenotiks, just saying.
 11. candancE

  Ieteikums Mein Kraft serverim,kas to uzlabotu!

  Uzreiz uzvilkās čalis,ka kaut ko negatīvu pasaki par viņu topiku.:D Es hz kas tur par biomu, ja nav clay un ir ūdens tad smiltis tu vari ez atrast. Tāpēc vajag sasaukt normālus cilvēkus spēlēt,neviens kad mēs spēlējām neko negrifoja. Lai iemet factions then
 12. candancE

  Ieteikums Mein Kraft serverim,kas to uzlabotu!

  Cik atceros mpsa neveidoja kaut kādu frakciju serveri,bet gan parastu survivalu. Hvz kas ir tie regioni pirmo reizi par viņiem dzirdu, no play pc lol. Es tevi nepazīstu,bet adminu ir jādod kādam sakarīgam cilvēkam, nevis es vēlos adminu.... Es vēlos debesskrāpi piemēram.Raksti tai blondinei pm lai tev dod adminu, kādu normālu pieteikumu or smt. Tu domā shopu? essentialos kas ir ? Roc pats, saku mpsa veidoja uz surival bāzes.
 13. candancE

  Ieteikumu čupa

  "Vaidzētu likvidēt lietas kuras var izmantot tikai piem no 3lvl. Jo jauniņie vēlās spēlet pilnvērtīgi. Piemēram mans draugs Tom4iks ir sācis spēlet bet nevar izmantot /ad /ctrunk un dažas vel. Tas ir tā stulbi. Kā ari es piemēram vēlētos sākt visu no sākuma izdzēšot savu main tēlu, man jadabut atkal limenis vai izmantotu iespējas." Par to varētu izveidot atsevišķu sadaļu kur varētu pieprasīt līmeņa paaugstinājumu,jo tu esi pierādījis,ka neesi trollis or smt, savādāk nāks troļļi un pisīs tev smadzenes. Par paneli varbūt. Udens nav iespējams manuprāt. Pārejais nav vajadzīgs.
 14. candancE

  Ieteikums serverim

  ieteikums atdot man admin
 15. candancE

  [Foruma spēle] Sinonīmi

  Kickbokss funk gejs
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.