Jump to content

candancE

Lietotājs
 • Content count

  100
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

candancE last won the day on September 9

candancE had the most liked content!

Community Reputation

5

About candancE

 • Rank
  Advanced Member

Personīgā informācija

 • Dzimums
  Vīrietis
 • Dzimšanas dati
  07/13/02
 • Kontaktinformācija
  skype / teamspik

Recent Profile Visitors

4648 profile views
 1. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: cross Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš pārkāpa noteikumu: Kevin_Sparks Termini, kuri tika pārkāpti : DM Iespējamais apraksts par situāciju, kura redzama Ekrānšāviņos : Tupa iebrauc hooda un nošauj, ic iemesls nav nekāds,jo icly neesmu ar viņiem ne sazinājies, ne redzējis pat. Incidenta laiks: 15:39 *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, URL (ikona:) http://prntscr.com/lfgqf1 Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 2. Informācija par spēlētāju, kurš piesakās uz līderi nelegālā organizācijā : Cross Visa situācija notiek iekš servera, bet pierādījumi tiek ievietoti šeit - Par tēlu un tā darbību. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, uz kura tiks uzlikts līderis: Lamar_Cross Maza tēla biogrāfija (5-10 teikumi) : Lamārs būtu piedzimis mazā ciematā meksikā. Tēvs bija saistīts ar nelegālajiem grupējumiem jau meksikā, māte bija parasta veikala darbiniece, taču Lamāra ģimene bija ļoti bagāta,jo tēvs tirgoja narkotikas. Māte ar tēvu izšķīrās un tēvs pārvācās uz Los Santos kopā ar vectēvu, taču māte palika dzīvot meksikā, Lamars bieži viņu apciemo,tāpēc daudz ir izbraucis no štata.Savu nelegālo grupējumu viņš turpināja arī tur, taču gadījās tā,ka visur viņu meklēja. Tāpēc kad Lamāram bija 16 viņi pārvācās uz San Fierro, Lamars izgāja vidusskolu pēc tam pameta mācības,jo tēvam bija nepieciešama palīdzība biznesā. Līdz ar to Lamārs sāka nodarboties ar narkotikām un protams arī tās lietoja. Kad viņam bija savs grupējums bieži viņš mēdza aplaupīt mazus veikaliņus un bārus no tā arī Lamārs guva pats savu iztiku,protams tēvs arī palīdzēja. Tēvs kļuva vecāks,tapēc Lamārs pārņema pilnībā biznesu. Līdz ar to Lamāram parādijās vairāk ienaidnieku un viņš sāka apņemties ar bandas veidošanu. Iespējamais apraksts par situāciju, kura norisinās Ekrānšāviņos : Da Nang Boys hooda izmeklēšana un piesavināšanās. Tēls, kurš būs jūsu padotais (Aizvietotājs): Steve_Faye iespējams Darbības laiks: 17:00-18:00 11/5/2018 ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, kurā veicat darbību (Situācija: Bandas izveide) : URL (ikona:) https://failiem.lv/u/y9ub2wjk Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL. ot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 3. Ir, it īpaši ja tu erpo priekš nelegālām lietām. Par tēmu, rekomendēšu, gribu apskatīties ko tu darīsi domē.
 4. candancE

  [Kazino] Alpins Detoho

  Rekomendēšu, ceru,ka vismaz nesāksi trolloties kā parasti tu to dari. Bet kā @Kaliforņa teica tad šaut māk, admins biji un rrp pielieto līdz nesāc trolloties.
 5. candancE

  Paniekojos!

  Stīvij neklausies tajos mudakos kuri te kaut ko dirš. Normāli samontēts, slīpi arī gāja smuki taču skatoties video es uzreiz sāku domāt vai tik slīpi dzīvē var mašīnu sagriest un slīdēt un izdomāju kad nevar. Tāpēc vienīgi tas nepatika, driftu cenšos pielīdzināt ar realo dzīvi, kā mašinas slīd un tā tādas drifta spēles tikai spēlētu teiksim tā. Gaidīšu nākamos video.
 6. candancE

  Madars nomira no ūdeņa

  Jāsarīko bēres!
 7. candancE

  Meklēju modifikācijas

  Paldies!
 8. candancE

  Meklēju modifikācijas

  Sveiki MPSA lietotāji, meklēju pāris modifikācijas lai būtu patīkama spēlēšana,ceru,ka kādam šeit vismaz būs kaut kas no tā ko es meklēju. Tātad es meklēju gta sa izskatu kā gta v tikai tās modifikācijas vēlams lai nebūtu high end jo man kompis nav stiprs, teiktu low pc ar intel hd graphics. Mani neinterese enb taču vairāk interesē teksturas kuras nebūtu diezgan "smagas" lai kompis var pavilkt teiksim kaut ko šādu, tikai ne tik traki tā lai low pc var pavilkt : nākamais būtu gta v animācijas,huds,ieroči un skini kādi no gta v mp skiniem. Un noteikti kas priekš manis būtu aktuāli tas ir šis gta v menu,lai kā viņu pareizi nosaukt izskatās kaut kā šādi: http://prntscr.com/k2gm9i . Mašinas pagaidām nebūtu tik svarīgi,var jau kādu paku arī iemest,bet mašinas man nav tik būtiski. Varbūt šiet ir kāds kuram nav ko darīt un vēlas pakrāt karmas punktus,paldies!
 9. candancE

  [Sasveicināšanās] CIFFON

  Filmu Fury esi redzējis ?100%,ka esi. Kā patika? Mana mīļākā filma šobrīd. Sveiks,zināma pieredze JS man arī ir,bet aizgāju prom, apnika, instruktori nebija labie un tā. Itkā jau arī doma bija maukt uz LNAA,bet redzēs.
 10. candancE

  Čaf.

  Tie LCN laiki. Varēji vēl pierakstīt romantisko stāstu kā mēs iepazināmies Pieņemsim kad es tevi nepazīstu - Čau, lai veicas komunā
 11. candancE

  čau no Kane

  ej gulēt
 12. candancE

  Ieteikums Mein Kraft serverim,kas to uzlabotu!

  Citi izklaidējas ar lavas liešanu arī
 13. candancE

  Ieteikums Mein Kraft serverim,kas to uzlabotu!

  Tas bija mazs ieteikums no manas puses kā dabūt adminu kubos, ar to,ka es gribu lai man iedod adminu mc nekas nenotiks, just saying.
 14. candancE

  Ieteikums Mein Kraft serverim,kas to uzlabotu!

  Uzreiz uzvilkās čalis,ka kaut ko negatīvu pasaki par viņu topiku.:D Es hz kas tur par biomu, ja nav clay un ir ūdens tad smiltis tu vari ez atrast. Tāpēc vajag sasaukt normālus cilvēkus spēlēt,neviens kad mēs spēlējām neko negrifoja. Lai iemet factions then
 15. candancE

  Ieteikums Mein Kraft serverim,kas to uzlabotu!

  Cik atceros mpsa neveidoja kaut kādu frakciju serveri,bet gan parastu survivalu. Hvz kas ir tie regioni pirmo reizi par viņiem dzirdu, no play pc lol. Es tevi nepazīstu,bet adminu ir jādod kādam sakarīgam cilvēkam, nevis es vēlos adminu.... Es vēlos debesskrāpi piemēram.Raksti tai blondinei pm lai tev dod adminu, kādu normālu pieteikumu or smt. Tu domā shopu? essentialos kas ir ? Roc pats, saku mpsa veidoja uz surival bāzes.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.