Jump to content

Smiley

Lietotājs
 • Saturu skaits

  53
 • Pievienojās

 • Pēdējo reizi redzēts

 • Dienas laimēja

  2

Smiley pēdējo reizi laimēja 15 Augustā 2018

Smiley bija vispopulārākais saturs!

Kopienas reputācija

8

Par Smiley

 • Rangs
  Advanced Member

Personīgā informācija

 • Dzimums
  Vīrietis
 • Dzimšanas dati
  01/01/90

Nesenie profila apmeklētāji

922 profila skatījumi
 1. Smiley

  (Sūdzība) Hudson_Geller

  Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: Login ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par situāciju: Tēls, kurš pārkāpa noteikumu: Hudson_Geller Termini, kuri tika pārkāpti : OCC Insult. Iespējamais apraksts par situāciju, kura redzama Ekrānšāviņos : VIss sākas ar to ka mērs deva pabalstus un pienāk viņš pieiet pie staba noerpo ka izslēdz kameras kuras būtu security rooma, bet ok. Tad viņš nošauj mani un uztaisa ooc insult caur pm. Šitadus rp līmeņa spēlētajus neiemācit. Incidenta laiks: 22:26 * Pielikums - Ekrānšāviņš no servera:
 2. (TIKS EDITOTS) Par: Rollin' 60 Crips ir banda, kas atrodas Kalifornijas dienvidu piekrastes reģionos. To 1969. gadā dibināja Losandželosā, Kalifornijā, galvenokārt Reimonds Vašingtons un Stenlījs Villiams. Tās dalībnieki tradicionāli valkā zilus apģērbus. Vēsturiski locekļi galvenokārt ir bijuši afroamerikāņu mantojumā. Rollin' 60 Crips ir viena no lielākajām un vardarbīgākajām ielu bandu apvienībām ASV. Ar aptuveni 30 000 līdz 35 000 locekļu 2008. gadā viņi ir iesaistīti slepkavībās, laupījumos un narkotiku tirdzniecībā. Cripiem ir ilgstoša un rūgta sāncensība ar Bloodiem. Crips braukā ar zilām automašīnām it īpaši ar lowraideriem. Konkurence ar Bloods: The Bloods ir galvenais Crips konkurents. Sākotnēji Bloods izveidojās, lai nodrošinātu locekļu aizsardzību no Crips. Sacensības sākās pagājušā gadsimta sešdesmitajos gados, kad Vašingtona un citi Crip dalībnieki uzbruka Silvestram Skotam un Bensonam Ouvensam, diviem simtgades vidusskolas studentiem. Pēc incidenta Skots izveidoja Pirus, savukārt Ouens nodibināja West Piru bandu. 1972. gada beigās vairākas bandas, kuras saasinājās Crips upuru dēļ to eskalējošo uzbrukumu dēļ, pievienojās Pirus, lai izveidotu jaunu bandu, kas nav Crip, federāciju, kas vēlāk kļuva pazīstama kā Bloods. Laikā no 1972. līdz 1979. gadam sāncensība starp Crips un Bloods pieauga, izraisot lielāko daļu ar bandām saistīto slepkavību Losandželosas dienvidos. Bloods un Crips dalībnieki laiku pa laikam cīnās savā starpā un ir atbildīgi par ievērojamu daļu ar bandu saistītām slepkavībām Losandželosā. Apģerbi: Automašīnas: Atrašanās vieta:
 3. Smiley

  DirectX 9.0 problēma.

  Tātad man ir problēma ar DirectX 9.0. Esmu lejuplādējis DirectX 9.0 un parinstalējis vairākas reizes, bet tāpat SA:MP met problēma. Vai ir kāds, kas varētu izpalidzēt?
 4. Smiley

  Mašīnu mod

  Informācija par spēlētāju, kurš piesakās uz līderi Valsts organizācijā: HELLLO Ben_Husky Los Santos 14:04 Iesniegums Teksta lauks, kurā aprakstīsiet kāpēc, kā jums ienāca ideja galvā, kamdēļ, kādus uzlabojumus vajadzētu, kas nepieciešams, ieteikumi, u.c. (Ja nepieciešams) Pielikums: URL (ikona:) Pieprasu mapes/izskata modifikāciju un mašīnu modifikāciju --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 5. Smiley

  PĀRCELŠANĀS?

  es jau vēlējos atpakaļ Los Santos bet nu jau cilvēkiem patīk San Fierro nu tad San Fierro ,bet ceru ka nebūs visam restarts līmeņu un līderu
×

Svarīga informācija

Mēs esam ievietojuši cookies jūsu ierīcē, lai palīdzētu padarīt šo vietni labāku. Jūs varat pielāgot sīkfailu iestatījumus, pretējā gadījumā mēs pieņemsim, ka esat apmierināti turpināt darbību.