Albanio

Lietotājs
 • Content count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-1

About Albanio

 • Rank
  Member
 1. Pielikums - Ekrānšāviens no servera, kurā veicat darbību (Situācija: Maf/Gang izveide) : URL (ikona:) RP neatbilst :))) Neatbalstu.
 2. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: Es Informācija par spēlētāju, kurš pārkāp noteikumus: Spēlētāja tēls: Wendell_Scott Termins, kurš tika pārkāpts: NONERPĒ Situācijas apraksts: Izmeta mani Incidenta laiks: 20:00 *Pielikums - Pierādījumi : URL (ikona:) Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 3. Vienīgais ko varu piebilst ir, par 10. nē.
 4. Tas nav lauku rajons,tā ir apdzīvota vieta/pilsēta. Nedomāju ka jūs varējāt ieņemt DIVAS garāžas kuras atrodas pilsētā + vēl policijai blakus
 5. zemes grāmatas Is this is a joke? Tu vienkārši nevari dabūt zemes grāmatu un pārņemt cita cilvēka garāžu(kuru tu nozagi) savā pārvaldībā.
 6. 53 Labs auto labotājs Agon_Defranco
 7. @Baby Neizmanto neviens tādēļ,ka ķiveres nav pielāgotas skiniem pareizi un bugojas. Tici man,izmantotu daudz vairāk,ja būtu šī opcija.
 8. Ieteikums ir vienkāršs. Izdarīt tā,ka var pielāgot ķiveri pats,tā pat kā tu pielāgo cepuri kad nopērc.
 9. Atvaino,bet nē. Biogrāfija ir LIELS bezsakars,tā pat arī tas pats ar roleplay.
 10. GALVENAIS Tēls, Agon_Defranco Labprāt, kurā pilsētā dzīvotu : Montgomery, Palomino Creek, Blueberry. Arguments pret/par : LS ir pārāk daudz veitas kuras personsa neizmanto,šajās 3 pilsētās būtu interesantāk uzturēties,jo varētu sastapt daudz vairāk cilveķu.
 11. Labs,man patīk.
 12. Atbild uz negatīviem komentāriem,vēlviens anti.
 13. Anti,sb rp - https://prnt.sc/gp2u9m.