Jump to content

Andrew

Lietotājs
 • Content count

  45
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-25

2 Followers

About Andrew

 • Rank
  Advanced Member

Personīgā informācija

 • Dzimums
  Vīrietis

Recent Profile Visitors

219 profile views
 1. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: Adam_Markwell Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš pārkāpa noteikumu: Carmelo_Westbrook Termini, kuri tika pārkāpti : Man liekas DM Iespējamais apraksts par situāciju, kura redzama Ekrānšāviņos : Zin kā,persona ienāk pa durvīm,mēs pasakam labdien,šis iemauc mēram pa degunu,zin kā,no rajona čomi atnāk un visu var izdomāt ko izdarīt,es saku kāpēc sit,šis netīšām,mēram asinis tek,es meiģinu izvest laukā,šis aizved mēru aiz stūra un piesit! Kad mērs nokrita,šis pieskrien un mani dauza nost! Nē nu šitā nevar to atstāt. Incidenta laiks: 21:00 *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, URL (ikona:) Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 2. Andrew

  (Sūdzība par spēlētāju) Daniel_Carson

  Izskatās kad nemāki rakstīt terminus,kur tad vēl gribi tikt uz admin? Pirms viņš uzrakstija es domāju ņemt vai neņemt,bet tev tpt beigās rp avoid.
 3. Andrew

  (Sūdzība par spēlētāju) Daniel_Carson

  Tu jau chat neparādiji,moš man bija rp pirmstam?
 4. Andrew

  (Sūdzība par spēlētāju) Daniel_Carson

  Tavā video nav redzams vai man bija ierocis,vai nebija.IC tev nebija iemesla lai mani nošautu un kad zb tas nav iemesls lai šautu mani nost,es klasesbiedru nešautu nost ja viņš man zb,bet ietu paskaidrojumu rakstīt. Nu kur loğika čali?
 5. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: Kevin_Darkmen Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš pārkāpa noteikumu: Daniel_Carson Termini, kuri tika pārkāpti : Nu es īsti nezinu,bet tur dafiga jābūt. Iespējamais apraksts par situāciju, kura redzama Ekrānšāviņos : Visu varu pastāstīt.Tātad ar notiekošo domē,persona negāja prom no aizliegtām telpām,pēc noteikumiem viņam vajadzēja pakļauties gan mēram,gan apsargam,bet to viņš protams neizdarija,man nācās grūst ārā,tādā ziņā,jo nepakļāvās mums. Persona uzrakstija kad vājš esmu.Pēc brīža viņš iegāja vienā offisā,izvilka kautkādu ieroci Tec9 laikam,un sāka šaut man.Protams viņš nenorpoja kad uzliek drošinātāju izslēgtu un tas jau ir Nonrp. Protams ko es varēju izdarīt? Es vilku ārā arī ieroci lai aizsargātu mēru. Terrorakts ir īpaš gadijums domē.Persona kad tika nošauta un atradās uz zemes,es meiģināju atņemt ieroci no viņa,protams viņš nevis ar /passwep,bet ar /sellgun . Tas jau skaitas kā pg un cs,jo domē īpaš gadijums tas ir.Es vislaik teicu,lai ar /passwep dod ieroci,bet nepakļāvās,pēc tā brīža persona uzrakstija /acceptdeath nevis leave.Šī nav pasaka,bet tas kas serverī notika. Incidenta laiks: 20:30 kautkur *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, URL (ikona:) Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 6. Andrew

  Angel Pine?

  Labāk būtu tikai to ciematu.
 7. Roleplay priekš šīs personas ir labs,man nav pretenziju. Personu ja iepazīstat tad saprotat kad ir vērts likt rec.
 8. Informācija par spēlētāju, kurš piesakās uz līderi valsts organizācijā: Kevin_Darkman Kevin_Darkmen San Fierro Stacija 5 4. Oktobris,plkst. 17:20 Iesniegums Es Kevins Darkmens,kā jaunais Officiālais Vadītājs,Vēlos īstenot Kazino Spēļu zāli un uzņemt attiecīgi labus darbiniekus kuri ir gudri un saprot no tām lietām. Vēlos taisīt labus pasākumus priekš tautas,lai arī būtu kautkas labs no manas puses. Ja ir kādi jautājumi zvaniet - 149475 Ar Cieņu, Kevins Darkmens KDM (Ja nepieciešams) Pielikums: URL (ikona:) ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Par Tēlu (OOC) Informācija par esošo situāciju: Tēls, uz kura tiks uzlikts līderis: Kevin_Darkmen Maza tēla biogrāfija (5-10 teikumi) : Kevins Darkmens ir dzimis 11. Februārī 1985 gadā. Kad Kevinam bija 1 gads,viņš sāka nodarboties ar zīmēšanu un tā attīstot smadzenes.Nu protams Kevinam garšoja saldumi,kā jau visiem bērniem,bet tajos laikos nebija daudz saldumu. Kad Kevinam palika 6 gadi viņam bija pirmais ritens ar kuru viņš sāka mācīties braukt. Kad Kevinam nokrita ķēde viņš bija šokā un nesaprata kas notika ar riteni! Protams Kevina vecākiem nebija laika,jo viņi meiģināja izdzīvot ejot uz darbu. 7 gadu vecumā viņš sāka jaukt ārā riteni un salikt atpakaļ. Kevinam patika jaukt ārā riteni un salikt atpakal,jo viņam tas attīstija smadzenes domājot. Kad Kevins pabeidza mehāniķa skolu ar labāko izglītību,viņš uzreiz vērsās meklēt darbu par ko viņš ir sapņojis jau no 15 gadu vecuma,kad jau viņš dabuja pirmo motorolleri! Pēc tā brīža Kevina raksturs ir mainijies un Kevins ir palicis ļoti stingrs. Iespējamais apraksts par situāciju, kura norisinās Ekrānšāviņos: Vectēvs mantoja Kevinam savu īpašumu kuru viņš nav aizsticis gadiem,pēc tā Kevins izsplānoja ko darīt ar īpašumu Darbības laiks: 17:20 sākums *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, kurā veicat darbību (Situācija: Iesnieguma iesniegšana) : URL (ikona:) http://bildites.lv/a/zw65zdff#4frectmx http://bildites.lv/a/ve64sjjs#g3kytk82 http://bildites.lv/a/qedkcz4d#x43mgkxc Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 9. Andrew

  (Sūdzība par spēlētāju) Ralfs_Fizzy

  Tas ir paintball un tas ir ic nevis ooc.
 10. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: Kevin_Darkmen Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš pārkāpa noteikumu: Ralfs_Fizzy Termini, kuri tika pārkāpti : OOC INSULT Iespējamais apraksts par situāciju, kura redzama Ekrānšāviņos : Nu tur redzams,kad personai nav ko darīt un mani vienkārši apsaukā. Neadekvāts cilvēks. Incidenta laiks: 18:00 *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, URL (ikona:) https://prntscr.com/ldyl9u Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 11. Andrew

  (Sūdzība par spēlētāju) Kitajci

  Pats skraida ar ieroci un šauj nost citus,pēctam paliek enğelis.
 12. Andrew

  (Sūdzība par spēlētāju) Lielie nonrpieri

  Tur nav redzams kad viņš mūk un kad tevi notrieca sabre. Aplama sūdzība.
 13. Andrew

  Ieteikums!

  Par 3. Es piekrītu,bet tev jau labāka gramatika.
 14. Rec. Ir vajadzīgi kas apzog bankas. Tik gramatiku jāpielabo tev ir.
 15. Andrew

  (Sūdzība par administratoru) Xavier Butler

  Nav ko skraidīt pa iecirkņa aizliegtām telpām.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.