Nauris

Lietotājs
 • Content count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3

About Nauris

 • Rank
  Newbie
 1. Informācija par spēlētāju, kurš piesakās uz līderi Maf/Gang: nauris Informācija par esošo situāciju: Tēls, uz kura tiks uzlikts līderis: Nauris_Vītoliņš Maza tēla biogrāfija (5-10 teikumi) : Teksts Tēls, kurš būs aizvietotājs Maf/Gang: Jānis_ikers Iespējamais apraksts par situāciju, kura norisinās ekrānšāvienos: Apraksts Darbības laiks: kā darbības laiks *Pielikums - Ekrānšāviens no servera, kurā veicat darbību (Situācija: Maf/Gang izveide) : URL (ikona:) Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 2. Kam: Main Support Tina_Montanaro 7/10/2017 Darba pieprasījums serverī no spēlētāja Nauris_Vitolins Darbs: autoskola Iemesls: mani vecāki strādā autoskolā es kad izaugšu liels es arī ceru kad strādāšu autoskolā tas ir manu sapņu darbs un tādēļ gribu arī MPSA.LV strādāt autoskolā. Pielikums - URL (ikona:) Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 3. Un ja jums patiks tad jūs mani darba pienemsiet?
 4. Kam:Tina_Montanaro 13/09/2017 Darba pieprasījums serverī no spēlētāja Naura vitolina Darbs: Policists Iemesls: Gribu palīdzēt apkarot noziegumus un kā arī mana mīļākā profesīja ir policists esmu aktīvs spēlētājs nešmaucos nehakoju nelādēju modus izmantoju bindus Pielikums - URL (ikona:) Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 5. Kam: Rex Strow 13/09/2017 Darba pieprasījums serverī no spēlētāja Nauris Vitolins Darbs: policists Iemesls: Gribu palīdzēt apkarot noziegumus un kā arī mana mīļākā profesīja ir policists esmu aktīvs spēlētājs nešmaucos nehakoju nelādēju modus izmantoju bindus Pielikums - URL (ikona:) Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.