Jump to content

playboi

Lietotājs
 • Saturu skaits

  233
 • Pievienojās

 • Pēdējo reizi redzēts

 • Dienas laimēja

  5

playboi pēdējo reizi laimēja 21 Septembrī

playboi bija vispopulārākais saturs!

Kopienas reputācija

295

Par playboi

 • Rangs
  Advanced Member

Personīgā informācija

 • Dzimšanas diena
  06/19/30

Nesenie profila apmeklētāji

1241 profila skatījumi
 1. playboi

  SOTW #4 - Rezultāti

  bēda
 2. playboi

  SOTW #4 - Balsošana

  Tu tac saproti, ka man neinteresē, ja nemāki taisīt, nu tad netaisi. Neviens negrib skatīties uz kaut kādu dead, aids meme.
 3. playboi

  SOTW #4 - Balsošana

  Nē nu ļoti skaisti. Viss notiek, cilvēki sūta darbus, konkurs aktīvs. Protams neviens no jums nav pelnījis ne medaļu, ne reputāciju, bet viss vismaz notiek! ↓ Sākam ar šito ↓ ↓ Un tad ar kaut ko "more advanced" ↓
 4. playboi

  SOTW #3 - Rezultāti

  Jēzus, kauns!
 5. playboi

  SOTW #3 - Balsošana

  Trakie fotošopisti. Neviens nav pelnījis ne medaļu, ne atalgojumu. disgrace
 6. playboi

  GIF & CHILL

  "Moments before disaster." "Kad ieej atpakaļ serverī pēc dažām dienām un ieraugi cik zonas esi papisis "offline terrojot"." "Kad mafbizzā iebrauc zonā bez cargm."
 7. playboi

  SOTW #2 - Rezultāti

  Gaidu kontā 50k
 8. fujak cik tev gadu. Weekly paintball turnīrs. Lielākā daļa geimeru grib šaut? Lūk - risinājums. Serverī būs spēlētāji un, cerams, daļa apmierināti. Kaut kādi pasākumi/eventi. Iepriekšējā sezonā konvojs bija diezgan interesants.
 9. playboi

  dead variants vai īstenot

  +++++++
 10. playboi

  dead variants vai īstenot

  Terras taisam tāpat kā lielajos krievu serveros. Vai nu noteiktā laikā terra vai ik pēc 2 stundām lielais kapt. Daudziem skola. Uz ziemas pusi visi savāksies un tāpat spēlēs. Cilvēki nekur nav pazuduši.
 11. playboi

  (S/Sūdzība) Divas Rifas

  Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: tasher (Tyler Cruger) ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par situāciju: Tēls, kurš pārkāpa noteikumu: Michael Johnson un James Johnson Termini, kuri tika pārkāpti : DM Iespējamais apraksts par situāciju, kura redzama Ekrānšāviņos : Nezinu ko viņi mēģināja panākt. Laikam zagt zonu vai kaut ko tamlīdzīgu. Incidenta laiks: vid * Pielikums - Ekrānšāviņš no servera: https://streamable.com/maxomt
 12. 1. Atļaut tikai terrās, mafbizzos lai paliek aizliegts. 2. Būtu noderīgi. 3. Nobalsoju jā, bet šaubos vai kādam būs motivācija rakstīt rp. Ja arī ievieš šo, tad vajadzēs kaut kādu sodu, ja nav izveidots tas roleplay. 4. Jā. Bet kā vēl viens haltūrdarbs.
 13. Rekomendācija. Gribēšu redzēt kā pacelsi Rifas ar pašlaik esošo 1 zonu. Rp varēja būt daudz labāks. Ar nepacietību gaidu tavu sastāvu!
 14. playboi

  (S/Sūdzība) Serģis

  Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: tasher (Tyler Cruger) ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par situāciju: Tēls, kurš pārkāpa noteikumu: krievs Serģis Putins Termini, kuri tika pārkāpti : DM Iespējamais apraksts par situāciju, kura redzama Ekrānšāviņos : Tieši beidzās pb, zēnam laikam uznāca kaut kāda melnā, sliktā doma. Izdomāja mani nošaut ar krievu wepu. Incidenta laiks: vid * Pielikums - Ekrānšāviņš no servera: https://streamable.com/w1bboz
 15. playboi

  SOTW #2 - Darbu iesūtīšana

  Ja nebūs slinkums, tad kko izveidošu
×

Svarīga informācija

Mēs esam ievietojuši cookies jūsu ierīcē, lai palīdzētu padarīt šo vietni labāku. Jūs varat pielāgot sīkfailu iestatījumus, pretējā gadījumā mēs pieņemsim, ka esat apmierināti turpināt darbību.