Jump to content

20.10.18 - 20:00 - 0.3.DL - San Fierro

Bandit

Lietotājs
 • Content count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About Bandit

 • Rank
  Member

Personīgā informācija

 • Dzimums
  Vīrietis
 • Dzimšanas dati
  07/22/00
 • Kontaktinformācija
  2

Recent Profile Visitors

60 profile views
 1. Bandit

  Ieteikums [Los Santos Customs]

  es gribetu lai taa irr.!
 2. Bandit

  Ieteikums [Los Santos Customs]

  JĀ šis noderētu.
 3. Bandit

  (Bug) Servera kļūme

  kad apmēram mani 120k bus uz konta? par māju
 4. Bandit

  (Bug) Servera kļūme

  naudu
 5. Bandit

  (Bug) Servera kļūme

  Tu lkm nesaprati labi mana māja tika pārdota valstij un tur tika teikts nauda par kuru nopirku māju būs uz konta bet nebija
 6. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz kļūmi: John_Rowell Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš atklājis kļūmi: John_Rowell Iespējamais apraksts par kļūmi: Tātad iegādajos māju nezināju ka jāpapildina mājas konts un pec payday manu maju pārdeva valstij jo nebija maksata īre labi bija teikts ka nauda bus uz konta par māju,bet nebija. Kļūmes noveršanas laiks: nav novērsts *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, kurā iespējams redzama kļūme : URL (ikona:) nav nav Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.