Jump to content

//AMG

Lietotājs
 • Content count

  17
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About //AMG

 • Rank
  Member

Personīgā informācija

 • Dzimums
  Vīrietis
 • Dzimšanas dati
  07/22/00
 • Kontaktinformācija
  2

Recent Profile Visitors

153 profile views
 1. Rec! Pieteikums labs!
 2. Pieprasījums Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz pieprasījumu: John_Rowell ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par situāciju: Pieprasījumu veica: John_Rowell Organizācija RM Iespējamais apraksts par situāciju, kura veikta ekrānšāviņos: Apraksts: Atradu hz kautkādu pasi Pie domes ieejas. Nav screen. Pieprasāmās lietas: Cits Niks, i vsjo. Netaisos RPot kautko. Piekritīs,Nepiekritīs Galīg Px. *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, kurā redzama darbība / Teksta fails/Log : URL (ikona:)
 3. //AMG

  [Blubery AUA] Lidera amatu

  Viens vienīgs Anti! Tik māk ar muti gudri dirst. *Atvainojos* Patiesība. Čalis, katru dienu draud ar saviem mazajiem Geju frendiem u.t.t. Domāju Tik stulbi vel neesat lai saprastu ka tādam Līderi nedot.! Rudis Xaviers ar viens vienīgs 12gadnieks Aiz ekrāna.
 4. //AMG

  (Sūdzība par administratoriem) Adminiem

  Lab man varbut tgd buss +1wp Bet Ralf tu tiešām neesi normāls.
 5. es gribetu lai taa irr.!
 6. JĀ šis noderētu.
 7. //AMG

  (Bug) Servera kļūme

  kad apmēram mani 120k bus uz konta? par māju
 8. //AMG

  (Bug) Servera kļūme

  Tu lkm nesaprati labi mana māja tika pārdota valstij un tur tika teikts nauda par kuru nopirku māju būs uz konta bet nebija
 9. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz kļūmi: John_Rowell Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš atklājis kļūmi: John_Rowell Iespējamais apraksts par kļūmi: Tātad iegādajos māju nezināju ka jāpapildina mājas konts un pec payday manu maju pārdeva valstij jo nebija maksata īre labi bija teikts ka nauda bus uz konta par māju,bet nebija. Kļūmes noveršanas laiks: nav novērsts *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, kurā iespējams redzama kļūme : URL (ikona:) nav nav Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.