Jump to content

TraxDzex

Lietotājs
 • Content count

  56
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

116

3 Followers

About TraxDzex

 • Rank
  Advanced Member

Personīgā informācija

 • Dzimums
  Vīrietis

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: TraxDzex Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš pārkāpa noteikumu: Paul Escobar Termini, kuri tika pārkāpti : dm, cs, cardm Iespējamais apraksts par situāciju, kura redzama Ekrānšāviņos : Stāvēju ceļa malā kā mierīgs pilsonis, līdz šis uzšāva pa manu mašīnu vairākus šāvienus redzams, ka mašīnai palika tikai 58% Incidenta laiks: ss *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, URL (ikona:) http://prntscr.com/oub534 Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 2. Jābrauc pie zobārsta, acis sāp neko nedzirdu.

  1. traksels

   traksels

   lūdzu, kaut nedaudz oriģinalitātes

 3. 60 minūtes ir tā lai jūs varat paspēt wep taisīt, lai tādi kā jūs velāk neraudātu pieprasijumos, ka jums wepus vajag, lieki Agnesei un 1337 tērējat laiku, tak ANTI STABILS ! ! !
 4. TraxDzex

  Terras uz kilu daudzumu.

  Nēa takš, anti uzsit dažus killus un sēdi hood, terra for free gandrīz, nē nēatbalstu slikta ideja! Un reku pašiem adminiem ir pierādijumi, ka viņš ir taisijis croll, jails pienakās tagad, kā arī bez tā croll neēsi nekas. tik apaļš kā O burts, bet galvā saspiests ar savām terrām tik ļoti, ka izskaties šādi 0. (Nulle)
 5. Tātad, es kā Slimnīcas līderis arstējot cilvēkus bieži saskaros ar to kā cilvēkam nav uz rokas vismaz 100$, un tad viņu nevar atdzīvināt, man ir jādod nauda no savas rokas lai es varētu palīdzēt cietušajam, bet man no tā nekāds ienākums, labums nav. Tapēc es iedomājos, slimnīcas darbiniekiem varētu maksāt par izarstētajiem cilvēkiem Payday laikā, par katru cilvēku +100$ Kā arī uz slimnīcas jumta ir pieejams helikopters, bet to drīkst izmantot tikai tad ja ir license, vēlētos lai tas helikopters ir pieejams slimnīcas darbiniekiem jebkuram, arī tiem kuriem nav licenses. Kā arī silnīca ja ir daudz darbinieku nepietiek mašinas visiem, vēlētos lai pieliek vel klāt nedaudz kādu māšinu vieglo transportlīdzekli gan arī ātras palīdzibas auto. Noderētu arī ja ēdam zālē paēst pa velti tiem kas ir organizācijas dalībnieki. P.S Šīs ir pagaidām tas lietas kuras ienāca galvā, ja izdomāšu vel kaut ko editošu.
 6. Es piekrītu Pegasam, izrādi cieņu, ieteiktu izdomāt iet uz citu organizāciju,un editot topiku kamēr nav par vēlu, anti.
 7. Rekomendācija ir labs pieteikums, līderus mums vajadzēs, cerēsim ka tev viss izdosies !
 8. TraxDzex

  Jūda uz The Ballas Gang

  Rekomendēšu šo cilvēki, jo staigā tikai pa nelegālajam, par šaušanu nespriežu, jo nu bez croll, cbug vai pat aima neēsi nekas. GL
 9. TraxDzex

  [Los Santos Vagos] Juan_Estaben_Vidal

  Es domāju varēji labāk uzrakstīt, bet nu katrs raksta ar saviem spēkiem, tātad došu rekomendāciju tā dēļ, ka vajag līderus un cerams nebūsi tāds kurš nenāks on lai naudu rašotu, vai arī tāds kurš dabus banu par kaut kādam palīgprogramām. GL
 10. Dosim iespēju visiem, tapēc došu arī rekomendāciju lai gan kādu laiku tiešām tev nebūs tur ko darīt varēsi viens ar RP skrūvēt iedomātu motoru. GL
 11. Informācija par spēlētāju, kurš piesakās uz līderi valsts organizācijā: TraxDzex Paul_Escobar Los Santos Trench street 2a. 2019 .08.09 7:24 Iesniegums Teksta lauks, kurā aprakstīsiet kāpēc, kā jums ienāca ideja galvā, kamdēļ, kādus uzlabojumus vajadzētu, kas nepieciešams, ieteikumi, u.c. (Ja nepieciešams) Es piesakos uz Slimnīcu, jo Los Santos vēsturē ir reģistrēti vairāki letāli gadijumi ārtējot cietušos tas ir noticis ārstu neatbildības dēļ, zemās izglītības, tapēc vēlos mainīt miršanas, gan saslimšanas līmeni Los Santosā, man personīgi nepatīk, ka pedējos gados reģistrēti letāli gadijumi ar dažādam slimībam, tapēc vēlos to mainīt, es arī vēlētos lai slimnīcai ir pieejams helikopteris uz jumta ar kuru var pārvietoties tikai slimnīcas darbinieki, lai ērtāk nokļūt pie cietušajiem kalnainās vai nepiebraucamās vietās, kā arī vēlētos dažus auto kuri brauc pa priekšu un signalizē citiem to, ka ir noticis nelaimes gadijums. Pielikums: URL (ikona:) - ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Par Tēlu (OOC) Informācija par esošo situāciju: Tēls, uz kura tiks uzlikts līderis: Paul_Escobar Maza tēla biogrāfija (5-10 teikumi) : Pauls ir dzimis Las Ventures mazā ciematiņā trūcīgos apstākļos, Paulam bija vairāki brāļi, bet nebija nevienas māsas, viņa vecāki nespēja uzturēt lielo ģimeni un atteicās no bērniem Paulu tad bija 12 gadi viņu adoptēja divi veci cilvēki kuri, pēc 8 gadiem nomira un viss mantojums tika Paulam, viņš pilngadīgs saprata, ka abiem vecajiem cilvēkiem varēja būt kaut nedaudz naudas, kad Pauls devās uz banku ar taksomeru tiklīdz taksometrs piestāja pie bankas tam beidzās degviela un Pauls pamanijis, ka pie viņa taksometra tuvojas Joseph ar kuru sasveicinājies, brīdi kad Pauls spiedis roku Josepham sapratis, ka tas ir viņa brālis pēc kāda laika viņi aprunājušies un Pauls uzzinājis to ka viņa vecāki ir miruši, tad abi brāļi apmainijās ar telefona numuriem un devās katrs uz savu pusi, pēc pāris gadiem visi četri brāļi bija satikušies un nolēmuši doties apraudzīt vecās mājas un atcerēties bērnību, tad visi brāļi izdomājuši atjaunināt vecās mājas kas prasija lielu naudu, bet visiem brāļiem tās nebija, tad Pauls izdomājis pārbaudīt kas palicis mantojumā no abiem pensionāriem, apskatīdams Pauls sapratis, ir pietiekami daudz palicis naudas lai pietiktu atjaunot lielako daļu no vecajām mājām. Iespējamais apraksts par situāciju, kura norisinās Ekrānšāviņos: - Darbības laiks: - *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, kurā veicat darbību (Situācija: Iesnieguma iesniegšana) : URL (ikona:) Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 12. TraxDzex

  voice chat

  Nē nu labs ieteikums, tikai no citu komūnam nevajag ņemt lietas, kā arī kad blakam ir apmēram 4+ cilvēki laggo voice chat sampā!!
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.