Nebūs

Lietotājs
 • Content count

  117
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Nebūs last won the day on September 18

Nebūs had the most liked content!

Community Reputation

35

About Nebūs

 • Rank
  Advanced Member

Servera tēla informācija

 • Tēla gadi
  0
 • Tēla gadi
  0

Recent Profile Visitors

288 profile views

Mood

 • Bored
 • Currently Feeling Bored
 1. Sveiki! Es Williams Rutherfords atsakos no RED COUNTY GLĀBŠANAS DIENASTA vadītāja amata ,jo man šis darbs vairs neinteresē un iespējams došos uz veco darbavietu. (( Kāpēc tad tik ātri man ir jāpamet šī org,ja nesen dabuju līderi?Nu mans plāns bija bez bindera erpot,ko es būtu darījis,ja būtu savādāka situācīja.Visi serverī vai nu tiek nošauti un grib skriet tālāk...Vai arī paši gunfightos pakāš nomirstot ,un ieroci negribēdami pakāst sauc ātros. Ja tā tad cilvēki uzraksta pēc 60 sek acceptdeath,vairs jau neredzu jēgu no šīs org.Īsti pagaidām negribas sampu spēlēt... Ienākšu ik pa laikam,kad uznāks vēlme.))
 2. Es jums klausiju neredzu pg,mg atzīstu,gunfear nav.
 3. Low graphics pārliec uz High,sampu beidz spēlēt,kā kekss.Gta vai nu pārinstelē vai izdzēs.
 4. Tātad sveiki. Esmu ticis par RCGD līderi un manā vadībā stājas spēkā jauni noteikumi. Lamāšanās /r chat ir aizliegta un tiksiet izmests. Keybinder lietošana=Izmests. Katru situācīju ir jāerpo pašam un ar /do jāparasa,kas ir noticis ar cilvēku,lai katram nebūtu sirdsmasāža. Rank prasīšana=Izmests. Līdera disrespektēšana/neklausīšana/apsmiešana aiz muguras=izmests.
 5. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz vēlmi iegūt lietu: William_Rutherford,Abduls_Kalams Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš vēlās iegūt ieroci: SASD Iespējamais apraksts par situāciju, kura norisinās ekrānšāvienos: Ieroču savākšana no armijas bāzes jau sen paprasīti bija...500 wepus noerpojām aizbraucām savākt,mūs vel paspēja 2x padēmot...Kastes iekraušana vai izkraušana ir viena darība nerakstīšu vienu un to pašu pats. Darbības laiks: HH:MM *Pielikums - Ekrānšāviens no servera, kurā veicat darbību : URL (ikona:) http://www.bildites.lv/a/6dtez79m#tauwq4k5 http://www.bildites.lv/a/7r3d48d6#24bzvbyb Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 6. Priekšējā auto ātrumu parādā...
 7. Es gribu ieviest tur kārtību,lai nebūtu sirdsmasāžas un adrenalīns xD))
 8. Informācija par spēlētāju, kurš piesakās uz līderi Maf/Gang: William Rutherford ((Ļoti atvainojos par domes vadīšanu,bet es gribu glābt serveri no šī trakuma,sirdsmasāža vai špricītes nevar izglābt visu.Katru situācīju erpošu pats.)) William Rutherford Los santos 14.10.2017, Nakts. Iesniegums Tātad,mani sauc Williams Rutherfords,es piesakos uz galvenā ārsta amatu Red County slimnīcā.Es apsolu,ka būšu ļoti labs ārsts un spēšu pieņemt operatīvus darbiniekus un arī viņus apmācīt.Esmu par to,lai ik viens Red county iedzīvotājs tiktu izglābts,kas diemžēl nevar notikt,jo slimības ir tūkstošiem.Manā vadībā tiks palīdzēts Sapd darbiniekiem pēc apšaudēm un protams visiem tiks palīdzēts vienādi.Lielu uzmanību pievērsīsim kara veterāniem un vienkārši veciem cilvēkiem.Tātad šis arī viss no manas puses,bet,ja mani pieņems visiem būs labāk. Tiks pieņemti izsaukumi un es nevienam neļaušu noasiņot bez cīņas,palikšu līdz pēdējamam. (Ja nepieciešams) Pielikums: URL (ikona:) -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Par Tēlu (OOC) Informācija par esošo situāciju: Tēls, uz kura tiks uzlikts līderis: William_Rutherford Maza tēla biogrāfija (5-10 teikumi) :1975.gada vasarā piedzima brīnišķīgs bērns.Viņam māte iedeva vārdu Williams,jo viņam bija tēvs,kas tika sašauts,kad viņš bija dienējoš detektīvs.Tā Williams izdomājā labi mācīties un viņam bija motivācīja.19 gadu vecumā Williams jau bija pabeidzis policījas akadēmīju.Pēc policījas akadēmījas viņš uzreiz nekļuva par virsnieku.Williams bija gudrs cilvēks un izdomāja,ka viņš var palikt bez darba.Tā Williams sāka mācīties tieslietu un jurisdikcījas augstkolā.Williams pašlaik ir dienējoš detektīvs sapd,bet uz vecumu viņš grib mierīgāku darbu.Nesen Williams papildus savam darbam izmācījās par ārstu pēc 6 gadu ilgām studījām. Iespējamais apraksts par situāciju, kura norisinās ekrānšāvienos: Sašauta cilvēka izārstēšana. Darbības laiks: 00:20 pāri *Pielikums - Ekrānšāviens no servera, kurā veicat darbību (Situācija: Iesnieguma iesniegšana) : URL (ikona:) http://www.bildites.lv/a/ya2dwhst#eng799tm Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 9. ((Rec,labs cilvēks,māk rp,viss čotka super,dvj,dvj))
 10. 100 procenti nav izglītība vai viltota.((Nu ļoti slikti māk rp,felony stop laikā vaig advokātu,nezin savas tiesības))
 11. Nu principā varētu teikt,ka tā,jo tās mahas nevar tik lēni iet km/h
 12. Nu tātad sapratu kļūdu,jo pirmo /m čatu tu nepamanīji un es domāju,ka tu bēdz pēc tam bija ticket
 13. Nu vot drauds mēram mums ir iemesls,tc.
 14. [19:58:08] - Svesinieks 700255 kliedz: Nogalināt Mēru ! Šitā ir tava maska xDD