Mehāniķis

Lietotājs
 • Content count

  20
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7

About Mehāniķis

 • Rank
  Member
 • Birthday 04/06/82

Servera tēla informācija

 • Vārds, Uzvārds
  Džeks Trūmens
 • Tēla gadi
  35
 • Tēla gadi
  0

Recent Profile Visitors

165 profile views

Mood

 • Blessed
 • Currently Feeling Blessed
 1. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: Jack_Trueman Informācija par spēlētāju, kurš pārkāp noteikumus: Spēlētāja tēls: Lemarcus_Blake Termins, kurš tika pārkāpts: ooc insult Situācijas apraksts: Tātad..Es Jack Trueman devos uz "Prominādi" pazvejot . Nonākot pie prominādes vēlējos noparkot savu auto , bet tad iebrauktuvi šķērsoja Lemarcus ar savu motociklu . Es atvēru automašinas vadītāja logu un teicu "Palasies malā!" , viņš mani ignorēja, pēc kā es rīkojos , es praucu piekšā neskatoties uz to ka tur atrodas Lemarcus ar savu motociklu , es mazliet aizskāru viņa motociklu , pēc kā novietoju savu auto , pēc auto novietošanas redzēju ka OOC čatā lido skaisti vārdi ! Incidenta laiks: 15:44 *Pielikums - Pierādījumi : URL (ikona:) Ar kvalitāti viss ir kārtībā , titula bilde tikai tāda neizdevusies ! Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 2. GALVENAIS Tēls, Jack Trueman Labprāt, kurā pilsētā dzīvotu : Montgomery, Palomino Creek Arguments pret/par : Esmu tikai par pārvākšanos uz "Palomino Creek" , šis būs pirmais latviešu rp serveris kurā nebūs tikai viena pilsēta kur notiek viss , es tikai atbalstu mazpilsētu atīstību ! ))
 3. Rec , tīri sakarīks čalīts , zinu tevi jau kopš 0 limeņa esi tīri sakarīgs čalītis , kad būs jāpalīdz vienmēr izdomāsi veidu kā to īstenot ! )) Lai veicas
 4. Paldies ka ņēmāt vērā manu ieteikumu un izveidojāt garāžu , respektējo jūsu paveikto
 5. Mortez ? Nahuj tu nodirs viņu , esi neapmierināts ka tagad ir pietiekami pieradījumi pret tevi ? Jau vienā terrā ieradies ar hph un izspruki ar atbildi " tas bija hp bugs" šoreiz tā nebūs ! Tapēc nesaukā cilvēkus kuri godīgi spēlē !
 6. Sveiki, mani sauc serverī Jack_Trueman darba dienās serverī uzturos apmēram 5-7 h , bet brīvdienās gandrīz kā vissu dienu ! Plusi (+) par serveri : Šeit in interesanti , ir vairāk iespējas nekā citos serveros , ir vairāk pietuvināts reālajai dzīvei ! Mīnusi (-) : Mīnuss ir tas ka neviens nenāk un nespēlē , parasti ir ļoti maz cilvēku ! Uzturos serverī, jo esmu jau iesācis šeit spēlēt un esmu tālu ticis , negribu citā serverī atkal sākt vissu no jauna ! Neuzturos serverī, jo dažreiz neeju serverī jo zinu ka nebūs tur ko darīt , jo nekad nav spēlētāju ! Ieteikums serverim : Lai cilvēkiem būtu kas jauns , un viņi gribētu spēlēt domāju ka vajadzētu pamēģināt izveidot angāru , kuru var nopirkt tāpat kā māju , nopērkot instrumentus pats var salabot savu mašīnu ! Otr kārt izveidot tālbraucēju organizāciju , un izveidot tajai maršrutu ! Piemēram firma var pārvedāt lielās kravas kā to dara parastie tālbraucēji un mazās kravas kā piemēram baļķus , kā tas bija "RP sūda bedrē" , tas manu prāt vairāk piesaistītu spēlētājus ! Tiks ņemti vērā viedokļi, lai uzlabotu situāciju.
 7. Paskaties kārtīgi to video lagaino , tur var redzēt kā tas čalis viņu sit , un es beru pa viņu , viņam ka pilns tā pilns hp !
 8. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: Jack_Trueman Informācija par spēlētāju, kurš pārkāp noteikumus: Spēlētāja tēls: Jackiee_Mortez Termins, kurš tika pārkāpts: HP HACK Situācijas apraksts: Tātad , notika terra , starp BG un GSG , no sākuma nesapratu kā tas var būt ka es vissu laiku nomirstu bet viņam ne silts ne augsts , tad es ieraudzīju ka viņam vell jo projām ir pilns hp , nolēmu uzfilmēt video , atvainojos par video kvalitāti , nezinu kapēc video sabojājās un lago , bet ir īss fragments kur redzams , kā es viņu šauju un viens čalīts sit , bet viņam hp nepazūd ! Incidenta laiks: 13:12 / 17.09.2017 *Pielikums - Pierādījumi : URL (ikona:) Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 9. Los Santos Štata Prezidentam - Ibrahimam Chotkam [ Personīga Informācija ] Vārds: Jack Uzvārds: Trueman Vecums: 35 Deklerētā dzīvesvieta: Los Santos Oak Street 18a Faktiskā dzīvesvieta: Los Santos Oak Street 18a Tālrunis: 736965 Dzimšanas dati: 060482-21105 Izglītība Los Santos vidusskola no 1987-1999.gadam San Fiero augstskola no 1999-2003.gadam Las Venturas Tehnikums (Automehāniķis) no 2003-2006.gadam Las Venturas žurnālistikas skola no 2006-2010.gadam San Fiero policijas koleža no 2010-2014 Papildus izglītība/kursi San Fiero Auto Elektriķis no 2014-2015 [ Pieteikuma informācija] Vakance, uz kuru vēlaties pieteikties: Domes darbinieks . Kāda ir Jūsu pieredze izvēlētajā vakancē?: Pagaidām pieredzes nav ! Pēc Jūsu domām, kādi pienākumi ietilpst?: Cienīt kolektīvu , pildīt pavēles , darīt savu darbu apzinoties lielo atbildību ! Būt advekātam , un ievērot domes iekšējos kārtības noteikumus ! [ Motivācijas Vēstule ] Motivacijas vestule *Kāpēc mums būtu tieši Jūs jāpieņem darbā - LSV? Tāpēc, jo es vēlos strādāt domē jau labu laiciņu , esmu sagatavojies šim darbam gan fiziski , gan morāli . Esmu uzticams darbinieks , pildu pavēles , jeb precīzāk daru ko man liek , par priekšņiecību nekad neesmu sūdzējies , cienu augstāk stāvošos un draudzīgi izturos pret darba kolektīvu jeb kolēģiem . [ Apstiprinājums ] Es, Vārds Uzvārds, apstiprinu, ievērot un pildīt savas darba pilnvaras/pavēles, uzdevumus. Es Džeks Trūmens , apstiprinu ievērot un pildīt savas darba pilnvaras/pavēles, uzdevumus. Paraksts: J.Trueman Paraksta atšifrējums: Jack Trueman (( OOC informācija )) In-Game UCP vārds: Jack_Trueman Kāda organizācijā šobrīd atrodies/nodarbojies?: San Andreas News Ja, Tevi pieņems, tev būs iespēja lietot TS3, kā saziņas līdzekli?: Jā , tiek lietots jau šobrīd ! Cik daudz laika pavadi spēlējot mpsa.lv? Darbadienās no pūlkstens 16:00 līdz vakaram aptuveni , varbūt ar maziem pārtraukumiem !
 10. Informācija par administratoru, kurš iesniedz sūdzību: Jack_Trueman Informācija par adminitratoru, kurš pārkāp noteikumus: Spēlētāja tēls: Taylor_Schneider Termins, kurš tika pārkāpts: Nepaties jail Situācijas apraksts: Tātad , es vadīju SAN ziņu ētaru , man zvanīja klausītājs kur teica ka Taylors ir pediņš , es noliku klausuli un turpināju vadīt ziņu ētaru , pazvanīja velviens klausītājs kurš apgalvoja to pašu , šis gudrais Taylora kungs izdomāja iemest mani jaila par cs , pg ! Kad biju nonācis jaila viņš man uzlika čata banu (nomierinies) John noņēma manu čata banu , un tad sekoja vēlviens čata bans (...) Domāju ka šāda rīcība nav pareiza , es daru savu darbu un nevaru paredzēt ko sacīs cilvēki kas man pazvana un nokļūst ēterā . Incidenta laiks: 21:56 *Pielikums - Pierādījumi : URL (ikona:)http://www.bildites.lv/a/mnrfyxjx#gk6yague Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 11. 24 k
 12. Nemu par 26 k
 13. Kategorija: Vehicles/Mašīnas Sludinājums Bilde (URL) Tiek pārdota automašīna, c kategorijas. Modelis: Previon Motora tilpums: 1.4 bendzīns , karburātors. Nobraukums: 2369 KM Izlaiduma gads: 1989 Ātruma kārba: Manuālā Krāsa: Gaiši spilgti zaļa Tehniskā apskate: 18/09/2017 Sludinājuma teksts: Pārdodu "Previon" ar atslēgām un TA Sīkāk: Lietie diski Apskate Teksts Teksts Valsts Nummura zīme: LS-3473 Cena: 1,800 $ Tālrunis: 376965 Jack_Trueman Papildus kontaktinformācija: XXXX Kategorija: Tieša lieta, kas tiek pārdota. Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu ievietot URL formātā. Uzspiediet uz . gta_sa 2017-09-03 21-28-01-87.bmp gta_sa 2017-09-03 21-28-30-30.bmp gta_sa 2017-09-03 21-28-37-97.bmp gta_sa 2017-09-03 21-27-49-06.bmp gta_sa 2017-09-03 21-27-55-90.bmp
 14. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: Jack_Trueman Informācija par spēlētāju, kurš pārkāp noteikumus: Spēlētāja tēls: Nikolass_Street Termins, kurš tika pārkāpts: cs,cardm Situācijas apraksts: Stāvēju LS stacijā , pēkšņi viņš iebrauc ar savu krosinieku un uzlec uz manas mašīnas , sāka spolēt uz mana motra pārsega un triekties . Kads es viņam pateicu ka uzfilmēju video un likšu sūdzību forumā , viņš apgalvoja ka viņam esot galīgi pohuj . Ceļā uz bendzīna tanku viņš man sekoja , es apstājos lai uzpildītos viņš apstājās man blakus ar savu moci , pienāca pie mana auto un sāka brutāli to dauzīt , man pieriebās šīs izdarības es dusmu uzplūdā nosaucu viņu par pediņu . Viņš man kad braucu prom no degvielas uzpildes stacijas prom ar savu sabojāto auto , viņš man atkal sekoja un turpināja bojāt manu īpašumu , tad viņš nokrita no moci , es izkāpu no mašīnas un viņš man iesita , izcēlās kautiņš kā rezūltātā viņš mani nosita (kautiņš netika uzfilmēts) . Domāju ka viņu vajag sodīt un likt man atmaksāt remontu ! Incidenta laiks: 23:46 *Pielikums - Pierādījumi : URL (ikona:) Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 15. Atkritumu un apstrādes vadītājam Vincent'am Hawk'am Vārds_Uzvārds Jack_Trueman Curriculum Vitae iesniegšana. Dati: Vārds: Jack Uzvārds: Trueman Vecums: 22 Dzīvesvieta: Los Santos Forest Street 23a Automašīnas tiesības [Ir/Nav]:Ir Veselības problēmas [ ja tādas ir, tad ziņojiet šeit]: Nav , veselības problēmas , esmu sportisks. Izglītība: Pamatizglītība: Los Santos vidusskola Vidējā izglītība [ja ir]:San Fiero augstskola Augstākā izglītība [ja ir]:Las Venturas Žunālists Jautājumi par amatu: Kāpēc vēlaties strādāt tieši šajā organizācijā: Vēlos pamēģināt vēl kaut ko ko neesmu darijis. Varbūt vēlies, ko uzlabot vai ieviest: Domāju ka vis nepieciešamais jau ir . Vai Jums ir pieredze uz šādu amatu un vai esat fiziski gatavs smagam darbam?: Pieredze nav , bet fiziski gatavs esmu . Noteikumi: Paņemot darba transportu, tas ir jānogādā atpakaļ vietā, ar izslēgtu dzinēju! Zemākās pakāpes darbiniekus aizliegts nodarbināt savām vajadzībām, bez viņu pašu piekrišanas! Cienīt augstāk stāvošās personas, kā arī savus kolēģus! Neprasīt pēc paaugstinājuma, ja neesi vēl neko izdarījis vai iesniedzis atskaiti. Darba transportu aizliegts izmantot savām vajadzībām, kā arī vadāt savus draugus/ paziņas un citus! Vai esat iepazinies ar noteikumiem: Pielikums: Pases kopija:http://www.bildites.lv/a/wyzqu3e7#p5whkpkv Datums:30.08.2017 Paraksts: J.Trueman ((OOC)) Vārds: Dāvis Vecums: 15 Būsi gatavs arī IG saņemt darba interviju?: Jā .