Jump to content

Viktors

Lietotājs
 • Content count

  44
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

94

About Viktors

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

466 profile views
 1. Viktors

  (Sūdzība par administratoru) Xavier Butler

  Jebkura gadijuma ja Tev nav pieradijumu tu driksti 4. vai augstaka limena adminam paprasit vai var sodit izstastot visu situaciju un Vladimirs bija on, vareji jautat. Seit ir 2 varianti vai Tu piesedzi savus organizacijas biedrus vai ari tiesam neko nesajedz no savam tiesibam, deretu vel 1wp jo esi diezgan liela nejega. Gastons tiesam lietu pateica, kaut kads pamulkigs berns tu esi. Nav ko rakstit un sak kaut kadas mulkibas rakstit, ludzu pamato kura vieta mes esam klauni, sobrid es redzu tikai tadu vienu seit - tevi.
 2. Viktors

  (Sūdzība par administratoru) Xavier Butler

  tev bija iespeja pajautat VLADIMIRAM SEMENOVAM vai drikst vinu sodit (4lvl admin), izstastot visu situaciju ka ir. Bet vai tu to izdariji? - Ne, taka nokaunies un iesplauj seja sev.
 3. Viktors

  (Sūdzība par administratoru) vladimir

  Nu aizmuku un??? Ko man tagad braukt un slepties uz pasaules malu?????? es braucu pie saviem draugiem nevis pie kopperiem, ludzu nejauc, bet TEVIS DEL neaizbraucu jo tiku kaste sedet. Ludzu ievieto video ari, lai mes varam visi paskatities!
 4. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: viktors s, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš pārkāpa noteikumu: vladimir semenov Termini, kuri tika pārkāpti : sajega Iespējamais apraksts par situāciju, kura redzama Ekrānšāviņos : aizmuku no poličiem, šiis mani pēksni iejailo kaste par to, ka es neesot mucis slēpties uz arzemem, bet turpinu braukt pa pilsētu. kur prēts? Incidenta laiks: nu bernu laiks *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, URL (ikona:) Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.