Harry_Reynold

Lietotājs
 • Content count

  139
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

18

About Harry_Reynold

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 01/04/00

Servera tēla informācija

 • Vārds, Uzvārds
  Harry_Reynold
 • Tēla gadi
  40
 • Tēla gadi
  0

Recent Profile Visitors

443 profile views

Mood

 • Different
 • Currently Feeling Different
 1. Dzimšanas datums parādīsies pasē, diršana. Tad būs tikai jaunajiem lietotājiem, reģistrētiem lietotājiem nav pieeja, lai rediģētu savu pasi. Tieši tas pats, kas ar Origin. Nazis ir random. Re-Open, priekškam tas ir domāts? @Baby Tu varētu mazliet vairāk pastāstīt par to Re-Open, viedokļi šeit atšķiras, ko tas nozīme. Lūdzu paskaidro! Kas notiks, kas mainīsies, utt.
 2. Atļaušos iekomentēt, WH šeit ir redzams noteikti. Einārs_Dolarins nav redzams viņa redzes lokā. Nicku var redzēt, ja tu esi pietuvojies noteiktā attālumā, tad virs galvas parādās spēlētaja nicks, attiecīgi PIEMĒRS Runājot par čatu, vai vispār pastāv iespēja, ka no zemes var izlasīt čatu, ko cilvēks ir rakstījis gaisā, tāda nav. Čata robežas arī pastāv. Kā mēs zinām, šis nav freeroam serveris, kurā cilvēki var sarakstīties no Los santos Ostas līdz pat San Fierro galam. Par tavu video, tev ir redzams PG/NONRP. Tai mājai jātiek izdzēstai, tas nav iespējams RL. Līdz ar to Conrad_Hamilton ir tieši tas pats.
 3. Kāda tur karma???? Es tev neko neesmu izdarījis.. ATTĪSTIES
 4. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: Harry_Reynold Informācija par spēlētāju, kurš pārkāp noteikumus: Spēlētāja tēls: David_Benhem Termins, kurš tika pārkāpts: CS, NONRP Situācijas apraksts: atveru savu bagāžnieku, tas ielien un nozog visus wepus......... BROKEN... Kāds sakars, ka viņš ir unbanots?Agnese pažēloja, viņš nespēj mainīties, viņam ir problēmas! Incidenta laiks: 17.10 *Pielikums - Pierādījumi : URL (ikona:) SCREENS Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 5. Ieejot mājā, uzrakstot /hpanel, uzstādam skapi ar komandu /skapis, līdz šim viss ir ok. TE SĀKĀS PROBLĒMA! Serverī notiek daudz update, bet netiek izlaboti pat nieka bugi..... Skapī izvēloties drēbi, tā nevelkas virsū. Man, personīgi, ir nobugojies skins, kad man noņema organizācijas vadītāju. Kā, lai es tagad samainu? Principā, skinus nevar nopirkt, tikai JāRPo, bullshits. Skapī ir vieta trīs skiniem, tad nu i nafig prasīt adminiem, lai maina skinus un tos vēl RPot, kaut gan tu pats viņus nopērc...... Sataisat lūdzu un pataisat serveri nevis laižat tikai katru dienu kaut ko jaunu. P.S atvainojos par šo lielo tekstu.
 6. REC, pārzin RP, RP god. Sakarīgs cilvēks un spēj iziet no dažādām situācijām. Cilvēks, kurš zinās, ko darīt. 100 procenti labāks kandidāts par Arturu Lazdu.))
 7. Šī ir nereāli laba ideja! Nav jēga mapot kādas mājas, kas izskatās pēctam briesmīgi! Alpines ideja ir labāk jāisteno par dzīvokļiem! Līdz ar to nepiespamotos mappings ar dīvainām, nepiemērotām ēkām. Vismaz paliks original mappings, kurā būs iespēja ieiet iekšā un tad tur būs atsevišķi dzīvokļi.
 8. Tā ekā un tie random akmeņi Palomino Creek`ā neiederas. Viss pārējais mappings ir ļoti labs, bet šī lielā ēka, sviests... Var jau pielikt, ka var nopirkt vēl mājas iekš Palomino Creek. Var arī ielikt tos dzīvokļus vairākās mājas, kuras atrodas Dillimore vai BlueBerry, kuras ir divstāvīgas Man nav nepieciešama māja, drīkst dzēst/noņemt!
 9. Cienījamie, spēlētāji! Es, Harry Reynold atsakos no Red County valdības mēra amata saistībā ar mana laika trūkumu un, es, personīgi, nespēšu novadīt RCV pilnā sparā. Elwyn_Rhiel, laikam, būs nākamais mērs Red County, cik man viņš pats bija teicis.)) Novadīju diezgan nelielu laiku, bet tagad, vienkārši, nav tam laiks, lai atvelētu to priekš PC )) Vadīšanas laiks 03/10/2017 - 13/10/2017 Lietas, ko es paveicu. Samazināju inflāciju no 50 procentiem uz 40 procentiem(Vairāk nedrīkst un nevajag) Tika veikta mēra runa iekš Montgomery`as pilsētas Tika veiktas atskaites par SASD un citām valsts iestādēm Veikts RolePlay priekš Bankas algu pielikuma((Netika īsenots, Tiwa nepiekrita)) Tika pieņemti jauni domes darbinieki((Tagad vismaz dome ir aktīva)) Personīgi, es pats palikšu domē, jo esmu ieplānojis parādi taisīt pa Montgomery galveno ieliku gar Red County valdības ēku.((Visas organizāciju apstiprinājumi ir savākti par piedalīšanos parādē, bet vēlāk arī uztaisīšu postu forumā)) Pats strādāšu un centīšos tikt pie PC pēc iespējas vairāk, bet tagad esmu pa vakariem max uz 3h)) Principā, mani var atlaist no domes, pēctam izdomāšu tālākos savus medības laukus)) Paldies! Ar cieņu Harry Reynold
 10. Iemācies RP. Viss. Tāpat tev ir jātiek sodītam...
 11. Te jau laikam augstāku administratoru darbs ir. Laikam Tiwai vien būs jāskatās logos. Ko lai dara, ja cilvēks melo? Kaut vai ja es būtu, tad tu tāpat esi uztaisījis RK. Bet es tevi neesmu DMojis...
 12. Man nav bijusi iepriekšēja saskarsme ar viņu. Viņš man vēl teica, tu ahuel? +Edgars_Toreto brauca ar mani, kas ir kā liecinieks tam. Es kā godīgs cilvēks teicu, ka saucam policiju, lai noskaidro. Kāds tur ir IC iemesls, lai nošautu? Varbūt viņš pateiks, ka es viņam auto sadauzīju un tas būs IC iemesls, tad kad notika sadursme starp auto? Viņa joslā priekšā stāvēja zaļš admiral, līdz ar to es braucu no Palomino Creek uz Montgomery`as pusi un tur ir tāds uzkalns, aiz kura nav iespējams redzēt Montgomery`as sākuma ceļu. Viņs iebrauca manā joslā līdz ar to notika auto sadursme.
 13. Screenos ir redzams kā salūza man auto. Ofc ir DM.
 14. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: Harry_Reynold Informācija par spēlētāju, kurš pārkāp noteikumus: Spēlētāja tēls: John_Johnson Termins, kurš tika pārkāpts: CS,DM, NonRP Situācijas apraksts: Satriecāmies ar mašīnām, izkāpu ārā un tas vienkārši izvelk ieroci un atklāj uguni pret mēru. Incidenta laiks: 20.45 *Pielikums - Pierādījumi : URL (ikona:) Screens Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 15. Harry_Reynold 23 Ko man tagad būs? Džons Vūdījs ir cilvēks, kam patīk labot auto un izcils šuvējs. Sašuva man biksēm caurumus.