fifl3x

Lietotājs
 • Content count

  71
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

fifl3x last won the day on October 13

fifl3x had the most liked content!

Community Reputation

132

2 Followers

About fifl3x

Recent Profile Visitors

235 profile views
 1. Visiem ir pie vienas vietas, ko Tu ņem vērā un neņem vērā!
 2. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: fifl3x Informācija par spēlētāju, kurš pārkāp noteikumus: Spēlētāja tēls: Kaliforņa Termins, kurš tika pārkāpts: Muti palaiž Situācijas apraksts: Nav. Incidenta laiks: 17.51 *Pielikums - Pierādījumi : URL (ikona:) Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 3. Jā, jā, jā, baņķieris pārkļūst par meksikāni, latvietis. Ārprāts, antirekomendācija.
 4. Pret! Tu vakar taču biji Triad Family? Šodien jau dodamies uz Variosiem? Kas notiek vecīt! Antirekomendācija.
 5. Tātad, sāksim ar labāko atgadījumu, šis cilvēks vakar ar lielām pūlēm, es domāju, grūti bija pierunāt pievienojās Triads Family. 2 minūtes pirms /mafbizz pasaka es tak nemāku spamot, mēnesis nav spamots. Šis pēc tam uzreiz arī iespamo pats pirmais mafbizz EDIT: Vēl no vecajiem laikiem atceros, kā pacēla pats Triad Family, ja nemaldos bija 1000 ieroči un vēl dahuja visas lietas + arī visi biznesi. Vārdu sakot, nelegālo frakciju haizivs. Skaitļi - 51 12 Maximlian_Davis
 6. Tavs tēls Cindars un kāds tur Cindars reāli sačakarēja tevi forumā, Tu laikam centies attēlot to savu slimību vai arī kas tas bija forumā. Nemāki iespējams atrast atšķirību starp roleplay un ko citu. Šeit gan visu uzrakstīji bez problēmām. Antirekomendācija. Kaut kādu trolli dzini vai kas, nezinu kas ar tevi vecīt bija noticis tajā momentā. + tava izpratne par roleplay.
 7. Mājaslapa, kurā viss notiek anonīmi bez jebkādām aci-pret-aci situācijām. Ja Jūs vēlaties pārdot/pirkt preci, tad miniet kādu pārdošanas/saņemšanas veidu izvēlaties. Pārsvarā lielāka daļa no pārdevējiem un pircējiem neizvēlas aci-pret-aci situācijas, tāpēc esat uzmanīgi. Atļauts visiem ievietot savas pārdodamās preces un sekot līdzi tam visam, bet esat uzmanīgi, Jūs varat tikt arī apkrāpts. Lūgums visu taisīt uz bildes fona ar smukiem rāmīšiem un smukām bildēm, lai nebojātu skatu šai tēmai.
 8. Runājot par tiem ieročiem! Ir liela starpība vai tev viņš ir visu laiku, vai pēc restarta pazūd!
 9. Hey! Nedaudz paspēlējot serverī, esmu saskāries ar pāris problēmām, kuras tiešām vajadzētu atrisināt. 1. Sāksim ar to, ka ieejot serverī, bieži vien ir redzams ļot spilgts /tab/ logs, kurā ir redzami nelegālo organizāciju biedri utt., līderi un viss pārējais. Katru reizi, ienākot serverī es saņemu vairākas privātās ziņas par to, vai varētu tikt organizācijā. Kas notiktu, ja noņemtu nost šo mizlīgo krāslu klistu? Mazinātu MetaGaming bandu/mafiju/civilo starpā, tādējādi veidojot roleplay. Iespējams, ka Jūs šādu lietu neatbalstīsiet, bet tas ir trakus, ka cilvēks tev raksta /pm un nesaprot to, ka viņu viens neņems tāpat, OOC, bet tas viss ir jāveido ar garu IC roleplay. Spilgti piemēri šodien. 2. Iespējams izveidot tādu lietu kā mugursomu, vai ko tādu, kurā iekšā būtu iespējams ievietot kādu no automātiem. Ko tas mainītu? Cilvēks varētu reāli veidot roleplay kā attiecīgo ieroci izvelk laukā no somas. Es piemēram visu laiku attēloju, ka izvelku no sporta somas šo te ieroci, bet tāpat, es nevaru nekādā somā viņu ielikt un noglabāt. Iespējams, ka tas mainītu to, ka cilvēki to darītu, lai varētu zādzības laikā ieroci nepazaudēt, bet tāpat, par to var mierīgi sodīt un ar to var cīnīties. 3. Tātad, vēlētos uzzināt vai ir iespējams izveidot iekš mājas, ka ar komandu tu vari noglabāt ieroci iekš seifa vai iekš mājas, pirms tam veicot roleplay, ka to tur novieto utt. Savādāk, visiem stāv tie ieroči iekš mašīnām un bieži vien gadās, ka kāds tos bez jebkāda roleplay nozog un pēc tam tad, kad Tu vēlies atveidot roleplay, tādu vairs nav. Ja šo izdarītu, tad mazinātos visu zagļu skaits, kuri zagtu no automašīnu / trunk. 4. Ieteikums dot laiku bandām, lai noroleplayotu vai izveidotu savu privāto noliktavu, kurā varēs glabāt tikai /rūdu/ no karjerām, kuru var paņemt ar /ruda. Ko tas dos? Cilvēki varēs uzglabāt to rūdu un neskatīties uz to, vai kāds tajā momentā nozog no viņiem visu, vai arī nē. 5. Legālo organizāciju automašīnām izveidot plate tādu, lai policija varētu atpazīt uzreiz un varētu pēc tam administrācija sodīt par termina /NONRP/ pārkāpšanu. Spilgts piemērs, Red County News sultan automašīna ar parastu plate, ar kuru iespējams pirms tam ir notikušas ne viena šādas un tādas apšaudes un viss pārējais. 6. Atlikt bandām atpakaļ 999 lodes pie pārdošanas momenta. Kāpēc? No 5'000kg rūdas var izveidot tikai 10 ieročus, tas ir ļoti neizdevīgi priekš 300 lodēm. Tāpat neviens neatveido tādu roleplay, kā iegūst ieroci. (( Attiecināms uz parastiem spēlētājiem/civilajiem ))
 10. Paldies visiem, kuri nedaudz padarīja šo tēmu aktīvāku, beidzot salaboju savas photoshop problēmas un tagad viss ir +/- okay, varam ieslīgt vecajās roleplay sliedēs. Drīzumā plānojam kaut kādu /mini heist/, kādu, tas lai paliek noslēpumā. Neliels update.
 11. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: Maximilian_Davis Informācija par spēlētāju, kurš pārkāp noteikumus: Spēlētāja tēls: Vārds_Uzvārds Termins, kurš tika pārkāpts: 8. noteikuma pārkāpšana divas reizes pēc kārtas un protams, ka arī DM & CarDM Situācijas apraksts: Ieeju serverī, vēlos spamot, parādos HOOD, neko izeju ārā, ieeju no otra chara, dodos apskatīt kas un kā. VLA biedrs uzsāk apšaudi un jau ir pārkāpis noteikumus divas reizes, ieņemot zonas, kuras nevar ieņemt. Pirms 1 stundas, kad gāju offline abas zonas pie F19 HOOD bija nesakrtas un visas piederēja viņiem. Vēlos, lai beidzot līderis tiek kārtīgi apbalvots ar 2 warning pointiem, par to, ka neprot apmācīt biedrus un pieņem kaut kādus vakarējos. Tas nav normāli vairs. Pirmajos ekrānšāviņos redzams, ka Terras tur nav, bet pēc tam jau pēc pāris minūtēm nonāk pie VLA. Tātad, cilvēki pārkāpj noteikumus un piesavinās aizliegtās teritorijas. Incidenta laiks: Viss redzams ekrānuzņēmumos. *Pielikums - Pierādījumi : URL (ikona:) Ekrānšāviņā arī redzama administrātora vienaldzība un /pohujisms/ par to, ka neparko sāk civilajam šaut! Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 12. Ļoti labs administrācijas sastāvs, iepirst warning point var, izskatīt nevar.
 13. Tiešām šeit nav administrācijas, kura spēj pati racionāli domāt un izskatīt sūdzību? Nedēļa tulīt apkārt, dāmas.