Jump to content

Vegas

Lietotājs
 • Content count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About Vegas

 • Rank
  Member

Personīgā informācija

 • Dzimums
  Vīrietis
 • Dzimšanas dati
  10/24/98

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Vegas

  Ieroči, auto!

  Nu pirms iešanas noliec wepu un wep nepazudīs. + Nekas man nav bugojies.
 2. Antirekomendeišen. 1. Nav Roleplay situācija. 2. Bigrāfija 20 vārdi. 3. Pieteikums uzmočīts pa 1 min.
 3. Vegas

  [BG uz Līderi]

  Pieteikums ir normāls, bet došu antirekomendāciju, jo zinu labāku kandidātu, kas spēs labāk novaīt šo bandu. neņem ļaunā. Nākamreiz pacenties un viss izdosies.
 4. Vegas

  (Sūdzība par administratoru) CIFFON

  Karoč sapratu. Var dēmot un visiem būs poherā.
 5. Vegas

  (Sūdzība par administratoru) CIFFON

  Sakars? Es noej nez pamīst vai mani pasauc uzreiz jāmočī nost? Ja nemāk savaldīt savu gribu nošaut kādu, lai iet uz DM serveri. Un vēl tiek sveikā cauri.
 6. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: Anthony_Vegas forums Vegas Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš pārkāpa noteikumu: Ciffon IG nezinu. Termini, kuri tika pārkāpti : Nepareizi izskatīja sūdzību. Iespējamais apraksts par situāciju, kura redzama Ekrānšāviņos : Es rakstīju, ka nogāju no PC un atnācu jau mani kāds nogalināja. Screenshotā redzams, ka man iešāva ar Desert Eagle (-35hp) Un vēl, ka mani nošāva, tas un tas cilvēks. Laikam savu draugu aizstāv. Incidenta laiks: ss *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, URL (ikona:) Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 7. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: Anthony_Vegas Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš pārkāpa noteikumu: Enriko_Hennessy Termini, kuri tika pārkāpti : DM Iespējamais apraksts par situāciju, kura redzama Ekrānšāviņos : Nogāju nedaudz no PC, atnāku jau dead. Incidenta laiks: ss *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, URL (ikona:) https://prnt.sc/k6nfha Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 8. Njā. Stulbi sanāca, ka 1. vietu neieguva spēlējot 5v5, jo tā būtu godīgāk. Bet apsveicu visus, kas saņēma balvas un piedalījās šajā turnīrā
 9. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: Anthony_Vegas Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš pārkāpa noteikumu: Julio_Bernard Termini, kuri tika pārkāpti : OOC Insults Iespējamais apraksts par situāciju, kura redzama Ekrānšāviņos : Kāvāmies. Nositu un čalis nosauca mani par dzimumlocekli. Incidenta laiks: ss *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, URL (ikona:) https://prnt.sc/k6dx5j Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.