*Bradly

Lietotājs
 • Content count

  365
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

129 Excellent

5 Followers

About *Bradly

 • Rank
  Advanced Member

Personīgā informācija

 • Dzimums
  Vīrietis

Recent Profile Visitors

916 profile views
 1. un video sākumā ir redzams , ka jums ar Alex ir OOC sadarbība un viņš tev iespējams OOC izsniedza gaisa licenci.
 2. paga paga , ar to viss nebeidzās labi sūdzība ta ir. BET nahuj tas bezsmadzeņu radījums , degveli mani izmeta no SASD? BEZ nekāda RP bez nekā. par to gan būtu jābrīdina, šo radījumu.
 3. ko tu te blato , atradās vel viens tašers baigais. ņehuja neunjailoja , kā palikos kastē , tā arī sēžu tur. btw , tev bļa wp par lieku postu. "mazais mudaks" , hah sasmīdināji čipuha
 4. nepiesārņo sūdzību , tev wp par liekiem postiem šeit, neesi iesaistīts pisies prom no šejienes.
 5. ko tu tur murgo ,kādu tekstu ? jobu dal?
 6. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: a.y.e Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš pārkāpa noteikumu: Degveli Kaliforn Termini, kuri tika pārkāpti : krč , šitas čuvaks man iemeta jailā par hz pat kādu iemeslu uz 10 štukām sec , pat vairāk. Iespējamais apraksts par situāciju, kura redzama Ekrānšāviņos : šis administrātors uzvedās ,kā mazs bērns. nepārtrauktu raud , apsaukā visus spēlētājus vārdos ,kā "lowaks" , "low" , apvaino cilvēkus ,ka viņi neko nesaprot. krč īsāk sakot es tulīt visu jums izskaidrošu ar saviem ekrānšāvieniem. es domāju ,ka šito kadru vajadzētu , atlaist no šī statusa jo nejēdz to izmantot. viņa rīcības ir kā dārzenis mazs. Incidenta laiks: ss redzams. *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, URL (ikona:) skatās uz leju , te būs pierādījumi par šo nejauko administrātoru - IC , bezsakarā sāk kaut ko dirst virsū ,pēc OOC čata. - Izmanto /b čatu /spec , lai varētu uzdirst pēc IC čata OOC. - Tas notiek vienmēr PB. " Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 7. Mēs nebraucām "šaudīties". Mēs izbraucām caur Los Santos pilsētu un pēkšņi pamanījām aizdomīgu tipu ,bandanā. Uzjautājām šim tipam bandanā ,personas apliecinošu dokumentu ,tad kad to izskatījām tur bija rakstīts "Latvija" un ,kad mēs sākām runāt par to ka viņš ir imigrants, viņš palika agressīvi noskaņots. Vēlāk pēc laika iznāk no moteļa līdzīgs vīrietis viņam, šis "vīrietis" arī ir ar bandanu un viņam rokās ir ierocis. RL menti šautu uzreiz ,kā pamanītu rokās pistoli vai automātu. Tapēc šo nevar nosaukt par "šaudīšanos" Tu domā RL ASV, menti nepiebrauktu pie aizdomīgiem tipiem maskās, vietā kur ir paredzēts "motelis" ? Tapēc, ka tās neskaitās pat viņu mašīnas, jo viņi viņas "nepirka" vai "nenozaga" vai sazin ko IC ceļā, tās ir vienkārši saliktās mašīnas un viss.
 8. Kāds CS ,ja viņiem IC tur neeksistē hood ,kāpēc mēs nedrīkstētu caur LS izbraukt ,cenšoties atrast kaut kādu pārkāpumu/aizdomīgu. Tas nav CS , ka banda bez nekāda RP IC ,dabūja 10 mašīnas 2m ,vairāk vērtībā.
 9. 1. Parādi man lūdzu kur ir roleplay kā dabūji visas šīs mašīnas ,kas ir nokrāsotas identiski vienādā krāsā un kā tu ieguvi to moteli , kurš ir jūsu "hood". Kad tu to izdarīsi tad varēsi IC teikt ,ka tas ir tavs gang hood or what. 2. Nav redzams ekrānšāviņš, ar tekstu kurš tevi nošāva, jeb ekrānšāviņu kurā ir redzams ,kā tu tiec šauts bez nekāda rp dialoga un iemesla. 3. Kā arī tas nebija DM, viens tavs draugs tika nošauts par to ka ierocis atrodas rokā, bet tu tiki sašauts par to ka arī sāki uz mums šaut no ieroča "M4A1" , veicot QS termina pārkāpumu. Vel varu piebilst ,ka tu IC nepakļāvies SASD prasībām. 4. Mums bija iemesls apturēt tevi un pārbaudīt dokumentus,tādēļ ka tu pārvietojies pa šādu aizdomīgu vietu ar sejas aizsegu, kas SASD darbiniekiem likās ļoti aizdomīgi. Kad mēs pārbaudījām tavus dokumentus , atklājās ka tu esi imigrants un mēs vēlējāmies tevi aizsūtīt prom uz valsti no kuras atceļoji ,bet tad tu uzsāki mūs šaut. Kur problēmas?
 10. Nevajag atpakaļ 0.3.7 , paies laiks atgriezīsies tie cilvēki. Be patient please. Viss vel mums ir priekšā un mpsa izzaugsme ir gaidāma , cerams,
 11. Drifts. cleo vai modloader?
 12. Manuprāt šis škiet smieklīgi ,tapēc ka RL varētu būt 101 iemesls kapēc Enrique ietriecās Alex automašīnā. (Piedzēries,sanarkojies,agressīvs,pašnāvnieks,u.c)
 13. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš pārkāpa noteikumu: Alex Diaz Termini, kuri tika pārkāpti : Bez iemesla izmeta no servera, ja arī bija iemesls tad vēlos to uzzināt. Iespējamais apraksts par situāciju, kura redzama Ekrānšāviņos : Bez nekāda laba iemesla izmeta no servera , kaut vai nekādu IG noteikumu nepārkāpu. Incidenta laiks: Ekrānšāviņā ir redzams. *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, URL (ikona:) https://failiem.lv/u/dt6cbtsq#sign_up Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.