bgtylers

Loyal
 • Content count

  195
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

49 Excellent

4 Followers

About bgtylers

Personīgā informācija

 • Dzimums
  Vīrietis

Recent Profile Visitors

428 profile views
 1. Es nezinu prieškam tu šo esi uztaisījis , bet nu labi. Rekur ja vēlies ir Roleplay banda. Pietam ja nemaldos /me komanda ir trešajā personā , tu tur nepareizi esi uzrakstījis. DeShawn_Watts 9/10 labi
 2. Christopher Tyler 9 200575
 3. rec , pats palīdzēju viņam ar roleplay.
 4. South Side Ganton Crips ir afro amerikāņu grupējums pilsētas Los Santos , Ganton dienvidu rajonā. Pārsvarā šis grupējums nodarbojas ar vandālismu , narkotiku tirdzniecību , bruņotām laupīšanām ,cilvēku slepkavībām un sava bloka un vārda aizstāvēšanu . Bieži vien Ganton apkārtnē notiek slepkavības, kā arī var teikt katru dienu ir dzirdami ieroču šāvieni. Ganton Crips sastāvā ir daudz jaunu pussaudžu. Pārsvarā šis grupējums sastāv no jauniem afro amerikāņu vīriešiem , kas pat nav ieinteresēti izglītībā un likumos. South Side Ganton Crips no narkotikam vissvairāk izplata metamfetmīnu. South Side Ganton Crips grupējumu apzīmē zila krāsa , parasti mēdz būt kāds zils krekls , vai arī kāda zila bandana ap galvu , vai roku. South Side Ganton Crips nav arī miermīlīgs grupējums , tam ir daudz ienaidnieku. Pārsvarā South Side Ganton Crips uzturās visā Ganton rajona apkārtnē. South Side Ganton Crips gang ir ienaidnieki - Piru Bloods ((East Side Ballas Gang)) , Vatos Locos ((Los Santos Vagos Gang)) , Florencia 13 ((Riffa Gang)) , 38 th Street Gang ((Varios Los Actezas)). Bieži vien Ganton apkārtnē , kaimiņu rajonos notiek apšaudes , par territorijam , jeb tos var nosaukt par blokiem. Apšaudes notiek dēļ tā ka cits grupējums ienāk cita grupējuma blokā. Piemēram South Side Ganton Crips blokā ienāk Piru Bloods. Tā rezultātā visticamāk tiks nošauti vairāki Piru Bloods grupējuma biedri , vai pretēji South Side Ganton Crips grupējuma biedri. Šis nav vienīgais "Crips" grupējums Crips grupējums , sastāv no vairākiem setiem un katrs sets dzīvo uz sava bloka , vai ielas. South Side Ganton Crips mēdz arī piebraukāt uz Red County laukiem. Uz laukiem šīs nežēlīgais afro amerikāņu grupējums ,piebraukā lai apzagtu cilvēkus , slēptos no policijas, apciemotu savus draugus un ir citi daudzi iemesli. South Side Ganton Crips grupējums bieži vien savus parādniekus vai ienaidniekus aizved uz šiem laukiem un tur arī noriķinās ar viņiem. Pēdējā laikā ir arī notikušas vairākas drive-by apšaudes Monthgomery un Palmino Creek ciematiņos... OOC. Šis grupējums tiek aizstāt , ar servera doto grupējumu "Grove Street Gang". Ja vēlaties šeit iekļūt tad viss ir jāveic ICly. (In Charachter). Grupējums tiek balstīts uz RL (Real Life) grupējumu South Side Compton Crips. Ar laiku tiks ievietoti ekrānšāviņi ar roleplay.
 5. Cik es saprotu man rūteris maina ip pēc katra restart bezjēdzīgi..
 6. Protams? Nākamais trolis.
 7. Tātad mans ieteikums ir ļoti vienkārš , es domāju ka to nav tik grūti realizēt. Mana doma ir tāda , ka varētu pievienot papildus tēlus , ko varētu izveidot. Man šī ideja , radās tādēļ ka nevar izveidot vairāk par 3 tēliem un tas ir nedaudz garlaicīgi.Es domāju ,ja būtu piemēram 6 tēli , tas būtu interesantāk , tādēļ ka varētu attēlot vairākus tēlus. Piemēram tā tagad var būt 3 tēli kā piemērs - Bezpajumtnieks , policists , domes darbinieks. Ja būtu 6 tēli varētu izveidot vairāk tēkus , līdz ar to spēlēt būtu interesantāk , kad apnīk viens tēls to nebūtu jādzēš obligāti ārā tēlu kādu. Šis ir mans ieteikums serverim , kas iespējams nedaudz uzlabotu spēli.
 8. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: cabraless Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju:hphax Tēls, kurš pārkāpa noteikumu: Monty_Forest Termini, kuri tika pārkāpti : hphax Iespējamais apraksts par situāciju, kura redzama Ekrānšāviņos : vid redz hphax Incidenta laiks: vid redzams *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, URL (ikona:) Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 9. Neuzminēji. Nākmais būs samp 4 life.
 10. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: cabraless Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: PG lēkājot pa jumtiem. Tēls, kurš pārkāpa noteikumu: Rogger_Williams Termini, kuri tika pārkāpti : PG Iespējamais apraksts par situāciju, kura redzama Ekrānšāviņos : PG Incidenta laiks: video ir redzams. *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, URL (ikona:) https://www.youtube.com/channel/UCj256KomMz2WSBpVx_vpIPg Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 11. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: cabraless Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tātad veicu roleplay situāciju , bet Monty veica PG un Force RP + ienācu no afk un OOC insult par māti. Tēls, kurš pārkāpa noteikumu: Monty_Forest Termini, kuri tika pārkāpti : PG un Force RP , OOC insult (Skattīt otrajā attēlā). Iespējamais apraksts par situāciju, kura redzama Ekrānšāviņos : PG un Force RP , OOC insult par māti. Incidenta laiks: Ekrānšāviņā ir redzams. *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, URL (ikona:) Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 12. rec MADARS rec PACELS rec MADARS rec SUPER rec MADARS DIEVS rec MADARS))
 13. MADARU PLS MADARU PLS MADARU PLS LUUUDZU MADARU
 14. Christopher Tyler 9