Jump to content

Auhx

Lietotājs
 • Content count

  45
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Auhx last won the day on September 18 2019

Auhx had the most liked content!

Community Reputation

17

About Auhx

 • Rank
  Advanced Member

Personīgā informācija

 • Dzimums
  Vīrietis
 • Dzimšanas dati
  03/18/99

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Viss jau diezko safe lidz ko tu iecheko daily players on sb.

 2. Pateicu jo nodmojat pec terras , nebija tev domats , bet gan taviem biedriem. Ka ari viņi atsedēja. Moshk vel iemet sudzibu par otro kur es pateicu ''lohs'' kad atkal nodmojat pec terras ?
 3. Beidzot ta diena pienākusi , ka konkurss ir nosledzies un uzarētāji izlozēti. 1. NRG - 500/Melns - Uzvarētājs ir Liam Fuentes , jeb @kramste ar skaitli 9. 2. NRG - 500/Balts - Uzvarētājs ir Rickie Clane , jeb @el0 ar skaitli 24. Paldies visiem , kas piedalījās , šoreiz varbūt tev nepaveicās , bet nākamreiz paveiksies. Nākamais konkurss drīz. Ar jums Kim_Orn.
 4. Auhx

  Snapchat

  deividsb78
 5. Auhx

  (Bug) Servera kļūme

  Atļaušos pateikt par šo , Ja Tu terras laika izmanto m4 tad Tev pēc katras nāves pazudīs wepi (vismaz man tā ir ) ja neizmantoju terras laika m4 ,tad ieroči nepazūd .
 6. Oy ja es te pilnig pie vainas , bus jaizcieš sods . Riciba mana tada tapec , ka viņš sedeja slotos un ik pec kadas minutes gaja afk , es taka gribeju ari spelet. @jeanofer
 7. MPSA.LV Spelētjāji es jums novērsīšu mazliet uzmanību ar nelielu konkursu. Šeit jūs uzināsiet kā laimēt divus , ja jus pareizi sapratāt divus NRG - 500 Superbikus. Noteikumi. Jums IG jābūt vismaz 1 lvl/score. Jums foruma jābūt visamz 5 topiciem/reply Viss kas jaizdara. Zem šī topica jauzraksta savs IG niks un IG tel nr. Un vel japieraksta klāt viens skaitlis no 1-100. Izloze notiks 01.09.2019 Ar jums : Kim_Orn Veiksmi visiem. Uzvarēs divi laimīgie.
 8. Tad no kurienes uzradas? Atlidoja ? Un tad kad danny bugoja tad tu cbugoji :d
 9. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: Johny_Deps Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš pārkāpa noteikumu: Danny_Carnage un Jason_Lord Termini, kuri tika pārkāpti : Terras Bugošāna , Cbug Croll. Iespējamais apraksts par situāciju, kura redzama Ekrānšāviņos : 2 VIDEO var redzet ka Danny izlien ara no sienas un Costa redzeja ka ielien un Jasons Cbugoja . Neko nessam runajuis par cbug un croll tas netika apspriests bandu starpa , taka aizliegts . Incidenta laiks: *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, URL (ikona:) Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 10. Izkaidrosu situāciju. Mani jau ieprieks CarDmoja un Nošāva , tad taisija forceRP .Tad es uzmetu acceptdeath , atapos slimnica , Izskreju ara un Trevors tieši priekša un teica ka Zahlinu noDMoja .Mes aizskrejam /revivojam Zahlinu un sedejam tur , tad pec kadam 2 min atbrauca atkal Pablo un nja šāva pa mums
 11. Sitasi ir viens video. Vel ir otrs . Visu sito vakaru vins un Vincents taisija DM CarDM un MG
 12. Auhx

  (Sūdzība par spēlētāju) Kim Orn / Robert BradBury

  Hm , bet man teica ka CP ir atļauts ... Reporta biju prasijis , atbildēja ka var.
 13. Auhx

  (Sūdzība par spēlētāju) Paul_Howard

  Bet tikmer Darkijam jabut banam . Jo (JA CITS IZMANTO , TAD TAS NOZIME KA ES ARI VARU ) tas ta neskaitas .
 14. Auhx

  (Sūdzība par spēlētāju) Paul_Howard

  Tad vienkāršī atlļaujat CBUG Serveri Pirmo reizi dzirdu ka ja pretinieks izmanot tad es ari varu
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.