Mario

Lietotājs
 • Content count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11

2 Followers

About Mario

 • Rank
  Newbie

Servera tēla informācija

 • Vārds, Uzvārds
  Mario Borges
 • Tēla gadi
  20
 • Tēla gadi
  0
 1. Kādam patīk futbols?

  1. Lil' Uzi Twerk

   Lil' Uzi Twerk

   ja bet kape jus ta prasat

 2. GALVENAIS Tēls: Mario_Borges Labprāt, kurā pilsētā dzīvotu : Montgomery, Palomino Creek Arguments pret/par : Par, jo es gribu dzivot laukos.
 3. piektais tiešām būtu labs, jo savādāk visi nonerperi no kovas atnāk uz šejieni un vnk sāk dēmot un iespējams nemaz tādu rp testu nevarētu nokārtot. rec
 4. Prieks par jauniem update, pie tam tik daudz! Tauta agriezīsies, RP kļūs vel populārāks, un MPSA dzīvos ilgi un ilgi!
 5. I like turtles

 6. Norm:D Tie menti bik sisti
 7. Sākumā nobalsoju par, bet neizlasiju, ka šie būtu jāatlaiž. Manuprāt patreizējie admini ir labi, vienīgais ir laiki darba dienās, kad nav neviena no tiem adminiem on.
 8. Atkritumu un apstrādes vadītājam Vincent'am Hawk'am Mario Borges Curriculum Vitae iesniegšana. Dati: Vārds: Mario Uzvārds: Borges Vecums: Trīsdesmit Dzīvesvieta: Los Santos Automašīnas tiesības [Ir/Nav]: Ir Veselības problēmas [ ja tādas ir, tad ziņojiet šeit]: Nav Izglītība: Pamatizglītība: Los Santos pamatskola Vidējā izglītība [ja ir]: San Fierro vidusskola Augstākā izglītība [ja ir]: Las Venturas koledža Jautājumi par amatu: Kāpēc vēlaties strādāt tieši šajā organizācijā: Mans sapnis vienkārši ir vadīt smagos auto, tāpēc atkritumu izvešana ir lielisks veids kā pavadīt savu laiku strādājot. Varbūt vēlies, ko uzlabot vai ieviest: Tā kā Los Santos ielas ir diezgan "netīras", es noteikti tajās ieviesīšu tīrību. Vai Jums ir pieredze uz šādu amatu un vai esat fiziski gatavs smagam darbam?: Esmu iepriekš strādājis par tālbraucēju 14 stundas dienā, tāpēc būšu gatavs arī šim darbam. Noteikumi: Paņemot darba transportu, tas ir jānogādā atpakaļ vietā, ar izslēgtu dzinēju! Zemākās pakāpes darbiniekus aizliegts nodarbināt savām vajadzībām, bez viņu pašu piekrišanas! Cienīt augstāk stāvošās personas, kā arī savus kolēģus! Neprasīt pēc paaugstinājuma, ja neesi vēl neko izdarījis vai iesniedzis atskaiti. Darba transportu aizliegts izmantot savām vajadzībām, kā arī vadāt savus draugus/ paziņas un citus! Vai esat iepazinies ar noteikumiem: Jā! Pielikums: Pases kopija:http://prntscr.com/giu31a Datums: 09.09.2017. Paraksts: MabB ((OOC)) Vārds: Kārlis Vecums: 15 Būsi gatavs arī IG saņemt darba interviju?: Jā Noteikumi: Ja tiksi sodīts par DM/CS/QS, automātiski tiksi izmests no organizācijas. Rupji uzvedīsies /f čatā, sākumā tiksi brīdināts, pēc tam atstāsi šo organizāciju! Virsraksts: [AUA] Curriculum Vitae Vārds_Uzvārds
 9. Īrs uz lāpstiņām

 10. Kam: Main Support Tina_Montanaro 21/08/2017 Darba pieprasījums serverī no spēlētāja Marijo Borgesa Darbs: Tālbraucējs Iemesls: Esmu strādājis savā dzimtajā valstī par tālbraucēju, tāpēc neuzskatu, ka man vajadzētu Los Santosā nodzīvot trīs gadus, lai varētu strādāt par tālbraucēju. Pieredze man jau ir iegūta strādājot savā valstī, zinu visus šī stata auto satiksmes noteikumus, tāpēc viss noteikti būs kārtībā. Pielikums - Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 11. Labais! Like no manis!
 12. yei, dabuju pirmo limeni. ;p

 13. **Rakstu no sava viedtālruņa** Tie melnie rajoni ir tādi bailīgi, cepuri nost, ka uzdrošinājies veikt interviju ar to meksikāni.
 14. Tiešām skaists edits, like būsi nopelnijis!