Jump to content

ZAHLIN

Lietotājs
 • Content count

  18
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5

About ZAHLIN

 • Rank
  Member

Personīgā informācija

 • Dzimums
  Vīrietis
 • Dzimšanas dati
  10/11/98

Recent Profile Visitors

864 profile views
 1. ZAHLIN

  Māju iegāde/īre

  Njā, tas būtu vieglākais variants.
 2. Ļoti sīks ieteikums, salikt samp laikus pēc Latvijas laika. Ar to es domāju, ja mums ir pūlkstens 18:00, tad samp būtu tik pat tumšs, šis pašreizējais formāts vairāk kā vasaras, ziemas būtu "cool". Nē?
 3. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: gayfaggot Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš pārkāpa noteikumu: Daniel_Carson Termini, kuri tika pārkāpti : DM Iespējamais apraksts par situāciju, kura redzama Ekrānšāviņos : Daniel_Carsons mani nošāva tikmēr es biju AFK, tad viņu kāds nošāva, tikmēr viņš bija AFK, man ir video ar to, bet tas man neliekas svarīgi, es nebūtu licis šo sūdzību, ja viņš mani nebūtu nošāvis otrajā reizē, kad es atbraucu ar riteni, viņa draudziņi atbrauca, izārstēja viņu un viņš mani nošāva, video viss ir redzams. Incidenta laiks: 20:21 *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, URL (ikona:) Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 4. ZAHLIN

  (Bug) Sīkums

  It kā lietas nav pazudušas, tikai maska, manā gadījumā.
 5. ZAHLIN

  (Bug) Sīkums

  Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz kļūmi: gayfaggot Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš atklājis kļūmi: Zahlin_Wither Iespējamais apraksts par kļūmi: Vakar meklējot ķirbjus, es atradu cepuri ķirbju. Ja nemaldos vakar es to arī biju uzlicis, bet noņēmu. Šodien domāju uzlikt, bet tās man vairs nav. Tas nav nekas tāds ko man vaig, es to tpt nenēsātu, bet... ja nemalods, tas bija limited edition items, so... es to gribu dēļ tā.. Kļūmes noveršanas laiks: Šodien *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, kurā iespējams redzama kļūme : URL (ikona:) https://failiem.lv/u/hexnb753 Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 6. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz kļūmi: gayfaggot Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš atklājis kļūmi: Zahlin_Wither Iespējamais apraksts par kļūmi: Serveris pēkšņi tika restartēts, rezūltatā netika saglabāts progress, ko es biju veicis, ja nemaldos, pēdējās 2/3 stundas. Man pazuda nauda (12854 $) un iespējams arī stundas kuras es biju krājis, bet par tām es nezinu. Kļūmes noveršanas laiks: 02:02 *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, kurā iespējams redzama kļūme : URL (ikona:) https://failiem.lv/u/scx83ewy Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 7. ZAHLIN

  Lūdzi palīdzat !

  Vienkārši iedod savu skype. (PM) Ups, tu nemaz nēsi tas kuram vaig palīdzēt...
 8. Mājas serverī tiek nopirktas, to liecina poga, lai iegādātos māju ir jānospiež poga "Nopirkt", bet kā pēc mums ir jāmaksā "īres" nauda, vai "komunālie", kurus nemaksājot mums māja tiek atņemta. Es iedomājos, ka māju nopērkot, tā paliek līdz pārdošanai un netiek atņemta, kā arī pie reizes būtu DAUDZ lētāka opcija, māju īrēt, kur būtu jāmaksā šī "īres" nauda. Kad mājas aptrūksies, tās varēs tirgot utt... Man tas liekas tikai interesantāk, lai gan... tās ir tikai manas domas.
 9. ZAHLIN

  Lūdzi palīdzat !

  Sveiks! Pievieno mani skype: live:witherxd1998 Mēģināšu palīdzēt.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.