Jump to content

almightykid

Lietotājs
 • Content count

  16
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

12 Good

2 Followers

About almightykid

 • Rank
  Member

Personīgā informācija

 • Dzimums
  Nenorādīts

Recent Profile Visitors

123 profile views
 1. almightykid

  Resnais Bobijs - Apciemojot MPSA.

  Tu jūties priecīgs, kad tu esi procesā, taisot šos video?
 2. almightykid

  Piedodiet.

  Ļoti emocionāli.
 3. almightykid

  Foruma spēle - Raksturo lietotāju

  Hmm, pozitīvi ir tas, ka tava gramatika neiespārda, kā 60-80% lietotāju. Neēsmu ar tevi sastapies iepriekš, bet nu izskatās, ka tu uzturies forumā aktīvi, spriežot pēc taviem postiem. Gan jau vēlāk kaut ko vairāk varēšu pateikt par tevi.
 4. Tātad, šī jau ir trešā reize, kur tiek izmantots NonRP /plive jūsu grupā, vai arī precīzāk ''draudzīgo'' grupā. Vienreiz jau sodīju par to un skaidri un gaiši tika pateikts jums, ka ir jāizmanto vismaz kaut kāds RP, jūs laikam nemācaties. Mani fascinē tas, ka tu saki, ka es esmu kaut kādā veidā salty, bet tā galīgi nav, kāpēc lai tā būtu? Tātad īsāk par šo situāciju būtu tā - Jūs ieskrējāt mājā un arī ievainojāt/piebeidzāt savu cilvēku un viņu bez jebkāda RP no jūsu puses vienkārši pieskrējāt un atdzīvinājāt, kas ir galīgākais nonsense. Protams, ka Akus tika atdzīvināts viņš vispār neizrādīja nekādas sāpes vai kaut ko tādu, piecēlās un tik skrēja tālāk, kā vesels. Pirmais jau ir tas, ka šis tik un tā skaitās ''RP'' serveris, ja neēsi to pamanījis un tas nav nekāds cops and robbers, tāpēc ir jāpielieto vismaz kaut kāds RP, kaut vai šis nav kā tu saki LSRP. Otrais ir tas, ka tu neaizgāji nemaz uz auto pakaļ nekādai aptieciņai vai kam tādam, vienkārši pieskrēji un uzreiz atdzīvināji Akus, kas ir galīgākais trollisms, Non-RP'isms. Nu tad redz kur video par jūsu lielajām RP prasmēm, patīkamu skatīšanos - https://failiem.lv/u/ugczwwub#/view/akuss.mp4;play P.S. - Tu pieminēji, ka jau ir sūdzējušies, sanāk ka tu runā par to vienu sūdzību, kas tomēr izrādījās aplama? Vēl arī tas, ka no tavas puses, precīzāk no rakstīšanas varēja pamanīt tikai un vienīgi trollismu.
 5. almightykid

  "Mīmu" topiks.

 6. almightykid

  "Mīmu" topiks.

 7. almightykid

  "Mīmu" topiks.

 8. almightykid

  (Sūdzība par administratoru) Tyrone_Rose

  Nu jā, šeit arī varat redzēt Mārītes /augsto RolePlay/. https://failiem.lv/u/7xf7aqzc#/view/akus.mp4;play Domāju, ka paskaidroju ar šo video visu.
 9. almightykid

  [Spēle] Dziesmas

 10. almightykid

  Rotation Chips

  Pirmā kļūda, varbūt ne tik svarīga, bet citur teikumi ir 1. personā, citur 3. Nākošais ir tas, ka grupējums izveidojās tā, ka Jūs gribējāt nopirkt auto, tāpēc nozagāt policijas auto un to pārdevāt, un grupējums tā izveidojās? Doesn't make sense. Jūs saprotat, ka jūs nevarētu nemaz nozagt policijas auto un vai Jūs to zagtu tikai tāpēc, ka ir naudas problēmas? Nozagt policijas auto ir basicly pakļaušanās, lai tevi iemet aiz restēm un es tiešām nedomāju, ka kaut kādiem no ielas nākušiem cilvēkiem būtu tādas zināšanas, lai to visu pareizi izdarītu. Secinot, ka Los Santos ir liels un nauda noteikti būtu pietiekami, lai policijas auto nodrošinātu ar izsekošanas ierīcēm, ne jau Jūs uzreiz nozagāt viņu un pārdevāt par tik lielu naudu. Ranki arī neapdomāti, vairāk izklausas pēc kādas organizācijas, ko tu esi pamanījis iekš kādas filmas. Labi, nepiekasīšos pie story, tad jau redzēsim, kas būs ar skrīnšotiem un jūsu RP.
 11. almightykid

  "Mīmu" topiks.

 12. almightykid

  Mazs showcase ar maniem darbiem.

  Vecīt, tu laikam nesaproti to, ka sponsori nerodas no darbiem, bet no followeriem, ja tev nav bijusi saskarsme ar šādu jomu, tad labāk izsaki nepatiku iekš sava prāta. Es saprotu, ka darbi ir trash, tāpēc arī minēju to iekš topika.
 13. almightykid

  Mazs showcase ar maniem darbiem.

  Kādreiz patika IG cilvēkiem taisīt logo utt., tā iegūstot followerus un beigās arī sponsoru ieguvu.. Bet nu šie ir daži no tajiem /trash/ darbiem. http://bildites.lv/a/7mz3cq6s#848xtq2r http://bildites.lv/a/ck32hfge#ttya7b2u Ja ir kaut kas vajadzīgs, tad droši varat rakstīt pieprasījumus.
 14. almightykid

  Hii all .

  Sveiks, novērtēju to, ka esi piestrādājis pie sasveicināšanās. Nav ne īsa, ne gara, tātad ideāla.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.