Jump to content

almightykid

Lietotājs
 • Content count

  16
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

2 Followers

About almightykid

 • Rank
  Member

Personīgā informācija

 • Dzimums
  Nenorādīts

Recent Profile Visitors

202 profile views
 1. almightykid

  Resnais Bobijs - Apciemojot MPSA.

  Tu jūties priecīgs, kad tu esi procesā, taisot šos video?
 2. almightykid

  Piedodiet.

  Ļoti emocionāli.
 3. almightykid

  Rotation Chips

  Pirmā kļūda, varbūt ne tik svarīga, bet citur teikumi ir 1. personā, citur 3. Nākošais ir tas, ka grupējums izveidojās tā, ka Jūs gribējāt nopirkt auto, tāpēc nozagāt policijas auto un to pārdevāt, un grupējums tā izveidojās? Doesn't make sense. Jūs saprotat, ka jūs nevarētu nemaz nozagt policijas auto un vai Jūs to zagtu tikai tāpēc, ka ir naudas problēmas? Nozagt policijas auto ir basicly pakļaušanās, lai tevi iemet aiz restēm un es tiešām nedomāju, ka kaut kādiem no ielas nākušiem cilvēkiem būtu tādas zināšanas, lai to visu pareizi izdarītu. Secinot, ka Los Santos ir liels un nauda noteikti būtu pietiekami, lai policijas auto nodrošinātu ar izsekošanas ierīcēm, ne jau Jūs uzreiz nozagāt viņu un pārdevāt par tik lielu naudu. Ranki arī neapdomāti, vairāk izklausas pēc kādas organizācijas, ko tu esi pamanījis iekš kādas filmas. Labi, nepiekasīšos pie story, tad jau redzēsim, kas būs ar skrīnšotiem un jūsu RP.
 4. almightykid

  Mazs showcase ar maniem darbiem.

  Vecīt, tu laikam nesaproti to, ka sponsori nerodas no darbiem, bet no followeriem, ja tev nav bijusi saskarsme ar šādu jomu, tad labāk izsaki nepatiku iekš sava prāta. Es saprotu, ka darbi ir trash, tāpēc arī minēju to iekš topika.
 5. almightykid

  Mazs showcase ar maniem darbiem.

  Kādreiz patika IG cilvēkiem taisīt logo utt., tā iegūstot followerus un beigās arī sponsoru ieguvu.. Bet nu šie ir daži no tajiem /trash/ darbiem. http://bildites.lv/a/7mz3cq6s#848xtq2r http://bildites.lv/a/ck32hfge#ttya7b2u Ja ir kaut kas vajadzīgs, tad droši varat rakstīt pieprasījumus.
 6. almightykid

  Hii all .

  Sveiks, novērtēju to, ka esi piestrādājis pie sasveicināšanās. Nav ne īsa, ne gara, tātad ideāla.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.