Jump to content

Jon

Lietotājs
 • Content count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Jon

 • Rank
  Newbie
 1. Jon

  Patiesais MPSA treileris.

  Rekur mans arī :D
 2. Ja visus soda, tad visus, nevis 5 cilvēkus nesoda, bet 1 soda.
 3. Tu paskaties, viņu iejailo, bet 5 purnus, kuri CarSurfo vnk brīdina!
 4. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: Jon Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš pārkāpa noteikumu: Henriqua_Funtes Termini, kuri tika pārkāpti : Jail Iespējamais apraksts par situāciju, kura redzama Ekrānšāviņos : Vladislavu_Street ieliek jail par ooc insultu, kurš redzams ekrānšāviņos, bet neieliek cilvēkus, kuri car surfo. Cilvēkus, kuri car surf'o brīdina, tad varbūt nevajadzētu likt Jail cilvēku, kurš uzraksta vienu sliktu vārdu? Incidenta laiks: 17:59 *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, URL (ikona:) Ieliek jail par OOC/INSULTU Neieliek jail par šo! Palaiž ar brīdinājumu Bet ieliek par to, ka uzraksta dauns? Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 5. Kr4, es spawnā dm'oju, atnāk admins pasaka: "Beidz", es beidzu šaut un palieku bez soda? kk, viss skaidrs ;DDd
 6. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: Jon Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš pārkāpa noteikumu: Alfreds_Dzervene, Roscoe_Floquet, Janis_Karlsons, Uva_Stifler, Riley_Lennetos Termini, kuri tika pārkāpti : Car surfing Iespējamais apraksts par situāciju, kura redzama Ekrānšāviņos : Braucot uz izsaukumu, 5cilvēki uzleca uz mašīnas un sāka car surfot, + admins neliek viņus jail! Incidenta laiks: 12:23:22 *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, URL (ikona:) https://imgur.com/tPpklhO Admin neliek jaila :D Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.