Jump to content

Spriditis

Lietotājs
 • Content count

  84
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-26

1 Follower

About Spriditis

 • Rank
  Advanced Member

Personīgā informācija

 • Dzimums
  Sieviete
 • Dzimšanas dati
  01/10/98

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Bet dazi nezin tadu haku, tu tagat iedevi mums testet.
 2. Tu zini ka tu Tagat iedevi mums hakus ko ladet
 3. Spriditis

  Ieroči, auto!

  Da man bija uz rokas Deagle, pec off nakama rita nav. Auto ne buga maniti
 4. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: Tom harnandez Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš pārkāpa noteikumu: Nezinams 678977 Termini, kuri tika pārkāpti : CS+CARDM Iespējamais apraksts par situāciju, kura redzama Ekrānšāviņos : Braucu no stacijas ietriecos ieks policijas, noerpoju ka traumu nav, dodos prom, braucu uz staciju sis tur skrien un sak pa manim saut. + tur vel bija QS bet ar SS neredz.... Incidenta laiks: 17 45 00 *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, URL (ikona:) https://failiem.lv/u/cqrtaak2#/ Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 5. Spriditis

  Piedodiet.

  kas tas biiijaaaaaa? Alah akbar
 6. Spriditis

  ka Hud var uzlikt?

  neko nelidz prieks si, kaut ko tur daru neko man ta pareizi neradas, kad eju ieksa Crash del to GTA 4 hud, da fuk.
 7. Informācija par spēlētāju, kurš iesniedz sūdzību: Tom Hernandez 007 Veidojot sūdzību, Jūs piekrītat, ka, ja pamanāms pārkāpums no Jums, tad arī Jūs tiksiet sodīts. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informācija par esošo situāciju: Tēls, kurš pārkāpa noteikumu: Kurt Mendez Termini, kuri tika pārkāpti : Autista DM. Iespējamais apraksts par situāciju, kura redzama Ekrānšāviņos : da ble, mani sauj ja nifigasi, bet vins nemak saut, a da ble rakstu so /report id28 mani DM, a ble gaidu vesalu 1 minuti pegalot kamer mani nosauj un admini vispar nav serveri kas tie pa adminiem ka nav serveri ieksa un neskatas kas notiek! ak delin milo! Atlaist visus Incidenta laiks: pirms 5 sekundem *Pielikums - Ekrānšāviņš no servera, URL (ikona:) https://failiem.lv/u/x5zf5svh#/ Jums ir jāaizvieto teksts, kurš ir izcelts. Jums nav tiesību mainīt tekstu. Pielikumu var pievienot arī foruma pielikumā, nav obligāts URL.
 8. Spriditis

  ka Hud var uzlikt?

  Sveiki, es nemaku so Hud uzlikt GTA 4 uz GTA san andreas Multiplayer, kad es iekapeju man radas ta pasa simple gta Hud man tas gta 4 ari, nu taka visi Hud kopa butu.var redzet ka katra sava sturi radas Hud. bet es velos tikai to GTA 4 https://failiem.lv/u/55gdwyyz#/
 9. Spriditis

  ko tas nozime?

  viss ok, nopirku jaunu pc aizgaja
 10. Spriditis

  Adminu aptauja.

  a da, neviens nav labaks par labaku.
 11. Spriditis

  ko tas nozime?

  ko sis nozime? http://prntscr.com/k6ejvp
 12. Rekomendēju! Adažu Ķipsus
 13. Spriditis

  Patiesais MPSA treileris.

  fotoshops!
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.